Dotacje na maszyny i urządzenia w RPO Województwa Małopolskiego - Dotacje dla przedsiębiorców 2014-2020

RPO WM dotacje

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką dotacji na maszyny i urządzenia dla przedsiębiorców w Regionalnym Programie Operacyjnym Woj. Małopolskiego w latach 2014-2020.

Główne cele szkolenia to:

  • uwypuklenie oczekiwań oceniających wnioski o dofinansowanie znajdujących się w wytycznych do poszczególnych osi priorytetowych oraz podkreślenie znaczenia takich zagadnień jak innowacyjność, efektywność energetyczna czy wykonalność projektu.
  • wskazanie, gdzie w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Małopolskiego oraz w ramach jakiej osi priorytetowej możesz znaleźć działanie właściwe dla Twojej branży i Twojego projektu.

Bardzo ważną cześcią szkolenia jest dołączone kompendium zatytułowane RPO WM - analiza dokumentu źródłowego. Kompendium to zawiera wybrane fragmenty Projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego wraz z analizą. Wybór tekstów został dokonany pod kątem dotacji na maszyny i urządzenia w latach 2014-2020 w Małopolsce.

Szkolenie zawiera również bonus w postaci jednej części szkolenia "Dotacje dla przedsiębiorców 2014-2020 - Jak napisać dobry wniosek". Część ta dotyczy organizacji pracy przy staraniu się o dotacje: kiedy warto współpracować z firmą doradczą i jak zorganizować taką współpracę, a kiedy lepiej samemu pisać wniosek o dotacje lub stworzyć wewnętrzną komórkę zajmującą się dotacjami.

Szkolenie zostało przygotowane przez portal eHarmonogram.pl, który specjalizuje się w doradztwie w zakresie zakładania i prowadzenia firmy oraz w zakresie dotacji unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Sprawdź inne szkolenia oferowane przez eHarmonogram.pl!

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle