Mistrzowski Plan - Biblia człowieka Sukcesu
Klucz do sukcesu - 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach.

JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES?
Poznaj KLUCZ DO SUKCESU dla każdego w każdych warunkach!


"Tajemnica przemawia do tych, którzy chcą słuchać!"

Czy gdyby istniał Potężny System …

System, który w jednej chwili może zmienić całe Twoje życie i wznieść je na poziom o jakim dotąd nawet nie śniłeś …

S
ystem, zawierający jedyną w swoim rodzaju syntezę idei, metod, technik i strategii, na których opiera się każdy sukces …

System, którego skuteczność została sprawdzona i dowiedziona przez setki lat i wielu ludzi na całym świecie …

S
ystem, który zawiera klucz do sukcesu, który przyniósł powodzenie setkom najbogatszych ludzi na świecie …

S
ystem, który po raz pierwszy został w tak kompleksowy i prosty do zastosowania sposób opisany i zaprezentowany …

to czy chciałbyś go poznać?

Pomyśl …

Jak często dzisiaj zniechęcasz się i pozostajesz w miejscu, kiedy zmagasz się z przeciwnościami losu?

Czy masz czasami wrażenie, że życie skutecznie stłumiło w Tobie ducha zwycięzcy z którym przecież przyszedłeś na świat?

Jak wiele prób sprostania wyzwaniom życia, jakie podejmowałeś dotąd zakończyło się klęską i niepowodzeniem?

Jak wiele razy rezygnowałeś z tego na czym Ci zależało, ponieważ straciłeś już wiarę w sens, skuteczność i możliwość podejmowanych działań?

I choć nosisz w sercu płonące pragnienie, by zmienić swoje życie na lepsze, to jednak wcześniejsze doświadczenia każą Tobie pozostać w miejscu.

A przecież urodziłeś się zwycięzcą!

Czy kiedykolwiek myślałeś jak wiele zwycięskich bitew musiałeś stoczyć zanim przyszedłeś na świat? Amram Scheinfeld, ekspert w dziedzinie genetyki wypowiedział kiedyś takie słowa:

"Zastanów się przez chwilę nad sobą! W całej historii świata, nie było nigdy nikogo dokładnie takiego jak Ty. I nigdy ktoś taki jak Ty, nie pojawi do końca wieczności. Jesteś wyjątkową osobą i wiele bitew musiało zostać stoczone, abyś się urodził. Pomyśl tylko: dziesiątki milionów plemników walczyło ze sobą, ale wygrał tylko jeden – ten, który stworzył Ciebie. Cel o którego rywalizował miał mniejsze rozmiary niż łepek od szpilki. Chromosomy plemnika niosły ze sobą wszystkie cechy, które odziedziczyłeś po ojcu i jego przodkach, a chromosomy komórki jajowej cechy Twojej matki i jej przodków. Już Twoi rodzice stanowią kulminację ponad 2 milionów lat zwycięskiej walki. W ten sposób stałeś się zwycięzcą, choć szansa była jak jeden do dziesiątków milionów.
Pamiętaj! Nigdy już nie spotkasz większych przeciwności. Urodziłeś się zwycięzcą i bez względu na to jakie przeszkody spotykasz w swoim życiu nie są one nawet w jednej dziesiątej, tak wielkie, jak te, które musiałeś pokonać w momencie Twojego poczęcia".


I całkiem naturalne jest to, że zadajesz teraz pytanie: jeśli tak jest w istocie, to dlaczego nie mogę dzisiaj powiedzieć o sobie: oto człowiek sukcesu? Dlaczego nie mam satysfakcjonującej pracy? Dlaczego mam problemy z osiąganiem swoich celów? Dlaczego nie mogę się wybić? Dlaczego nie jestem w pełni szczęśliwy? Dlaczego nie otrzymuję od życia tego wszystkiego, na co w pełni zasługuję? Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?

Składam zamówienie

Cała prawda o tym jak osiągnąć sukces?

Odpowiedź na Twoje pytanie przynoszą badania, które przeprowadzono na Uniwersytecie Harwarda.

