Dodawanie kont pocztowych do konta Google Gmail

Wszystkie Twoje e-maile
polubią TO jedno miejsce!
Sprawdź, czy o tym wiedziałeś


Z pewnością nie raz, w pracy, na wyjeździe, nie mając dostępu do swojego Outlooka denerwowałeś się, kiedy musiałeś logować się na każdym ze swoich kont pocztowych z osobna, aby dotrzeć do ważnych wiadomości. Im częściej tak się działo, tym większa narastała w Tobie irytacja, chciałbyś to zmienić, lecz tu pojawia się pytanie: „Czy to w ogóle możliwe?”


Właśnie teraz pokażę Ci rewelacyjne rozwiązanie!! Zapomnisz czym są różne konta pocztowe, mimo że będziesz mógł tworzyć coraz to nowe, potrzebne do indywidualnych celów…


Te dwa krótkie nagrania odsłonią przed Tobą tajemnicę… tajemnicę, która pozwoli Ci zaoszczędzić Twój cenny czas – możesz go przecież wykorzystać na efektywną pracę, bądź odpoczynek.

Nie wiesz jak zacząć, co zrobić? Nie wiesz o co chodzi? W tych dwóch, trwających zaledwie kilka minut nagraniach, znajdziesz odpowiedź, która być może Cię zaskoczy…. ZOBACZ!

Oto rozwiązanie: Gmail oferuje Ci możliwość połączenia wszystkich Twoich kont, pobierania wszystkich wiadomości do jednego miejsca – do konta pocztowego Gmail. Nie ważne, czy masz konta na Onecie, Interii, Wp, czy o2, teraz wszystkie mogą być razem! Pozwól na to!


Zobacz, jak szybko możesz to zrobić

W skrócie - co Ci to da?

  • zaoszczędzisz czas,
  • nie będziesz musiał rezygnować z innych, mniej ważnych, bądź starszych koszt pocztowych,
  • i najważniejsze – po prostu ułatwisz sobie życie!

Nie zwlekaj, zobacz nagrania teraz!

Pozdrawiam,
Aleksandra Sawicka
Ekademia.plP.S. Jedno kliknięcie i masz dostęp do wszystkich swoich wiadomości z różnych kont pocztowych. To naprawdę przydatne! Sprawdź sam! Zapisz się na ten krótki, darmowy kurs!