Blog Lidera

Kurs multimedialny

"Jak stworzyć przełomowego bloga, który sam będzie wyłapywał Ci współpracowników i przyciągał ich do Ciebie jak magnes"

Czy też chciałbyś stworzyć za grosze bloga, który będzie tak popularny jak blogi internetowych milionerów, który będzie szeroko znany i chętnie czytany?

Każdy z nas marzy o takim blogu. Ja też miałem takie marzenia i nadal je mam.

Wiem jak to jest kiedy zaczyna się prowadzić mlm w internecie. Blogi, serwery, domeny, autorespondery, artykuły... to wszystko wydaje się przytłaczające i nie wiadomo od czego zacząć. A kiedy już rozpoczniesz ...zastanawiasz się dlaczego nie ma efektów i dobrej zabawy. Czytasz swoje pierwsze wpisy na swoim blogu i wydaje Ci się, że są do bani? Też kiedyś byłem w takiej sytuacji.

Jeśli zastanawiasz się jak zacząć - odpowiedź jest bardzo prosta. Zacznij od postawienia bloga, który będzie budować zaufanie do Ciebie. Dodaj wartościowe dla ludzi informacje, coś o czym nie słyszeli nigdy wcześniej. Myślisz sobie pewnie, że łatwiej to powiedzieć niż zrobić. I masz po części rację, ponieważ za blogami jak i za każdą działalnością kryją się pewne sekrety, które prawie nigdy nie są ujawniane publicznie...

Zamiast korzystać ze sprawdzonej i skutecznej wiedzy masa ludzi działa po omacku. Nie widzą efektów, ponoszą porażkę za porażką i poddają się. Według danych z Technorati (serwisu magazynującego dane o blogach z całego świata), po pierwszym roku 50% blogów upada, a 80% z pozostałych przestaje dodawać wpisy... Ty z pewnością nie chcesz poświęcić miesięcy czasu na poniesienie porażki.

Zastanawiało Cię kiedyś dlaczego tylko niektóre blogi mają ogromną przewagę nad konkurencją?

Czy nie wkurza Cię, że wszystkie skuteczne sekrety prowadzenia mlm przez internet ludzie przechowują dla siebie i swoich zespołów, a wszystkim innym sprzedają tego część za grubą gotówkę?

Jak to się dzieje, że tylko niektóre blogi i marketerzy zarabiają krocie, kiedy większość boryka się ze ściągnięciem chociaż paru czytelników na bloga...

Grzegorz Utnik

Od: Grzegorz Utnik

Temat : Re: Blog Lidera


Hej!

Jak dzisiejsze samopoczucie?

Pytam, ponieważ mam zamiar wywrócić Twoje podejście do góry nogami. Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne jest patrzenie na rzeczy takie jakie są, a nie takie jakie chcesz aby były?

Kiedyś wydawało mi się, że jak tylko założę bloga, napiszę kilka wpisów, ludzie zaczną wchodzić, czytać i komentować co tam jest, a ja zacznę zarabiać na tych odwiedzających przez reklamy. Później odkryłem, że podobnych blogów jest w Polsce prawie 16.000... Byłem w szoku.

Ilość blogów o MLM w Polsce

Zacząłem przeszukiwanie internetu za rozwiązaniem tego problemu. Jak zrobić bloga, który wybije się ponad przeciętność tych 16.000 i zacznie zarabiać? Problem polegał na tym, że nie było możliwości nauczyć się jak takiego bloga skutecznie prowadzić, nikt nie zdradzał tej tajemnicy...

Większość marketerów trzyma swoje sekrety głęboko w sejfie i dzieli się nimi tylko ze swoim zespołem albo daje cenę zaporową. W sumie na przestrzeni roku - to niewiele się zmieniło. Nadal można znaleźć kursy od kilkuset do klku tysięcy złotych jak skutecznie prowadzić coś takiego jak blog i wybić się ponad innych.

Szczerze, im się nie dziwię...

Ostatecznie nauczenie się tego wszystkiego i zamiana na umiejętności pochłonęło u mnie 12 miesięcy pracy, 594 dolary i 197 złotych. W dodatku większość szkoleń z tego zakresu w jakich brałem udział była ... ogólna. Niestety. Dostosowanie tego wszystkiego do marketingu sieciowego kosztowało mnie te 12 miesięcy pracy. Frustrujące wydaje się teraz powiedzenie, że nie wszystko złoto co się świeci. Strategie wykorzystywane przez tak wiele osób na zachodzie i tam skuteczne, u nas nie zdawały egzaminu. Rynek Polski i nisza mlm jest niezwykła....