Posłuchaj …

Otóż z badań tych wynika, iż sukcesy, osiągnięcia, awanse wynikają w 85% z właściwych postaw, a tylko w 15% z doskonałości technicznej (faktów). A to z kolei oznacza, że wykorzystujemy 90% czasu do rozwijania sfery naszej psychiki odpowiedzialnej jedynie za 15% ludzkich sukcesów, oraz 10% czasu i środków do kształtowania sfery, której ludzie zawdzięczają 85% powodzenia w życiu.

Czy już do końca zdajesz sobie sprawę co stanowi klucz do sukcesu?

Trzy rodzaje decyzji, które w każdym momencie Twojego życia decydują o Twoim losie

Widzisz w całym procesie formalnej edukacji jesteśmy uczeni tzw. wiedzy technicznej. Uczymy się co to jest ameba, z czego składa się kora drzewa, co to są całki, jak nazywają się wszystkie wyspy na świecie i gdzie one leżą, z czego składa się woda itp. W całym formalnym procesie zdobywania tego co popularnie nazywa się wykształceniem nikt, nigdy nawet przez moment nie uczy nas podstawowych zasad, które są częścią wiedzy niezbędnej do uformowania właściwych postaw, które są najważniejszym składnikiem i kluczem do tego jak osiągnąć sukces.

A musisz wiedzieć, że są trzy rodzaje decyzji, które w każdym momencie Twojego życia decydują o Twoim losie.

Te trzy decyzje to:
 1. Na czym się skoncentrować?
 2. Co dla Ciebie znaczą poszczególne rzeczy i wydarzenia?
 3. Co zrobisz, by osiągnąć swoje cele i stać się człowiekiem sukcesu?
Składam zamówienie

Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu.
 1. Czy wiesz na czym powinieneś się skoncentrować, aby osiągnąć sukces?
 2. Jak reagujesz na wyzwania codziennego dnia takie jak śmierć, porażka, niespotykane trudności, cierpienie czy ból: paraliżują Cię, zniechęcają, zatrzymują, blokują, załamują, czy może dodają Ci jeszcze większej energii do działania? Jak interpretujesz dzisiaj poszczególne rzeczy i wydarzenia i jak ta interpretacja wpływa na Twoje zachowania, a ostatecznie na możliwość osiągnięcia przez Ciebie sukcesu?
 3. Czy wiesz co zrobić i jak, by i Tobie się udało i abyś stał się człowiekiem sukcesu?

Kurs online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu wychodzi naprzeciw potrzebom życia i tym wszystkim osobom, które pragną sięgać wyżej, które pragną od życia więcej i które pragną uczynić ze swojego życia prawdziwe arcydzieło. To potężny warsztat kształtowania postaw, które umożliwiają w każdej chwili naszego życia podejmowanie trzech ważnych decyzji, które decydują o Twoim losie i o Twoim przeznaczeniu.

Każde pojedyncze słowo tego warsztatu jest niczym chromosom, który nadał Tobie zwycięski charakter. Każda poszczególna część tego warsztatu zawiera omówienie jednej z przynoszących prawdziwą fortunę tajemnic. Może to być sukces finansowy, kariera, władza, uznanie, wpływ, miłość, relacje, zdrowie, bezpieczeństwo, szczęście itp.

Przedstawione w tym kursie online tajemnice przyniosły już sukces i szczęście setkom najbogatszych ludzi na świecie – ludziom, których historie i których działania modelowałem przez ostatnie lata.

17 Potężnych zasad wyłożonych w tym kursie online stanowi esencję długoletnich badań i modelowania wybitnych ludzi kultury, sportu, polityki, biznesu i religii. Wśród nich byli tacy ludzie jak:
 1. Henry Ford
 2. James Hill
 3. Dr Alexander Graham Bell
 4. William Wrigley junior
 5. John D. Rockefeller
 6. Theodore Roosevelt
 7. Thomas A. Edison
 8. Edwin C. Barnes
 9. Jego Świątobliwość Dalajlama
 10. Bill Clinton
 11. Bruce Lee
 12. Benjamin Franklin
 13. Leonardo da Vinci
 14. Gandhi i wielu wielu innych.
Warsztat ten zawiera klucz do sukcesu, którego skuteczność dowiedziona została doświadczeniem tysięcy ludzi z różnych dziedzin życia z całego świata, w tym również z Polski. Autor tego kursu online sam przez prawie trzy lata pracował dla jednego z najbogatszych Polaków i na własne oczy zobaczył i doświadczył magicznej mocy przemiany niewidzialnego w widzialne.

