Alergia: ukryty dramat. Odkryj go i bądź zdrów!

***Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest twoja tajemnica ***

 

webinar (warsztaty on-line)

 

***Według odkryć Totalnej Biologii każda choroba jest programem. Program uruchamiany jest w w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy, przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu.

Jeśli nie panujemy nad tym świadomie, włącza się tzw. biologiczny program specjalny przetrwania. On ma nas przystosować do zmienionych - przez stres - warunków. Gdyby te programy nie istniały - nasz gatunek nie mógłby przetrwać. Jednak problem w tym, że ludzie nazywają te programy chorobami. Nie rozumieją skąd wzięło się zapalenie krtani, dlaczego mają cukrzycę, raka piersi lub prostaty. Skąd wzięły się kamienie w nerkach, dlaczego na tarczycy pojawiły się guzki, czemu nagle opryszczka na ustach?

Totalna Biologia dogłębnie wyjaśnia przyczyny choroby, a jej odkrycie wyłącza jej program.

Niezwykłe jest to, że ta dziedzina wiedzy dokładnie wie, jaki rodzaj emocji stoi za określoną zmianą w ciele. Tu niczego nie ma na chybił trafił - biologiczna precyzja odkrywa przed nami mądrość Matki Natury.
Kiedy rozumiemy jakie procesy i dlaczego akurat takie jakie zachodzą w naszych oraganizmach, przestajemy się bać. Gdy nie generujemy lęku, w naszych tkankach nie zapisują się nowe zmiany!
To wiedza dla wszystkich, potrzebna na co dzień. Może uratować życie nam i naszym bliskim. Poznajmy Totalną Biologię, by poznać siebie.

***

Alergia: ukryty dramat. Odkryj go i bądź zdrów!

Mam alergię na pyłki. Na truskawki. Na jogurt. Na jad osy...

Można mnożyć, prawda? Ale czy kiedykolwiek się zastanowiłaś/eś, dlaczego tak gwałtownie reagujesz akurat na tę określoną substancję? Medycyna tradycyjna ma na nasze alergiczne bolączki rady w postaci odczulania, co często daje dobre efekty. Bierzemy leki, więc objawy są cicho. Unikamy pewnych pokarmów i miejsc, z powodu których moglibyśmy mieć kłopoty zdrowotne. Ale czy zniknęła przyczyna? Nie!

Jesteście ciekawi, co mówi o alergii Totalna Biologia? Przedstawia inną niż tradycyjna medycyna wizję przyczyny manifestowania się na naszym ciele reakcji alergicznej. To nie alergen – który jest wszak częścią świata w jakim żyjemy - jest winien. To dramatyczna sytuacja, jakiej kiedyś doświadczyliśmy, została zapisana w naszym mózgu w postaci wielu tzw. „ścieżek”: wzrokowej,smakowej, dźwiękowej, węchowej, dotykowej, myślowej itp...

Z czasem o tym zapominamy, ale mózg pamięta. Jeśli nie przepracowaliśmy konfliktu do końca, gdy napotykamy w życiu element z tamtego, trudnego momentu, „automatyczny mózg” przypominam nam o tym w postaci reakcji alergicznej.

Chcesz zrozumieć swoją chorobę i pozbyć się alergii?

Zapraszamy na 2 godzinne warsztaty.

***

W programie między innymi:

- Mechanizm powstawania alergii w świetle Totalnej Biologii/Recall Healing

- Co to takiego psychiczny kompleks alergiczny?

- Dramaty rodziców = nasze alergie?

- Ścieżki konfliktu emocjonalnego. Która jest twoja? Uśmiech

- Różne rodzaje alergii.

Poszukaj prawdziwego powodu, dla którego dostajesz wysypki po mleku, kawie, gdy wyśpisz się na poduszce z kaczego pierza, gdy zjesz kawałek krewetki, kiedy przytulisz psa, pogłaszczesz kota...

Odkrycie prawdziwej przyczyny choroby, wyłącza jej program.

Bądź z nami i poszukaj guzika „off” Uśmiech


Wspólnie odkryjemy prawdziwą przyczynę chorób i zachowań!

***

Szkolenie prowadzi Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, konsultantka Biologiki, certyfikowana terapeutka Recall Healing.
Uczyła się od wszystkich „biologicznych guru”: dr Gilberta Renaud, Roberto Barnai, Gerarda Athiasa. Zafascynowana genialną metodą docierania do przyczyn zmian chorobowych, prostym językiem odkrywa tajemnice ciała przed każdym kto chce je poznać. Od wielu lat pisze teksty dotyczące psychologii, medycyny i ezoteryki.

***

Poznaj wiedzę Sonii:

JEDZ I CHUDNIJ: TOTALNA BIOLOGIA W PRAKTYCE:
https://akademiaducha.pl/jedz-i-chudnij-totalna-biologia-w-praktyce/

ODKRYJ TAJEMNICĘ CHOROBY: TOTALNA BIOLOGIA W PRAKTYCE:
https://akademiaducha.pl/choroby-totalna-biologia/

https://akademiaducha.pl/webinar-z-sonia-ross-totalna-biologia-choroby-kobiece-meskie-i-dzieciece/

https://akademiaducha.pl/biologia-totalna-pytania-i-odpowiedzi-z-sonia-ross/

https://akademiaducha.pl/kilka-slow-na-temat-tarczycy-sonia-ross-totalna-biologia/***
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 14.08.2020
Start: 20:00 – 22:00
Prowadząca: Sonia Ross

Cena: 55 pln


Rejestracja i zapisy znajdują się pod tym linkiem: podamy niebawem

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie webinaru prosimy o kontakt:
webinar@akademiaducha.pl

***


Zapraszamy Serdecznie!