naglowek-facebook

Dlaczego Tylko 2% Właścicieli Firm Potrafi Tworzyć Ciekawe Wpisy Na Facebooku I Zamieniać Fanpejdże W Gorące Źródło Klientów?

miroslaw-skwarekWitaj, z tej strony Mirek Skwarek;

Przygotowałem dla Ciebie specjalny program, który w 100% koncentruje się na odpowiedzi na ważne pytanie. Jakie? Opowiem Ci o tym za chwilę w poniższym tekście.

Gdy kilka miesięcy temu zapytałem czytelników mojego blogu PerswazjawSprzedazy.pl

Jaki jest Twój największy problem z facebookiem? olbrzymia część odpowiedziała: Nie wiem jak prowadzić swój profil?

Kolejne odpowiedzi brzmiały: o czym pisać na fanpejdżu? Jak zmotywować fanów do polubienia strony? Co zrobić, żeby obserwujący zmienili się w komentujących a następnie w kupujących?

Zanim opowiem Ci co przygotowałem jako lekarstwo na te problemy, chcę przedstawić Ci kilka ważnych informacji odnośnie samego facebooka. Czy wiesz, że:


facebook-12 w styczniu 2013 roku z Facebooka korzystało już 90% internautów;

facebook-230% internautów deklaruje, że polubiło konkretną markę odzieżową na Facebooku;

faceboook316% ankietowanych udało się do sklepu, żeby zobaczyć produkt, który widzieli na facebooku.


Wolisz 128 klientów za 3 minuty pracy czy 5 osób za kilkaset złotych? TAK! Wydając fortunę na ulotki możesz mieć 5 klientów...

 


Co oznaczają dla Ciebie te wyniki? Wyobraź sobie, że twój profil polubiło 1000 realnych fanów.

Wpis (bez inwestowania w reklamę) zobaczy około 500 osób a stosując metody umieszczone w kursie może to być np. 800 osób. Jeżeli 16% tych fanów przyjdzie do twojego sklepu to masz 128 potencjalnych klientów. Co ważniejsze koszt ich pozyskania to około 3 minuty pracy (stworzenie wpisu i grafiki oraz umieszczenie na facebooku). W kursie pokażę Ci jak to robić skutecznie.

Wyobraź sobie, że chcesz pozyskać 120 osób za pomocą ulotek lub reklamy prasowej. Nie dość, ze są to wysokie ceny to ich skuteczność jest na poziomie 0,5 do 1%. Tak, na 1000 ulotek odwiedzi Twój sklep … 5 osób.

Dlatego nie pytam Cię co wolisz: 126 osób za darmo, czy 5 osób za kilkaset złotych? Żeby pokazać Ci wszystkie te techniki przygotowałem specjalny kurs Facebook Marketing 3.0 Najskuteczniejsze strategie. Oto wyniki tylko jednej strategii spośród 30 zawartych w kursie.

strategie-na-facebooku

Oto wynik po zastosowaniu kolejnej strategii:

facebook-komentarze


Dobrze, czego właściwie dotyczy ten kurs? Postanowiłem za jego pomocą pomóc osobom, które posiadają fanpejdże, ale nie generują one ani nowych fanów ani tym bardziej zysków. W kursie przedstawiam ponad 40 pomysłów na ciekawe i przyciągające uwagę wpisy. Co ważniejsze pokazuję krok po kroku jak stworzyć:

bullety-1 grafikę;

bulletymema;


bullety-34 infografikę;

bulletsy-12cytat z adresem Twojej strony lub sklepu.


Pomyśl jak wyglądałby Twój fanpejdż oraz relacje z potencjalnymi klientami gdybyś mógł tworzyć wpisy, które pozyskują nowych, darmowych fanów.