Wszystkie prezentowane w kursie online zasady są uniwersalne i przynoszą prawdziwe zyski każdej osobie w dowolnych warunkach.

Szczególną właściwością ludzi, którzy poznali te zasady i zastosowali się do nich jest to, że zostali wciągnięci na drogę życiowego sukcesu.

Jeśli w to wątpisz przypatrz się raz jeszcze nazwiskom ludzi, których wymieniłem wcześniej. Weź z nich przykład, opanuj te same metody, techniki i strategie, zdobądź klucz do sukcesu, ten sam z którego korzystali oni każdego dnia, a sam szybko przekonasz się, że to prawda. W chwili gdy posiądziesz tą potężną wiedzę przestaniesz zadręczać siebie ciągłym pytaniem: jak osiągnąć sukces?

Kurs ten przekona Cię, że bogactwo, sława, uznanie, wpływ nie są dla Ciebie nieosiągalne, że możesz stać się tym kim chcesz, a szczęście staje się udziałem tych wszystkich, którzy są naprawdę zdecydowani i wytrwali by je zdobyć.

Skąd o tym wiem? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz zanim skończysz
do końca słuchać tego kursu online. Możesz ją znaleźć na samym początku, w środku jak również na końcu tego kursu.

Składam zamówienie

Nie zdarzyło się ...

I nie zdarzyło mi się usłyszeć, przeczytać i rozmawiać z nikim takim, kto byłby człowiekiem sukcesu lub doszedł do prawdziwej fortuny, ignorując te potężne zasady. Nie zdarzyło mi się usłyszeć, przeczytać i rozmawiać z nikim takim, kto przyjmując te zasady nie osiągnąłby wszystkiego czego chciał!

Jak wiele zyskam uczestnicząc w kursie online Mistrzowski Plan - Biblia człowieka Sukcesu?