Przeszedłem tę trudną drogę, Ty nie musisz już tego robić.

Bardzo żałuję, że nie miałem dostępu do takiej ukierunkowanej wiedzy na starcie. Do większości rzeczy musiałem dojść o własnych siłach. Dobra wiedza faktycznie jest drogą na skróty. Można rzucić się do działania i nic nie osiągnąć, bo nie wie się jak to się robi. To zupełnie normalne. Spotkało mnie to na początku, zwyczajnie się zniechęciłem... Potrzebowałem dobrych wytycznych, kierunku, sprawdzonych strategii, które mogłem przemodelować na własne potrzeby. Dobra i sprawdzona wiedza to energia i efekty dla prowadzenia tego biznesu.

Pamiętaj proszę o jednym. Marketing sieciowy to biznes jak każdy inny. W każdym biznesie jest konkurencja. Przyłączając się do jakiejś firmy tak naprawdę wchodzisz do basenu pełnego rekinów. Jeśli się nie nauczysz jak skutecznie działać to stajesz się na pokarmem dla rybek...

Nie daj się.

Dla Twego sukcesu
Grzegorz Utnik
Grzegorz Utnik
Twórca i redaktor SekretyMLM.pl

Unikalna i skuteczna wiedza jest pilnie strzeżona, zwłaszcza jeśli jest ukierunkowana dla danej niszy jak na przykład marketing sieciowy. To są małe rzeczy, szczegóły, ale są kluczowym elementem , który sprawia, że ludzie czytają wpisy, komentują i zapisują się na listę. Większość marketerów działających w sieci nie zdaje sobie sprawy z tego, że wystarczy zmodyfikować tytuł wpisu aby był częściej czytany i łatwiej odnajdywany przez wyszukiwarki internetowe, a tym samym zwiększał Ci ZA DARMO ruch na blogu czy stronie.

Jeśli się rozglądniesz po internecie zauważysz, że blogów o MLM jest cała masa, ale tylko niektóre wydają się odnosić sukcesy. Mając nieskutecznego bloga, kiepskie treści i amatorskie podejście - nawet najlepsza promocja takiego bloga nie pomoże Ci osiągnąć niczego.

System 3 kroków budowania "Bloga Lidera"


Chcę Cię zapoznać z 3 krokami budowania bloga lidera. Tak jak już wspomniałem wyżej, zdobycie tej wiedzy zajęło mi rok czasu. Zakładaniu bloga poświęciłem prawie tydzień, bo nie miałem pojęcia jak to się robi... Wydałem 594 dolary i 197 złotych na zdobycie tej wiedzy i umiejętności. Poprawiałem teksty na blogu, jego wygląd i układ po kilka razy, bo okazywało się, że nie jest skuteczny. Nie chcę abyś podążał tą samą drogą i dochodził do wszystkiego samemu metodą prób i... porazęk. Gdybym dzisiaj zaczynał jeszcze raz mając tą wiedzę, którą zawarłem w "Blogu Lidera" zrobiłbym to samo (łącznie ze wszystkimi wpisami) w 1-2 miesiące. Zaoszczędziłbym sobie masę czasu i pracy na poprawianiu własnych błędów.

Pozwól mi wytłumaczyć jak "Blog Lidera" może pomóc Tobie

Wyobraź sobie, że wynajmujesz za grosze zawodowca, który siada z Tobą przy komputerze i pokazuje Ci krok po kroku jak zbudować profesjonalnego bloga z zabójczymi treściami. Podążasz według jego instrukcji. Klikasz myszką i obserwujesz postępy. Wszystko co od niego słyszysz jest wyładowane wiedzą, którą później możesz komuś przekazać. Okazuje się, że to wszystko czego Cię uczy jest niezwykle proste i łatwe do powtórzenia.

Przechodzisz przez proces instalacji bloga bardzo szybko. Przystępujecie wspólnie do gromadzenia wartościowych treści i budowy autorespondera. Ze specem u boku wszystko wydaje się takie proste. Uczy Cię o przyszłych problemach na jakie możesz napotkać i jak im zaradzić zawczasu.

