Dzień Księżyca - Dzień Podświadomości - Dzień Przeszłości - Dzień Cienia

GABRIELNIA - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią
Zjednoczmy Łąki, Lasy i Ogrody Świata!

Warsztaty Online

***


ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.

W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia - Dnia Księżyca.

I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane - jeśli sobie na to pozwolisz - poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana!

Pierwszego Dnia naszego ZJEDNOCZENIA dowiecie się również, kiedy spędziliście sekundy w braku Wolności, do czego prowadzi chroniczny brak Celebracji oraz co sprawia, że Zwycięstwa nie manifestują się na planie Rzeczywistości, mimo tego, że niekiedy są wręcz niezaprzeczalnie logiczne? Pierwszego dnia pozwolimy, by nasza Podświadomość zrobiła pranie. Co przeszkadzało nam do tej pory? Co stanowiło blokady? Jakie Energie Wewnętrzne i które spośród Energii Zewnętrznych mają największy wpływ na naszą Emocjonalność? Jak pracować w Pływami, Wahadłami i Cyklami Wszechświata?

Ten dzień, pełen Pytań zadanych prosto w Noc, pozwoli nam otworzyć swoje Oczy do Wewnątrz na to, co w nas Księżycowe, Kobiece, Lunarne. Co delikatne, a zarazem niezabijalne - jak kropla, która drąży skałę, jak dawno powiedziane i zapamiętane Słowo. Dzień Pierwszy zostanie powierzony w opiekę Archaniołowi Gabrielowi, by zgłośnił w nas Zrozumienie i wszelkie liliowe, pierwsze, zgodne z Boskim Źródłem Wydarzanie. Będzie więc sporo Ważności z jego Królestwa, między innymi Wiedza o tym, jak pracować ze Słowem, z Pismem, z Muzyką, a także jak skutecznie manifestować za pomocą Głosu i Dokumentów Magicznych. Ten Dzień stworzy nam pomost pomiędzy Przeszłością a Teraźniejszością i otworzy nam dostęp do Czasu. Przygotujcie się na powrót Wiedzy Inkarnacyjnej, jeśli jesteście gotowi!
Będzie również sporo o pracy w pełnej Skali i w pełnym Zasięgu własnego Wydarzania - gdy robisz coś dobrego, wyemanuj tym na zewnątrz aż po granice molekuł, a zasiejesz falę powrotu Dobra i spowodujesz Przemianę w kierunku właściwym z Ewolucją w Świetle!

 

*Wykład i Rytuał Anielski -  Wiedźma Anna Anja*

Start: godzina 17:00


Dzień Księżyca - Dzień Podświadomości - Dzień Przeszłości - Dzień Cienia

...czyli skąd przychodzimy? Jaka jest Przyczyna Duszy, jak ją odkryć i jak się z nią połączyć?
Natura Podświadomości
Zasiewanie Potencjałów, czyli Jak Ma Na Imię Twoje Nasiono? (What’ cha cookin?)
Księżyc w Magii


Co przygotować?
***Napój Rytualny bądź Wodę
***Nasiona kilku gatunków Roślin, Owoców, Warzyw lub Drzew
***Zegarki, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów
***Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)

 

***

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Data: 14 sierpnia 2020
Godzina: start 17:00


Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!