BOGACTWO, DOSTATEK, OBFITOŚĆ - JUŻ CZAS!!! część II

*** BOGACTWO, DOSTATEK, OBFITOŚĆ – JUŻ CZAS!!! *** część II

 


 

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

 

***

 

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

 

Oto Czas Świata, w którym przyszło nam dokonać Zmian. Zaczynając od Siebie i rozprzestrzeniając je wszędzie, gdzie sięgamy! Tym razem na horyzoncie Zmiana, która - dla wielu z nas - stanowi bardzo WAŻNY kontekst w Życiu. CZAS NA BOGACTWO. Czas na zrekombinowanie Świata wyżej w dziedzinie Materii, przełożenia Energii na Materię oraz na SUKCES!!! Ludzie nauczeni są pracować na coś niedoścignionego w całożyciowych Procesach, jednocześnie poświęcając się, żyjąc w Niedostatku. PO CO!? Już nigdy więcej!
Nowy Czas
Świata wymaga Nowych Rozwiązań. Wprowadźmy je. Podczas Rytuału miej przy sobie 2 szklanki Wody. Jedną dla Siebie, jedną dla Świata. Następnie podlej nią Ogród lub wylej na Ziemię, by popłynęła i powiedziała innym Wodom-Kroplom o czym teraz Czas wystartowałeś i odtąd Płynie, czyniąc Życie!

Oto Szkolenie BARDZO KONKRETNE. Przygotowane w dwóch odsłonach, ponieważ przygotowane zarówno dla osób pracujących nad wyjściem z Biedy i nad złamaniem Schematu Biedy, jak i dla Osób pracujących z Pieniędzmi i chcących pomnażać nimi swoje Bogactwo i Błogosławieństwa Świata.
Oto MAGIA FINANSOWA na miar
ę 2021 Roku.
Dwie cz
ęści Warsztatów plus wersja BIZNES dostępna po nich i uzupełniona o Pytania od Osób pracujących z zaawansowanymi mechanizmami finansowymi dadzą KAŻDEMU, kto odsłucha, Szansę Zrozumienia (WYKŁAD) i MOŻLIWOŚĆ UCZYNIENIA tej Zmiany, która wpisze BOGACTWO w ich Wydarzanie (RYTUAŁ).
Oczywi
ście, ponawiając świeżą ale potrzebną tradycję, część kontentu otrzymacie w formie spisanej - znajdziecie je na stronie tego Szkolenia w serwisie Ekademia.pl, gdy zarejestrujecie się i zapewnicie sobie dostęp do szkolenia.

Kochani - prościej już się nie da.
A je
śli się da - odkryjmy to!!!

Zadajcie mądre, wspaniałe PYTANIA. Jestem otwarta na Wasze potrzeby Wiedzy. Jeśli ze swojej strony jesteście ciekawi rozwinięcia tematu, weźcie udział w Szkoleniu i połączmy Siły, by cały Świat miał możliwość Zrozumieć!
Ciesz
ę się, że mogę być Twoim Przewodnikiem w tym wyjątkowym, PRZEPIĘKNYM Czasie Transformacji.

Oto szczegółowy PROGRAM:

 

CZĘŚĆ II SZKOLENIA: ZAAWANSOWANA: WERSJA BIZNES….

czyli Nauka Przystępna również dla Osób spoza kręgu Magii:

UTRZYMANIE PIENIĘDZY, POMNAŻANIE PIENIĘDZY, PRACA Z PIENIĄDZEM WIRTUALNYM • Giełda vs Magia - jak to działa? Jak pracować na potencjałach giełdowych? (+Q&A)
 • Loteria vs Magia - jak to działa? Jak pracować na potencjałach gier losowych? (+Q&A)
 • Kryptowaluta vs Magia - jak pracować z tak NIESTABILNYM POTENCJAŁEM?
 • Trudne Pieniądze, czyli jak legalizować środki pozasystemowe - metody magiczne (prostujące Energię którą należy oczyścić) (+Q&A)
 • Uczyń Pieniądze swoim NARZĘDZIEM! Niech dla Ciebie… pracują!!!
 • Przyjmij na siebie OBOWIĄZEK… BYCIA BOGATYM!
 • Prawo Przyciągania i szczególne Zaklęcia dające Sprzyjanie Wszechświata
 • Waluty Fizyczne, Wirtualne i Kryptowaluty
 • Ceny, Wartości, Przeliczniki - czyli dlaczego niektórzy Ludzie nie wierzą w zarabianie i system
 • OKRES PRZEJŚCIOWY - nowe Prace, nowe Sposoby Zysku, nowe Podejście
 • Zarabianie jako SPORT!
 • Zrozum Kierunek Zyskiwania… a nie wybierzesz Kierunku Straty! Naucz się zyskiwać… DAJĄC!
 • Bądź UZDROWIENIEM PIENIĘDZY! To nie Ty potrzebujesz Pieniędzy… to one potrzebują CIEBIE!!!
 • NOWY ŚWIAT - co widać?

RYTUAŁ ANIELSKI (opcjonalny, ale nie obowiązkowy) - Praktyka Magiczna, dzięki której wpiszemy Zrozumienie w Wodę Świata i sprawimy, że Nieograniczone Bogactwo oraz BEZPIECZEŃSTWO POSIADANIA stanie się obecne w Wodzie i możliwe do przyjęcia jako Kierunek dla każdego, kto jest już GOTÓW, by żyć Sukcesem! Tym razem spotkanie w Energii Aniołów Siedmiu Boskich Promieni i pełne POŁĄCZENIE MOCY z BOGACTWEM, które gwarantuje nam Źródło! UWAGA: Jeśli wykonałeś wcześniej Rytuał Aktywacji 12-Nici DNA, możesz poczuć Światło w Sobie przez całą OBECNOŚĆ Siebie na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha.

 

 ***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
 

***

 

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Sta
ń się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze
środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

 

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha