Dzień Słońca - Dzień Świadomości ...czyli dokąd idziemy? Jaki jest Cel Duszy, jak go odkryć i wypełnić?

GABRIELNIA - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią
Zjednoczmy Łąki, Lasy i Ogrody Świata!

Warsztaty Online

***

ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.

W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia - Dnia Księżyca.

I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane - jeśli sobie na to pozwolisz - poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana!

Dzień Trzeci - Dzień SŁOŃCA. Oto Drzwi w Przyszłość. Otwarte na Oścież. Zapraszające. Zbliżasz się do nich z każdym Oddechem. Za nimi znajduje się zarówno ODWAGA, WOLNOŚĆ, SUKCES, ZWYCIĘSTWO jak i CELEBRACJA. W różnych ilościach, jakościach i odmianach. Ale wszystko to, co zaprosiłeś, ma swoją Obecność w Twoich Przyszłych Dniach. Znajdź więc okruszki tej Obecności już dziś i połącz się z nimi, niech zawołają resztę Ciebie i pomogą Ci przetransformować resztę Twojego Życia. Dziś dowiemy się, jak pracować z tym, co jest jasne jak Słońce. Jak integrować zdobywane wiadomości? Którędy pracować z rozprzestrzenianiem tego, co wiemy? Jak dzielić się swoją słonecznością z pełnym Blaskiem, ale nie zagłuszać tym innych? Dziś dowiemy się wiele o rozkwitaniu Osobowości, ale również i o świadomej Pracy na planie fizycznym i tym, jak inwestować Energię, by wróciła w Materii. Oraz wzajemnie. Dziś zdobędziemy w siebie być może pierwszy w Życiu aż tak świadomy Dzień. Dostaniecie możliwość spojrzenia jaśniej na to, co teoretycznie było w zasięgu wzroku, ale do tej pory nie wpuszczało Was głębiej. Nauczymy się również pracować ze światłem słonecznym, z kolorem Żółtym, Złotym i Czerwonym oraz zapamiętywać w siebie Ciepło i Światło. Ten dzień, całkowicie oddany pod skrzydła Archanioła Rafaela, wpisze w Wodę Świata całą Energię Cudu, którą wytworzymy i na której otrzymanie sie otworzymy. Popłyniemy więc w swoją Rzeczywistość - i wszędzie tam, gdzie sobą sięgamy - pełnym UZDROWIENIEM, ZMARTCHWYWSTANIEM i ŻYCIEM. Oto wszystko, co przyniosłeś w sobie jako Chorobę, Pytanie, Brak, Niepewność, Strach i Ból zostanie wyleczone, ponieważ pozwolisz sobie odkryć - dokładnie, ODKRYĆ! - iż zawierasz w sobie Odpowiedź na każde z tych zapytań ze strony Cienia, jeśli tylko zawarta jest ona w Wodzie Świata! Dziś zobaczysz, jak wielką Wartością jest wszystko, z czego się składasz - i nauczysz się z tym pracować! Jeśli jest w Tobie Wolna Wola, żeby Woda Świata - a więc Czas - popłynęła o czymś i w jakimś kierunku, nauczysz się powodowac ten Pływ i go zasilać - oczywiście zgodnie z Naturą! Tego dnia to, co osiągnęliśmy, staje się dostępne wszędzie tam, gdzie postanowimy tym wyemanować. W Czasie tak ważnych Przemian dla Ziemi każdy Czyniący jest sam w sobie Boską Interwencją! Wystarczy, że sprzyja temu, by on sam i jego najbliżsi przebywali w zakresach Dobra!


*Wykład i Rytuał Anielski -  Wiedźma Anna Anja*

Start: godzina 17:00


Dzień Słońca - Dzień Świadomości
...czyli dokąd idziemy? Jaki jest Cel Duszy, jak go odkryć i wypełnić?

Natura Świadomości
Skuteczne planowanie
Zbieranie potencjałów - czyli Otwórz Dłonie na powrót Energii!


Co przygotować?
***Napój Rytualny bądź Wodę
***Kwiaty lub Owoce kilku gatunków Roślin lub Drzew
***Kompasy lub Mapy, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów
***Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)


***

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Data: 16 sierpnia 2020
Godzina: start 17:00

Cena: 200 pln


Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!