Czego konkretnie dowiem się z tego kursu?
- poznasz ponad 40 gotowych strategii na unikalną i przykuwającą treść na fanpejdżu;
- przedstawię Ci darmowe narzędzia do Tworzenia wirusowych treści w mniej niż 3 minuty;
- otrzymasz gotowe instrukcje krok po kroku. Są to dokładne nagrania video, które pomogą nawet najbardziej początkującym;
- dowiesz się jak i o czym pisać na fanpejdżu?
- zdradzę Ci jaki rodzaj fanpejdży nie generuje ruchu a jedyne co wzbudza to frustrację właścicieli i zero ruchu;

facebook-marketing-30

Nie sposób opisać tutaj każdego nagrania video, chcę jednak opowiedzieć Ci o Tych najbardziej ekscytujących rzeczach, które zawiera kurs:

- Poznasz ćwiczenie, które pozwoli Ci szybko prześwietlić najważniejszych i najbardziej skutecznych konkurentów na Facebooku (Video 2)

- Dowiesz się czym jest mem oraz poznasz metodę na szybką treść wirusową (video 3)

- Odkryjesz jak jeden prosty trick pozwoli Ci sprzedawać dowodem społecznym w Twojej firmie? (video 3)

- Poznasz jedno proste rozwiązanie SEO, o którym nie mówi się jeszcze w Polsce (Video 4)

- Dowiesz się jak jeden element może zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym od 30 do 40% przy tym samym ruchu (viedo 4)

- Poznasz sposób na przejęcie darmowego ruchu z Facebooka o którym nie wie Twoje konkurencja (video 5)

- Zdradzę Ci metodę zdobywania partnerów do promocji JV za pomocą Facebooka. Jest to przetestowana metoda i co najważniejsze wolna od spamu (Video 5)

- Odkryjesz mocne ćwiczenie z przykładami na żywo w jaki sposób wypromować aktywny fanpejdż w niszach, w których ze świecą możesz szukać aktywnych fanów (video 6)

- Ujawnię sprytny trick, który pozwoli utworzyć fanpejdż nawet jeżeli jego nazwa jest już zajęta (Video 6)

- Zrozumiesz jak za kilkadziesiąt złotych możesz zmienić fanów w nieświadomych sprzedawców Twoich produktów (Video 7)

- Ujawnię strategię biznesowych gigantów, która małym firmom może się wydawać śmieszna. Niestety takie myślenie powoduje, że tracisz potencjalnych zysk. (video 8)

kurs-okładka-miroslaw-skwarek


- Przedstawię Ci cały schemat Tworzenia memów w mniej niż 5 minut (video 9.1). Jest to metoda kopiuj wklej, którą w tym samym dniu zastosujesz u siebie.

- Dowiesz się w jaki sposób budować relacje z fanami i dostarczać im silną i wartościową treść za którą będą Ci wdzięczni (video9.2)

- Przedstawię Ci moją prywatna mapę myśli, która zawiera zbiór miejsc z silnymi cytatami oraz grafikami. Dzięki nim szybko stworzysz przykuwające uwagę treści i zbudujesz wizerunek eksperta w sieci. (video 9.2)

- Przeprowadzę Cię przez proces tworzenia motywacyjnej grafiki krok po kroku (video 9.3)

- Zdradzę Ci sekret najbardziej wirusowych treści. Jedna tego typu grafika przyniosła mi ponad 100 fanów i prawie 250 lajków zupełnie za darmo. UWAGA! Jest to bardzo mocna technika i nie można z nią przesadzać. (Video 9.7)

- Otrzymasz informacje o 3 miejscach gdzie zupełnie za darmo stworzysz genialne infografiki, które są obecnie świetnym nośnikiem wartościowej treści. (Video 9.8)

- Poznasz moją autorską metodę 7x3, dzięki której możesz zapomnieć o Facebooku przez kilka dni. Poprawi to Twoją efektywność w działaniu i wpłynie na wyniki (video 9.9)

- W video 9.10 dowiesz się jak stworzyć pewien typ grafiki, któremu towarzyszy wiele komentarzy a ty zastanawiasz się „jak oni to zrobili”. W tym nagraniu otrzymasz odpowiedź.

- Otrzymasz gotowe podpowiedzi jak przyciągać klientów sprytnymi promocjami na Facebooku (video 10)

- Zdradzę Ci w jaki sposób możesz sprzedawać w pod radarem klienta. Technika ta pozwoli Ci wpływać na klientów w bardzo subtelny sposób (video 11)
.

Ufff... to tylko 1/3 tego co znajdziesz w kursie

To, co przedstawiłem powyżej to tylko 1/3 tego, co znajduje się w nagraniach. Pomyśl o tym, że po drugiej stronie znajdziesz ponad 40 nagrań video w których nauczę Cię jak i o czym pisać na Facebooku.

Prawdopodobnie wiesz, że od lat zajmuję się technikami wywierania wpływu i perswazją. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów oddaję do twoich rąk niepowtarzalny miks technik social media i psychologii sprzedaży.


opinia-facebook-1

opinia-facebook-marketing-30

opinia-facebook-marketong-30-3

jacek-krawczyk-opinia

Do kogo skierowany jest ten kurs ?

Przede wszystkim kieruje go do osób, które:

- posiadają fanpejdża i nie wiedzą o czym i w jaki sposób pisać;
- mają dość marnowania czasu na nieskuteczne metody promocji;
- przestały wierzyć w skuteczność social media;
- prowadzą firmowego fanpejdża i chcą zawstydzić konkurencję lub kolegów z pracy.


W jakiej formie jest kurs?

Kurs to ponad 40 nagrań video z jasnymi instrukcjami. Możesz oglądać je 24 godziny na dobę na laptopie, tablecie czy na smartfonie. Dostęp do kursu masz przez 60 dni na platformie Ekademia, jednak wszystkie nagrania można łatwo ściągnąć na dysk komputera i zachować na lata. Postawiłem w nich na praktykę i konkretne przykłady zastosowań na Facebooku.

forma-wideo
Dlaczego miałbyś mi zaufać?

Przede wszystkim na temat facebooka przeszkoliłem już ponad 2 tysiące osób. Stale otrzymuje informacje zwrotne o tym, że metody, których uczę po prostu działają u moich klientów.

Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji

miroslaw-skwarekPamiętaj, że masz 30 dni na przetestowanie instrukcji, których Ci udzieliłem. Po prostu, jeżeli przez chwilę poczujesz, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji.

Mirosław-Skwarek

cover-webinarBonus # 1 Dwa webinary o wartości ponad 97 złotych

Domyślam się, ze jednym z powodów, dla których jeszcze się wahasz, jest obawa przed sytuacją w której kupisz kurs i nie wykorzystasz wszystkich jego zasobów. Rozumiem to i dlatego postanowiłem, że w ramach szkolenia przeprowadzę specjalne webinary. Natychmiast po opłaceniu dostępu otrzymasz nagranie z webinaru, na kolejny webinar otrzymasz zaproszenie na emial.

W czasie webinaru opowiem jeszcze dokładniej o wszystkich taktykach i technikach przedstawionych w kursie. Dzięki temu masz szansę wykorzystać wiedzę z kursu w 100%.

paczka-grafiki-facebookBonus # 2 Paczka grafiki, którą wykorzystasz na zasadzie kopiuj wklej. Wartość 97 złotych.

Paczka grafiki, którą możesz umieszczać na swoim fanpejdżu. Przy tworzeniu tego zestawu wykorzystane zostały badania eyetrackingowe.Oznacza to, że grafika będzie przyciągała wzrok internautówi tym samym budowała Ci ruch na sklep czy bloga.

Co to oznacza dla Ciebie? Oszczędzasz czas, który spędziłbyś na wielogodzinnym przygotowywaniu grafiki nie piszę już o kosztach opłacenia grafika. Dodatkowo kolory są dobrane w taki sposób, aby przykuwać uwagę osób, które przebywają na Faceboooku.


Twoja inwestycja

297 złotych

Tylko 127 złotych

Pod prawie 50 komentarzami, które zostawiliście pod nagraniami wideo pojawiło się wiele pytań i opinii. Jeżeli zastanawiasz się co wywołało taką lawinę pozytywnych komentarzy przejdź do zamówienia i zacznij testować swoją kopię kursu.

opinie-skwarek-miroslawPrzejdź teraz do zamówienia i ciesz się z aktywności Twoich fanów