Dzięki tak przygotowanemu blogwi nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji staje sie dziecinnie proste. Czujesz się jak osoba nie do zatrzymania. Możesz zrobić wszystko co zechcesz. Możesz przystąpić do kolejnego kroku... możesz zacząć zarabiać na tych silnych relacjach.

Nie każdy ma dostęp do wiedzy profesjonalistów.
Nie każdy może patrzeć im przez ramię jak to robią.
Nie każdy ekspert dzieli się otwarcie swoimi sekretami...

Zastanów się co by się stało gdybyś miał profesjonalnego bloga, zabójcze i wartościowe treści, a co za tym idzie wiernych czytelników, którzy tylko czekają aż coś nowego napiszesz na blogu. Czy znasz to uczucie kiedy masz spokojny sen, wstajesz rano z uśmiechem, wypijasz gorącą kawę i siadasz do komputera kiedy wybija godzina 10? Logujesz się na swoje konto i widzisz te wszystkie ciepłe komentarze od swoich czytelników. Z tak zbudowaną relacją, zaoferowanie jakiegoś produktu i jego sprzedanie jest kwestią kliknięcia myszką.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wiele osób zacznie Cię prosić o radę. Kiedy otworzysz skrzynkę emilową przytłoczy Cię ilość pytań. Ludzie będą pytali z kim współpracujesz, ponieważ zobaczą w Tobie LIDERA. Liderzy i eksperci w danej branży nie współpracują z byle kim. Umieją wybrać właściwego dla siebie partnera i Twoi czytelnicy to będą wiedzieć.

Może się teraz nawet zastanawiasz "jeśli to mi się przydarzy... dlaczego nie miałbym zarobić dzięki temu 6-cyfrowej sumki w nadchodzącym roku?"

No właśnie... Nie zdziw się jeśli tak będzie.

Ta drobna inwestycja może rozwiązać Twoje problemy.

Oczywiście nie stanie się to od razu. Na to potrzeba czasu. Nie chcę aby ktoś odniósł wrażenie, że zrobi kilka mocnych wpisów i zbuduje kilku tysięczną organizację wciągu miesiąca. To TY i Twoje decyzje jesteś głównym czynnikiem, od którego zależy "CZY SIĘ UDA?". To od Twojego wkładu własnej energii zależy czy się powiedzie. To co tu przedstawiam jest dla wąskiej grupy ludzi, którzy wiedzą czego chcą i zrobią wszystko co konieczne aby to dostać.

Pojawia się jednak pytanie :

"Co daje prowadzenie własnego bloga zawierającego zabójcze treści?"


v.jpgBlog jest tylko TWÓJ i to TY masz całkowitą KONTROLĘ nad prowadzeniem swojego biznesu. To jedyna rzecz jaka pozostanie ZAWSZE niezależnie od tego co się stanie z "internetową ekonomią". Możesz stracić konto na facebooku, goldenline, google i kto wie gdzie jeszcze... Może nawet się kiedyś zdarzy sytuacja, że ktoś wyleci ze swojej firmy za używanie skuteczniejszych metod rekrutacji... ale blog i relacja z czytelnikami nadal pozostanie.

v.jpgSą proste w użytkowaniu,proste w zarządzaniu, tańsze niż używanie tradycyjnych stron internetowych... o wiele tańsze. Zaoszczędzisz czas i nerwy.


v.jpgTo najłatwiejsza i najskuteczniejsza forma przekazywania wiedzy, a co za tym idzie pozycjonujesz się na LIDERA w swojej branży. Liderzy zgarniają większość forsy ze stołu. Jeśli chcesz być liderem Twój wizerunek jest kluczowy.

v.jpg
Blog pomaga bardzo w budowaniu listy adresowej. Pewnie już wiesz, że bez listy nie ma biznesu...


v.jpgBlog POMAGA TWOIM WSPÓŁPRACOWNIKOM uwierzyć w biznes, daje wytyczne, odwagę do podjęcia odpowiednich działań. Dzięki temu zespół rośnie szybciej, jest mocniejszy, trwalszy i bardziej pewny siebie.

v.jpgNawet jeśli działasz offline, dzięki własnemu blogowi można odesłać tam ludzi aby poczytali o tym kim jesteś i co robisz. Takie posunięcie ELIMINUJE OBIEKCJE, bo odpowiedzi na pytania znajdują się już na platformie blogowej. Oszczędzasz czas i nerwy na wymianie argumentów. Czy zdarzyło Ci się kiedyś rozmawiać z kimś i po spotkaniu złapać się za głowę "dlaczego nie powiedziałem tego i tego, ale mam sklerozę!". Z własnym blogiem Ci to nie grozi. Powiesz wszystko co chcesz przekazać i co ważniejsze - każdy przeczyta właśnie to co go interesuje. W ten sposób szanujesz czas tej drugiej osoby, a co za tym idzie - ona zaczyna szanować Ciebie.

v.jpgBlog buduje ZAUFANIE. Kiedy dodasz wpisy do listy autorespondera ludzie, którzy się zapiszą na listę 3 miesiące później zobaczą te wszystkie komentarze. Blog daje możliwość konwersacji z czytelnikami, którym wysyłasz e-maile. Tylko wyobraź sobie co się stanie kiedy ktoś nowy zapisze się na listę i dostanie od Ciebie wiadomość aby przeczytać dany wpis na blogu. Wchodzi w link i widzi już 15 komentarzy! Myśli sobie "o cholera, dopiero co dostałem wiadomość, a tutaj już jest 15 komentarzy! Ten gość na pewno jest kimś".

Co jest w środku dla Ciebie?

arrow.jpgProgram zawiera 5 godzin i 18 minut materiału video i pokazuje krok po kroku co należy zrobić, co wpisać aby wszystko poszło jak po maśle. Poprowadzę Cię przez cały proces. Koniec z nerwami "co się stanie jeśli zrobię to i to".

arrow.jpgTen program jest dostępny dla każdego działającego w niszy marketingu sieciowego niezależnie od firmy z jaką współpracuje lub planuje współprace. Nie ma restrykcji dostępności tego szkolenia. Możesz je wziąść i zaaplikować do swojej struktury. Możesz tego nauczyć swoich ludzi, aby zespół rozwijał się dynamicznie.

arrow.jpgWysoka rozdzielczość filmów pozwoli Ci powiększyć obraz tak, że żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze. Nie można się pomylić. To tak jakbym siedział obok Ciebie i mówił co masz zrobić.

arrow.jpgPokażę Ci jakie treści zamieszczać na blogu tak aby czytelnicy dostawali bzika na punkcie Twojej osoby. Jest to dawka wiedzy sprecyzowana pod marketing sieciowy. To główny element strategii stawania się liderem tej branży.

arrow.jpgZobaczysz cały proces instalacji od momentu zarejestrowania domeny, aż po dodawanie autorespondera do bloga. To wszystko pozwoli Ci podążać całym procesem niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy już jesteś w połowie.

pudelko-i-plyty-maly.jpg

Podczas tego multimedialnego, internetowego szkolenia zapoznasz się z 3 Modułami:


Moduł 1 - zakładanie i obsługa bloga

Moduł pierwszy jest o zakładaniu bloga. Pokazane wszystko krok po kroku, gdzie kliknąć, co zrobić od A do Z. Tak aby nawet największy laik sobie z tym poradził. Moduł pierwszy składa się z 8 części. Został tak podzielony aby ułatwić Ci poruszanie się po video kursie i odnaleźć rzeczy, do których potrzebujesz zaglądnąć ponownie.
plytacd-modul1.jpg
W skład tego modułu wchodzi :

1. Zakładanie domeny oraz hostingu - szczegółowy przewodnik po tym co trzeba kliknąć, kiedy i dlaczego. Tak aby się odnaleźć w tym wszystkim. Domena jest Twoim adresem wpisywanym w przeglądarkę. (np. www.jankowalski.pl ). Hosting to inaczej serwer, na którym będzie się mieścić Twój blog. Jest to konieczny krok jaki trzeba wykonać, ponieważ autorespondery działają tylko na prywatnych serwerach, które zawierają tzw. bazy danych MySQL. Następnie dowiesz się jak połączyć domenę z blogiem, aby blog działał poprawnie. Szczegóły w części pierwszej.

2. Instalacja Wordpress. Po założeniu własnego hostingu możesz spokojnie przystąpić do wgrywania polskiej wersji najlepszej platformy blogowej do zarabiania dostępnej w internecie. Z tej części dowiesz się jak instaluje się Wordpress na własnym serwerze, jak wysyła się pliki na taki serwer oraz jak trzeba poprawnie skonfigurować plik z hasłem aby cieszyć się w pełni funkcjonalnym blogiem. Tylko te 2 pierwsze punkty zajęły mi tydzień szukania i eksperymentowania jak to zrobić. Ty będziesz to wszystko wiedzieć w nieco ponad 15 minut. Ponad to będziesz wiedzieć jak to zrobić, bo pokażę Ci to krok po kroku co należy zrobić.

