Fotografia Kreatywna - Magia Czasu Naświetlania

„Odkryj jak za pomocą „czasu naświetlania” zmieniać całkowicie wygląd otaczającego Ciebie świata i zacznij robić przepiękne, wyjątkowe, artystyczne fotografie jak te na tej stronie”

Wierz lub nie, ale nie musisz posiadać super drogiego sprzętu fotograficznego lub posiadać kilkunastu lat doświadczenia aby robić fotografie jak te wyżej.

Jeśli zawsze chciałeś:

 • robić zapierające dech w piersi fotografie z efektami specjalnymi zwykłym aparatem…
 • W końcu dowiedzieć się jak „malować za pomocą światła” i tworzyć unikalne obrazy…
 • Polepszyć swoje obecne umiejętności i po prostu zacząć robić jeszcze lepsze zdjęcia…

To z pewnością zainteresuje Ciebie ten kurs. Dlaczego? Ponieważ już za chwilę będziesz mógł uzyskać pełny dostęp do praktycznych wskazówek i trików fitografii kreatywnej. Dzięki nim będziesz mógł sprawnie przeskoczyć poziom fotografa „amatora”, który metodą prób i błędów może być bardzo ciężki i czasochłonny do przeskoczenia, i zacząć robić wyjątkowe zdjęcia od następnego razu kiedy wciśniesz spust migawki.

Bo widzisz w fotografii kreatywnej jest kilak prostych, łatwych technik które mogą całkowicie odmienić Twoje postrzeganie fotografii oraz sprzętu fotograficznego. Techniki te są łatwe do „ogarnięcia” i praktycznie po ich wdrożeniu możesz zauważyć natychmiastową różnicę w wyjątkowości robionych zdjęć.

Problem polega na tym, że w Polsce nie ma kursu, który w jasny i przejrzysty sposób tłumaczyłby techniki fotografii kreatywnej, który tłumaczyłby techniki z wykorzystaniem bardzo długiego i ultra krótkiego czasu naświetlania.

Do dzisiaj.

Dostawałem tak wiele zapytań od moich znajomych „Paweł jak zrobiłeś to zdjęcie”, że postanowiłem zebrać moją wiedzę i doświadczenie, i stworzyć na ten temat osobny kurs video. Tak powstał:

Video Kurs – Fotografia Kreatywna
Magia Czasu Naświetlania

Czego się dowiesz z tego kursu?

Kurs podzieliłem na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna (pierwsze 3 filmy) dadzą Tobie potrzebne podstawy do robienia zdjęć z długim lub ultrakrótkim czasem naświetlania. Dowiesz się:

 • Akcesoria jakie są Tobie potrzebny do robienia przepięknych tricków z wykorzystaniem różnych czasów naświetlania
 • Jak uzyskać piękne zdjęcie z ultra krótkim czasem naświetlania – na jakie dwa dodatkowe parametry należy zwrócić uwagę aby zrobić dobre zdjęcie
 • W jakim przypadku można złamać zasadę „stosowania najniższej czułości ISO”
 • Jakie tanie akcesoria potrzebujesz, aby móc odkryć piękno fotografii na bardzo długich czasach naświetlania
 • Na jakie elementy należy uważać fotografując na długich czasach naświetlania
 • Jaka jest główna zasada jeśli chodzi o statywy do fotografii z długimi czasami naświetlania
 • 2 bardzo istotne, a zarazem proste porady, które sprawią, że Twój lekki statyw stanie się bardziej stabilny

Część teoretyczna to 24 minuty materiału video. Kolejna część kursu to już sama praktyka, gdzie wychodzę w teren i pokazuję Tobie na konkretnych przykładach sztuczki z bardzo długim czasem naświetlania.

Część praktyczna to 51 minut materiału video, w którym pokazuję i omawiam krok po kroku, prostym językiem, sztuczki oraz techniki z wykorzystaniem bardzo długiego oraz ultra krótkiego czasu naświetlania. Dowiesz się dokładnie jak wykonać powyższe zdjęcia.

Sama ta wiedza bardzo mocno zainspiruje Ciebie do dalszej kreatywnej pracy. Znając techniki, zależności, ukryte niuanse, będziesz mógł skupić się w 100% na artyzmie i tworzeniu zamiast na robieniu.

Ten kurs zrewolucjonizuje Twoje podejście do fotografii oraz do możliwości Twojego aparatu. Staniesz się lepszym fotografem od chwili kiedy zaczniesz wdrażać pierwsze wskazówki z tego kursu i gwarantuję Ci – regularnie będziesz słyszał od swoich znajomych słowa „jak zrobiłeś to zdjęcie?” <img class=" class="wp-smiley" style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; border-image: initial; " />

Kurs jest w 100% internetowy (nie wysyłam fizycznego opakowania) dlatego zaraz po opłaceniu zamówienia otrzymasz natychmiastowy dostęp do niego. Cały proces zajmie pewno jakieś 2 minutyUśmiech

Dostęp do kursu będziesz miał przez 45 dni. W tym czasie możesz pobrać wszystkie materiały na swój twardy dysk i zachować je na zawsze. ProsteUśmiech

„Testuj kurs przez 30 dni na moje ryzyko!
Jesteś chroniony 100% gwarancją satysfakcji

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Ja na pewno nieUśmiech Być może nie jesteś jeszcze do końca przekonany czy to jest kurs właśnie dla Ciebie. Rozumiem to. Dlatego chcę sprawić, aby jego zakup był dla Ciebie zakupem bez jakiegokolwiek ryzyka.

Już tłumaczę o co chodzi.

Na każdy mój kurs daję 30 dniową, 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli kupisz jakiś mój produkt i stwierdzisz, że to nie jest to czego oczekiwałeś, daj mi znać, a oddam Tobie wszystkie zapłacone pieniądze. Kropka.

Żebyśmy się zrozumieli. Na przetestowanie tego kursu masz całe 30 dni. Oglądaj video, testuj techniki, wcielaj porady i jeśli 30 dnia stwierdzisz, że to nie jest to napisz mi, a oddam Tobie zapłacone pieniądze.

 Jeśli te materiały video to dla Ciebie zbyt mało, aby już teraz podjąć decyzję na TAK, to z pewnością te SIEDEM BONUSÓW zrobi swoje…
Bonus 1 – Fotograficzny start esencja

Kurs ten sprzedawałem po 47 zł dzisiaj dostajesz go za free.

 • Jak zapanować nad najważniejszymi parametrami fotografowania, czyli jak pogodzić ze sobą przysłonę i czas naświetlania
 • Dowiesz się, czym jest zdjęcie dobre techniczne i co ma na to wpływ
 • Czym jest przesłona i za co odpowiada
 • Czym jest czas naświetlania i co można za jego pomocą pokazać
 • Czułość, czyli ISO – za co odpowiada i jak z niej korzystać
 • Czym jest prawidłowa ekspozycja?
 • Zależności między czasem naświetlania, a przysłoną wraz z konkretnymi przykładami. Dowiesz się jak uniknąć robienia prześwietlonych lub zbyt ciemnych zdjęć.
 • Odkryj zależności między głębią ostrości, czasem naświetlania, a przysłoną

Bonus 2 – Panoramowanie – jak działa w praktyce

W tym krótkim materiale video pokażę Tobie jak działa w praktyce niezwykle ciekawa metoda panoramowania. Bonus ten dostajesz bezpłatnie do kursu Magia Czasu Naświetlania.

Bonus 3 – Małe światło – duży obiekt, czyli magiczny spychacz

Bonus 4 – Balans bieli