Dzięki udziałowi w kursie online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu dowiesz się:
 1. Jakie trzy główne, błędne założenia uniemożliwiają ludziom osiąganie sukcesów,
 2. Co to są prawdziwe decyzje i jak w jednej chwili mogą zmienić Twoje życie na zawsze,
 3. Poznasz i zaadoptujesz podstawowe przekonania ludzi sukcesu, dzięki którym będziesz przejawiać zwycięskie postawy w życiu osobistym i zawodowym,
 4. Dowiesz się jakie trzy rodzaje decyzji, decydują o Twoim losie w każdym momencie Twojego życia,
 5. Poznasz 8 zasad, dzięki którym zaczniesz podejmować prawdziwe decyzje,
 6. Podejmiesz być może pierwsze prawdziwe decyzje w swoim życiu, które w jednej chwili przybliżą Ciebie do Twojego osobistego sukcesu,
 7. Opanujesz sekret wizualizowania celów, który stanowi pierwszy poziom tworzenia wszystkiego czego chcesz,
 8. Dowiesz się co to jest natchnione działanie i jak szybko możesz znaleźć drogę na skróty do osiągania Twoich celów,
 9. Poznasz część świadomą i nieświadomą Twojego umysłu i dowiesz się jak każda z nich wpływa na Twoje działania i Twoje aktualne osiągnięcia,
 10. Opanujesz najskuteczniejsze strategie przełamywania wewnętrznych oporów wobec zmian i wobec podejmowania działania, dzięki którym w jednej chwili wyruszysz na spotkanie Twoich marzeń,
 11. Dowiesz się czym jest nawyk odkładania czegoś na później. Jak powstaje i jak funkcjonuje,
 12. Poznasz ideę Progu Działania i nauczysz się świadomego wykorzystywania go, do podejmowania natychmiastowych działań prowadzących do osiągania celów,
 13. Poznasz dwa rodzaje oporu, Nauczysz się skutecznej strategia przełamywania oporu, wobec wszystkiego, co konieczne, abyś osiągnął sukces,
 14. Poznasz 8 Najpotężniejszych pytań, które przełamują każdy opór,
 15. Poznasz strategię przełamywania oporu wykorzystywaną przez takich geniuszy jak m.in.: Leonardo da Vinci i Andrew Carnegie, Dowiesz się czym jest Prawo konsekwencji (zachowania zgodności) i jak świadomie wykorzystywać je do wzbudzania motywacji i podejmowania codziennych działań zbliżających Ciebie do celu,
 16. Opanujesz 3 stopniową zasadę koncentracji, która w jednej chwili dramatycznie zwiększy Twoją produktywność, wydajność i efektywność,
 17. Dowiesz się jak przełamywać paraliż przed naprawdę wielkimi celami,
 18. Poznasz podstawę skutecznego i efektywnego działania - 4 stopniową strategię jak osiągnąć sukces w każdych warunkach,
 19. Opanujesz najcenniejsze narzędzie w tworzeniu i kształtowaniu jakości życia, które przyćmiewa wszystkie inne cechy i zasady włącznie z talentem. Zaczniesz być niesamowicie wytrwały w dążeniu do wszystkiego czego chcesz,
 20. Nauczysz się wykorzystywać genialną strategię radzenia sobie ze wszelkimi niepowodzeniami dnia codziennego,
 21. Poznasz siłę mocnych pytań w radzeniu sobie z trudnościami,
 22. Nauczysz się tworzyć i zadawać mocne pytania, dzięki którym zyskasz spokój umysłu i gotowe pomysły na dalsze działanie,
 23. Otrzymasz serię sześciu potężnych pytań, które towarzyszą mi od wielu lat w procesie rozwiązywania sytuacji kryzysowych,
 24. Poznasz 3 genialne strategie kreatywności, które pomogą Tobie kreować nowe rozwiązania i radzić sobie z konfliktami. Ze strategii tych korzystali między innymi Thomas Edison i dr Elmer Gates,
 25. Poznasz siłę, która niszczy i która buduje – siłę Twoich osobistych przekonań,
 26. Dowiesz się jakie 10 podstawowych przekonań nosi w sercu każdy człowiek sukcesu i zaimplementujesz je w swoim życiu,
 27. Poznasz strategię Trustu mózgów i dowiesz się jak stworzyć zwycięski zespół,
 28. Opanujesz 6 czynników, dzięki którym zbudujesz swoją wiarygodność,
 29. Otrzymasz gotową, 2-stopniową receptę jak prawie natychmiast zyskać wiarygodność w oczach innych ludzi,
 30. Dowiesz się, jakie 11 stałych, niepowtarzalnych i prawdziwych zasad rządzi ludzką efektywnością,
 31. Poznasz najstraszliwszą chorobę XXI w i opanujesz gotowe recepty jak uchronić się przed jej negatywnymi następstwami,
 32. Opanujesz niezawodną strategię mistrza wschodnich sztuk walki Bruca Lee, dzięki której pozbędziesz się wszelkich negatywnych myśli i zachowasz trwały spokoju umysłu,
 33. Opanujesz 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach, Od pierwszych sekund Twojej inwestycji w kurs online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu, uzyskujesz dostęp do zamkniętej części naszego Forum Doskonałości Do zobaczenia na SzczycieTM, gdzie możesz zadawać nam dodatkowe pytania, a my udzielimy na nie wszystkie wyczerpujących odpowiedzi.
Składam zamówienie

Podsumujmy raz jeszcze:


 1. Pokażę i szczegółowo omówię 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach,
 2. Opanujesz najskuteczniejsze metody, techniki i strategie jak osiągnąć sukces,
 3. Otrzymujesz Potężny System, który zawiera tajemnice, które przyniosły już sukces i szczęście setkom najbogatszych ludzi na świecie,
 4. Otrzymujesz Potężny System, który po raz pierwszy został w tak kompleksowy i prosty do zastosowania sposób opisany i zaprezentowany,
 5. Gwarantuję Tobie, że nigdy i nigdzie nie otrzymasz całej tej sekretnej wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu.
Wszystkie metody, techniki i strategie, zawarte w kursie online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu prezentowane są w tej formie po raz pierwszy. Nigdy, nigdzie wcześniej, nie były prezentowane i nikt, nigdy i nigdzie nie miał do nich dostępu.