3. Zarządzanie blogiem. Każdy blog ma swojego administratora. Na tym etapie blog jest gotowy do działania. W tej części zapoznam Cię z panelem administracyjnym, jaka funkcja do czego służy tak abyś się nie pogubił w czasie obsługi. Panel jest bardzo rozbudowany i cieszę się, że będę miał przyjemność Cię po nim oprowadzić. Z tej części dowiesz się także w jaki sposób zmienić tzw. szablon bloga. Szablon to nic innego jak jego wygląd, kolorystyka, ułożenie przycisków. To wszystko zmienia się właśnie w panelu administracyjnym. Szczegóły wewnątrz części trzeciej.

4. Wtyczki. To specjalne dodatki do platformy Wordpress, które ułatwią Ci jego zarządzanie, wygląd i pozycję w wyszukiwarkach. Pokażę Ci jak się je instaluje i jakie wtyczki są najskuteczniejsze. Te, które sam stosuję i odznaczają się najwyższą skutecznością działania.

5. Statystyki oraz konta e-mail. To część poświęcona 2 niesłychanie ważnym kwestią. Pokażę Ci krok po kroku jak instaluje się statystyki Google Analitics na własnym blogu. Dzięki tym statystyką będziesz w stanie sprawdzić skąd przychodzą użytkownicy na Twojego bloga, jakie wpisy czytają, jak długo przeglądają materiały na blogu i wiele innych funkcji. Konta e-mail pomogą Ci w tworzeniu dużej liczby autoresponderów i co ważniejsze to będą Twoje konta. Z nazwą Twojej domeny. Czyli takie gdzie po "małpie" jest imienazwisko.pl (np. blog@jankowalski.pl ). Pokażę Ci jak zrobić dziesiątki takich kont na własne potrzeby. I to wszystko bez spamu za posiadanie darmowego konta.

6. Pierwszy wpis i pierwsza strona. Pokaże Ci jak dodaje się nowe wpisy na blogu. Jakie funkcje można użyć. Co dają strony na blogu i czym różnią się od wpisów. Jak przygotować jedne i drugie. Pokażę Ci możliwości. W module drugim zapoznasz się szczegółowo z merytoryką wpisów oraz stron.

7. Potęga modernizacji komentarzy. W tej sekcji dowiesz się jednego z najważniejszych sekretów blogów jakim są komentarze. Nie zdradzałem tego nikomu nigdy wcześniej. Dzięki tej jednej metodzie na blogu pojawia się więcej uśmiechniętych czytelników.

8. Panel boczny i autoresponder. Każdy blog składa się z jednej lub więcej kolumn. Każda dodatkowa kolumna zawiera panel boczny. Pokażę Ci jak dokładnie dostosować go według własnego "widzi mi się", a co za tym idzie, pokażę Ci jak dodać autoresponder do Twojego bloga. Dowiesz się jakie są najlepsze widżety, które możesz dodać do panelu bocznego.Wszystko właśnie w tej części.

Moduł 2 - Zabójcze treści


plytacd-modul2.jpgTen moduł dotyczy treści na bloga. Kiedy zaaplikujesz wiedzę zawartą w tym module ludzie będą chcieli dosłownie wysysać z Ciebie wiedzę prosząc o więcej. Będą wdzięczni za to co udostępniasz. Wiedza sama w sobie działa na ludzi jak lep na muchy. Kiedy raz spróbują, nie będą się w stanie odkleić. Zobacz co zawiera moduł drugi:

1. Zasady pisania wpisów. W module pierwszym "Pierwszy wpis i strona" omówione jest techniczne podejście do dodawania wpisów takie jak układanie tekstu. W tej części dowiesz się podstawowych zasad przy pisaniu. Każdy wpis rządzi się swoimi prawami. Nieprzypadkowo gazety i czasopisma publikują tekst w kolumnach. Podobnie z jest wpisami.Stosując zasady przedstawione w tej cześci, czytelnicy bloga będą chętnie na niego wracać po więcej i więcej, a Ty dzięki temu będziesz mieć szansę na budowanie ciepłych relacji.

2. Skąd brać zabójcze treści? Cała sekcja jest poświęcona tylko i wyłącznie treściom na Twojego bloga. Źródła skąd można wziąć darmowe i płatne treści, polsko i anglojęzyczne. Kiedy na początku blogowania poznałem te strategie i niewyczerpalne źródła byłem w szoku jakie to proste. Czy jest to jednak skuteczne? Zobacz na zrzut z ekranu poniżej z początków mojej zabawy z blogiem.

Czas na witrynie

Zanim zacząłem ściągać ruch z różnych (często dziwnych) źródeł, średnio osoby odwiedzające bloga siedziały na nim po 40 minut. To kupa czasu! Wyobraź sobie, że ktoś trafia na Twojego bloga i siedzi na nim godzinę lub dwie czytając Twoje teksty zamiast siedzieć na Facebooku... Czy rozumiesz jaki potężny ma to potencjał? Czy wiesz co taki magnes na ludzi może zrobić z Twoim zespołem?

Żałuję, że nie każdy będzie mieć dostęp do takich treści. Z drugiej jednak strony cieszy mnie to, ponieważ nie są dla każdego. To rady i treści sprecyzowane pod marketing sieciowy dla osób, które chcą podążać przetartą ścieżką oraz tych, którzy lubią przecierać własne.

Dowiesz się także jak unikać tak powszechnego na naszym rynku plagiatu. Czasami odnoszę wrażenie czytając blogi innych marketerów "wszyscy o jednym i tym samym". Nie daj się zwieść. Unikalność to podstawa. Jak będziesz robić to samo co wszyscy inni to jak chcesz się wybić?

3. Przyczny nieskutecznych blogów. Działasz w sieci już jakiś czas i nie idzie? Zebrałem 5 najpoważniejszych przyczyn nieskutecznych blogów. Jeśli masz już bloga i zero efektów to znajdziesz się gdzieś pośród tej "wielkiej piątki".

Moduł 3 - Bonusowy - zaawansowany autoresponder

Bonusowy moduł zawiera informacje o działaniu autoresponderów oraz o zaawansowanej edycji. Dzięki temu formularz autorespondera wygląda świetnie, jest dopasowany pod kolorystykę danego bloga i można zmieniać w prosty sposó parametry. Nawet dziecko potrafiłoby podmienić cyferki więc słowo "zaawansowany"patrz z przymrużonym okiem. Ty nie musisz wiele na ten temat wiedzieć.
plytacd-modul3.jpg
1. Jak to działa? Jakiś czas temu pewna przesympatyczna pani pytała się kiedy wysyła się e-maile do czytelników, czy nie duplikują się, kiedy się dodaje ludzi na listę. Szczerze nie myślałem, że ktoś może mieć z tym problem dlatego nagrałem video jak działa autoresponder, jaka jest jego idea, dlaczego to takie potężne narzędzie w pracy z wykorzystaniem internetu. Po tym filmie nie powinno być wątpliwości "jak to działa"

2. Jak założyć autoresponder? Jak nagrałem pierwsze video pomyślałem "No tak, teraz pewnie będą pytać jak się to zakłada". Odpowiadam na niezadanie pytanie zawczasu. W tym nagraniu dowiesz się jak założyć autoresponder na przykładzie darmowego Freebota. Krok po kroku, co do czego, gdzie i co wpisać. Przedstawię Ci też kilka innych rozwiązań autoresponderów, ale będę się trzymać Freebota ze względu na tzw. Co-Reg, o którym w dalszej części.

3. Modyfikacja formularza. To esencja tego modułu. Dzięki niej będziesz w stanie zmodyfikować formularz autorespondera Freebota tak aby pasował do Twojego bloga pod względem kolorystki, szerokości oraz ogólnego wyglądu. Możesz taki zmodyfikowany formularz dodawać wszędzie. Na przykład na specjalne strony tzw. squeeze page do pozyskiwania e-maili. Nie wyobrażasz sobie nawet jak bardzo dzięki temu się odróżnisz od pozostałych konkurentów. Oni mają zwykłe czarno-szaro-białe nudne formularze. Ty będziesz wyglądać na profesjonalistę i to tylko dzięki zamianie kilku cyferek. Pokażę Ci gdzie i jak to zrobić.

