*** Energia liczb i wielcy tego świata! ***

webinar (warsztaty on-line)

 

***

Numerologia zajmuje się związkami między liczbami a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

 

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

 

Agnieszka w prosty sposób wyjaśni i przedstawi Wam, przy użyciu wiedzy, która zdobyła jak odnaleźć swoja ścieżkę, swoją misję, jak odrobić lekcje karmiczne oraz jak odnaleźć punkt zaczepienia, który wprowadzi na właściwe tory.

 

Podczas wykładu dowiemy się i poznamy:

· Numerologia – ja wpływa na nasze życie;

· Jak pokierować swoim życiem w zgodzie z Energią liczb;

· Ciekawostki i „smaczki” numerologi – wyliczenia;

· Pokaz na przykładach wielkich tego świata – jak Energia liczb zmieniła ich życia;

· Nauka wyliczania na podstawie przykładów i możliwość wykorzystania wyliczeń w swoim życiu.

Ważne jest, aby wpuścić do swojej aury osoby zaufane i energetycznie pewnie - profesjonalistów. Jeśli już o profesjonalistach mowa, poznajmy Agnieszkę.
Agnieszka od około 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.
Karty Tarota przyszły do niej 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostała talię. Od razu, natychmiast ją pochłonęły. Z czasem zrozumiała, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym. Dobrze jest trafić na profesjonalistkę, szczególnie w tak delikatnej materii jak życie duchowe, odkrywanie tajemnic przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.


Później zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy - Kowalskiej.
- Rozpisanie pełnego portretu numerologicznego danej osoby, to wiele godzin pracy. Można oczywiście w razie potrzeby stworzyć skróconą jej wersję, jednak zawsze chodzi o to, by poznać swoje dobre strony i talenty, mieć wiedzę, jak wykorzystać życiowe okazje, nie popełniać tych samych błędów, w jakich dziedzinach szukać pomysłów na rozwój oraz czego i kogo się wystrzegać.
Najświeższym talentem Agnieszki jest bioenergoterapia. Dzięki temu, że coraz mocniej widzi i czuje energię, może pomóc w dodatkowy sposób.

 

Poznajcie Prowadzącą:

https://www.youtube.com/watch?v=aztbOYtSiEQ&t

https://www.youtube.com/watch?v=5T3FjAs97nk&t

https://www.youtube.com/watch?v=ZD1wXy4LBdo&t

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Data: 16.08.2020

Godziny: 12:00 – 14:00

Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk

Cena: 55 pln

 

W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt na adres e- mail: webinar@akademiaducha.pl.***

 

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!

 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!Zapraszamy!