Teraz Ty, możesz być pierwszą osobą, która odkryje i zacznie wykorzystywać w swoim życiu 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach.

Co otrzymam uczestnicząc w kursie?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i w ciągu kilku chwil wkroczysz na drogę realizacji swoich marzeń i celów.
Kurs ten zawiera:
 1. Ponad 2,5 godziny nagranego wykładu (dokładnie 2 godziny 35 minut i 16 sekund),
 2. 74 slajdy z najważniejszą treścią,
 3. 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach.
Dlaczego ta inwestycja jest dla mnie tak korzystna?

Jak już wspominałem, te niezwykle praktyczne, rewolucyjne i przełomowe metody, techniki i strategie, które zdobywasz uczestnicząc w naszym kursie online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu, nigdy, nigdzie i nikomu nie były wcześniej w tak praktycznej formie prezentowane.

Teraz Ty masz wyjątkową okazję, by zdobyć i zastosować tą rewolucyjną wiedzę w swoim życiu.

Gdybyś chciał opanować tą potężna wiedzę w trakcie formalnych kursów musiałbyś przeznaczyć na to ponad 10 000 złotych.

U
zyskując dostęp do kursu online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu, opanowujesz wszystkie 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach inwestując zaledwie 297 złotych. Oszczędzasz przy tym ponad 9700 złotych, swój czas i swoją energię, którą możesz od razu, przeznaczyć na wdrażanie tej wiedzy w swoim życiu i zmaksymalizowanie swoich osiągnięć.

Inwestując zaledwie 297 zł otrzymujesz:
 1. Wiedzę samą w sobie wartą ponad 3700 zł,
 2. Umiejętności, warte ponad 7300 zł,
Jak powiedział kiedyś do mnie mój wielki nauczyciel:
"Szansa rzadko przychodzi do Ciebie sama. Musisz iść po nią”.

Dlatego sam podejmujesz decyzję. Możesz nadal stać w miejscu i zastanawiać się, na czym powinieneś się skoncentrować, co dla Ciebie znaczą poszczególne rzeczy i wydarzenia i jak osiągnąć sukces? Możesz też zainwestować w nasz kurs online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu i poznać 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach.

I pamiętaj!

Nie zdarzyło mi się usłyszeć, przeczytać i rozmawiać z nikim takim, kto jest człowiekiem sukcesu lub doszedł do prawdziwej fortuny, ignorując te potężne zasady. Nie zdarzyło mi się usłyszeć, przeczytać i rozmawiać z nikim takim, kto przyjmując te zasady nie osiągnąłby wszystkiego czego chciał!

Składam zamówienie


A najlepsze w tym wszystkim jest to ...

... że cały kurs przychodzi do Ciebie Teraz, na Twój osobisty komputer. Masz do niego szybki i łatwy dostęp każdego dnia, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 30 dni. Możesz słuchać go i korzystać z przedstawionych tam metod, technik i strategii kiedy chcesz i gdzie chcesz: w domu, w pracy, w przerwie na lunch czy w drodze przez życie. Wszystko działa automatycznie. Wystarczy zalogować się, usiąść wygodnie i uważnie słuchać. Wszystko czego potrzebujesz to, głośniki, długopis i wielkie marzenie by zacząć przekształcać niewidzialne w widzialne.

Pozdrawiam,

Przemysław Walter
Współtwórca Platformy Unlimited CareerTM
Master Trainer Awakener Mastery Coach UniversityTM
Fundator Fundacji Unlimited CareerTM

I pamiętaj:

Żyj pełnią życia i ciągle spodziewaj się cudów … bo Ty sam jesteś cudem!

PS. 1
Pamiętaj, zapisując się na kurs online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu poznajesz i opanowujesz 17 Najpotężniejszych Praw Gwarantujących Sukces każdemu w każdych warunkach.

PS. 2
Pamiętaj! Z Twojej inwestycji w kurs online Mistrzowski Plan – Biblia człowieka Sukcesu, przeznaczamy 1% na Fundację Unlimited CareerTM. Dzięki temu wspomagasz dzieci i młodzież w ich rozwoju i przyczyniasz się do wyrównywania szans związanych z systemem edukacji i funkcjonowaniem na rynku pracy.

Zapisy wstrzymane