formularz-do-przerobienia.jpg

4. Korelacja (Co-Reg). To jest główny powód dla, którego trzymam się Freebota podczas tego kursu i z niego korzystam na co dzień. Platforma Freebota i Implebota (płatna wersja freebota) jako jedyne na dzień dzisiejszy posiadają te funkcje. Konkurencja dla freebota często wywołuje dyskusje nad sensem i jakością Co-Rega, ale w mojej opinii są zwyczajnie zazdrośni... Zastanawiasz się pewnie o co tu chodzi? Otóż Co-Reg umożliwia budowanie listy między listami. Trudno jest to wyjaśnić opisując dlatego nagrałem właśnie to specjalne wideo. Pokażę Ci jak to działa i jak się go konfiguruje. Głowna zaleta tego narzędzia - buduje listę za darmo i z zerowym udziałem własnym. Ponad to stanowi on 20-80% subskrybentów większości list. Moja lista dzięki korelacji spęczniała o 74,1%, za darmo. Dlatego szczerze polecam korzystanie z tego narzędzia.

5. Kolejka autorespondera. Jest to dodatek informacyjny o tworzeniu kolejki e-maili w autoresponderze. Pokaże Ci jak to się robi oraz jak personalizuje się maile. To potężna technika i zasługa autorespondera. Dzięki bardzo prostym działaniom można sprawić aby ludziom się wydawało, że to Ty do nich piszesz osobiście, zwyczajnie zwracając się do każdej osoby po imieniu. Jak wiesz autoresponder to pewien robot, maszyna. A mimo to ciągle dostaje e-maile z podziękowaniem za wiadomość. To zdumiewające jak personalizacja wpływa na działania marketingowe.

Bonusowy dodatek - Odjechana wtyczka podziel się (wartość 17,00zł)

Ten specjalny widżet jest przeznaczony do blogów Wordpress i jego zadaniem (poza super wyglądem) jest udostępnianie swoich wpisów w mediach społecznościowych. Ponad to - to samo mogą robić Twoi czytelnicy. Tylko sobie wyobraź co się stanie kiedy jeden z nich opublikuje na swojej tablicy na Facebooku link do Twojego wpisu i napisze, że warto go przeczytać. Średnio każda osoba ma około 147 znajomych na Facebooku. Dodatkowy ruch dla Ciebie na blogu, dodatkowi czytelnicy i... dodatkowe dochody. Bez Twojego zaangażowania. Teraz wyobraź sobie, że publikuje to ktoś kto ma znajomych kilka tysięcy... Uwierz mi - warto jest publikować wartościowe wpisy.

Ten bonusowy film pilotażowy o przerobieniu tej wtyczki z angielskiej na polską znajdziesz w module pierwszym w dziale poświęconym wtyczkom. Twój blog już nigdy nie będzie wyglądać tak samo.

Podziel sie

W jaki sposób będzie przebiegać to szkolenie?


Zamiast przemeirzać pół Polski na całodniowe szkolenie, odbywać się ono będzie na ekranie Twojego komputera. Materiały są przygotowane i będą Ci udostępnione zaraz po zalogowaniu się do kursu. Ponad 5 godzin nagrań video o budowaniu Bloga Lidera. Znajdziesz tam odnośniki do stron internetowych, które są używane w kursie, skrypty z pracy i wszystkie potrzebne dane do założenia Bloga Lidera, które będziesz mógł pobrać do siebie na komputer.

Możesz się uczyć tego o dowolnej porze dnia i nocy.
Nagrania i materiały są dostępne przez 24 godziny na dobę.

zamawiam

Do zobaczenia w środku!

Dla Twojego sukcesu
Grzegorz Utnik
Twórca i redaktor www.sekretyMLM.pl

P.S. Być może zastanawiasz się i kalkulujesz czy opłaca Ci się wydawać jakieś dodatkowe pieniądze na biznes, który właśnie robisz. Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie samemu. Nie namawiam nikogo do oszczędności czasu i wybrania drogi na skróty zwyczajnie aplikując sprawdzone pomysły. Być może nie chcesz się przyznać przed sobą do tego, że to co robisz teraz nie ma większego sensu i czujesz się być skazanym na porażkę.

Mnie takie myśli też nie są obce. Mogę Ci jedynie doradzić aby nie robić tego biznesu na czuja, bo stracisz czas, pieniądze i włożysz masę pracy w coś co nie zadziała.

Nie chcę też Cię prosić o zaufanie na słowo. Jestem w 100% przekonany, że wiedza zawarta w tym szkoleniu pomoże Ci wystartować w tym biznesie. Dlatego daję Ci 30 dniową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

gwarancja-satysfakcji.jpg

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle