Dzień Serca - Dzień TERAŹNIEJSZOŚCI - Dzień Połączenia - DZIEŃ CEREMONII POŁĄCZENIA Łąk, Ogrodów, Lasów, Parków… i Ludzi!

GABRIELNIA - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią
Zjednoczmy Łąki, Lasy i Ogrody Świata!

Warsztaty Online

***

ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.

W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia - Dnia Księżyca.

I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane - jeśli sobie na to pozwolisz - poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana!

Dzień Drugi to DZIEŃ TERAŹNIEJSZOŚCI. I jak zapewne było Wam dane zauważyć do tego momentu Życia, Czas jest zawsze TERAZ. Zacznijmy więc swoje TERAZ w najpiękniejszym TU, jakie będzie dla nas dostępne! Tego dnia weź Lekcję i Rytuał ze sobą. Na słuchawki. Do Ogrodu, na Łąkę, do Lasu, do Parku! Otwórz Oczy najszerzej, jak potrafisz, i pozwól, by Pełnia Lata otworzyła Pełnię Ciebie! I w pełną wzajemnością Procesu - pozwól, by to, co Tobie udało się skompletować w Życiu, wypłynęło Błogosławieństwem ku Światu i dało DOBRO w każdym Rodzaju, w którym to możliwe! Tego Dnia bądź w Naturze. Dotknij Kwiatów. Przytul się do Drzewa. Poobserwuj Zieleń. Przestrzeń i Czas otworzą się i tak, jak Moc Ziemi i Moc Nieba łączą się Dźwiękiem Świerszczy, Kolorem i Zapachem Kwiatów oraz Szumem Liści, tak Ty nauczysz się, którędy łączyć Niebo i Ziemię w działaniu, ucząc się bezpośrednio od Natury. Przygotuj się na Energię, która może Cię głęboko zainspirować - miej przy sobie coś do pisania! Możliwe, że podczas tego magicznego spaceru poczujesz potrzebę skolekcjonowania przedmiotów, które znajdziesz - kamieni, liści, szyszek, szczególnych, zaskakujących elementów… Nie krępuj się! Nauczymy się rozpoznawać ich znaczenie i odczytywać, jaką Energią emanują poszczególne rzeczy. tego dnia rozpoczniemy spotkanie od Rytuału - bądźcie więc gotowi ołtarzowo, jeśli jest Waszym wyborem poprowadzenie własnego Rytuału i połączenie Mocy waszego osobistego, indywidualnego Czynienia Pamiętajcie, że Dziś - tak, właśnie dziś! - odkryjemy swoją CODZIENNĄ, bieżącą OBECNOŚĆ w Domach Wartości, które zapraszają nas podczas tej Gabrielni. Dziś zawołamy się do własnego SERCA i nauczymy się czuć się w nim swobodnie, w pełni korzystając z Mocy tego Domu dla Ciepła i Światła.
Dzień tej rozpoczniemy Rytuałem Zjednoczenia Natury, a zakończymy oficjalną, dostępną dla wszystkich, prowadzoną w Energii Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny Ceremonią z okazji dnia Matki Boskiej Zielnej. I tym samym połączymy się w Magii ze wszystkimi Czyniącymi, Zielarzami, Wiedźmami i Magami, którzy działają zgodnie z Naturą i swoją Mocą zdecydują się wesprzeć własne, ale i globalne wydarzanie! Ten dzień, ja przewężenie Klepsydry, buduje przejście pomiędzy Przeszłością a Przyszłością. Dziś ustalimy, co dla każdego oznacza słowo “MOJE”. I dowiecie się, jak precyzyjnie pracować z Prawem Przyciągania. Energią Anielską będą dziś zastępy Archanioła Michaela, Anioła Prawdy Fizycznej, którego Imię oznacza Pewność w Boga. Dziś będzie nam dane odkryć, stając w jednym Wydarzaniu z jego Energią, jak wygląda ta konkretna Pewność w nas. Co stanowi niezachwianą Wiarę, a co jedynie Nadzieję i jaka jest różnica między nimi? Dziś strumień Miłości i Mocy popłynie z Nieba do nas… I z powrotem. Archanioł Haniel również zaproszony - miejcie przy sobie Różę w jakimkolwiek symbolu, nauczysz się niezwykle ważnego sposobu przesyłania Wiadomości i Energii - Szeptu Serca.

*Wykład i Rytuał Anielski -  Wiedźma Anna Anja*

Godziny: 16:30 - 20:00


Dzień Serca - Dzień TERAŹNIEJSZOŚCI - Dzień Połączenia - DZIEŃ CEREMONII POŁĄCZENIA Łąk, Ogrodów, Lasów, Parków… i Ludzi!

JESTEŚ. Co to znaczy?
Przebudzenie 5 zmysłów do całkowitej Obecności.
Kroki i Oddechy - pracuj z nimi!
Metody Centrujące, czyli krzyknij “Zbiórka” pod swoim Imieniem i Nazwiskiem w tym Życiu i BĄDŹ całością SIEBIE w pełnej Mocy!
Twój Podpis, Twoje Imię, Twoje Ciało, Twoje Wszystko, Twój Ty i Twoja Ty! Czyli jacy jesteśmy dla SIEBIE i jacy jesteśmy dla Świata - uwaga, to DECYZJA!
Wzbogacaj się o każdą sekundę na Ziemi - oto jak!
“Dlaczego to najlepsze, co mogło się zdarzyć?” i inne Ważne Pytania
Serce jako Ogród, Łąka lub Magiczny Las - miej Obecność na Najważniejszym Ołtarzu Twojego Wydarzania!
SERCE, DOM oraz EKWILIBRIUM w Magii

Co przygotować?
***Świeczki urodzinowe i ulubiony owoc lub warzywo jako… TORT!
***Papier i długopis do zapisywania Kluczy i Wskazówek
***Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)
***Ulubiony zapach lub perfumy, których używasz
***Własne dokumenty tożsamości

***

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Data: 15 sierpnia 2020
Godzina: start 16:30 – 20:00

Cena: 200 pln


Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!