Zrozumienie Organizmu. Jak sprawić aby Ciało, Umysł i Duch transformowały w jak najlepszą formę

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Z miesiąca na miesiąc zyskujemy coraz więcej Wiedzy - ucenniamy się w informacje o dietach i ćwiczeniach dla Umysłu, zdobywamy wiadomości na temat wzrastania duchowego, zapamiętujemy genialne podsumowania, cytaty, przepisy, zabawy percepcyjne... Ale to wszystko zdaje się... NIE DZIAŁAĆ! Jeśli patrzysz w lustro i widzisz w jego odbiciu tę samą osobę, która nie radzi sobie ze swoją wagą, która nie umie przełożyć wiedzy ezoterycznej na praktyczny efekt, która nie czuje się mocniej w życiu z powodu tego, co osiągnęła duchowo, czas przyjrzeć się procesom przenoszenia informacji i kodowania rozwiązań na drodze Ciało-Umysł-Duch i wprowadzić działania, które - przede wszystkim - przełożą się na natychmiastową SKUTECZNOŚĆ Wolnej Woli. Jak?


Przede wszystkim poprzez ZROZUMIENIE. 

Nasze Ciało funkcjonuje na innej częstotliwości niż Umysł, a Umysł - na innej niż Duch. Ale przenikają się one wraz z każdym uderzeniem Serca i każdym oddechem. Istnieje wiele ćwiczeń i metod, które pozwalają na przywołanie całej uważności w obszar Ciała, jak i również wiele sposobów na to, by relokować całą swoją Moc w określony "departament" siebie. Lub po prostu by nigdy jej nie tracić! 

Na tych zajęciach dowiesz się, jaką rolę w Tobie jako w jedności posiada Mózg, jakiego rodzaju procesy przebiegają nieustannie w Twoim Ciele, powodując harmonię lub dysharmonię oraz ku czemu dążymy, biorąc pod uwagę zapis w Kryształowych Matrycach. Dowiesz się, jak pracować nad otwarciem pełnego potencjału, czyli nad aktywowaniem 12-niciowego (12-czakralnego) DNA oraz którędy prowadzić swoje codzienne praktyki, by każde zajęcie, którego się podejmiesz, było wzmocnieniem dla procesu. 


W programie zajęć między innymi:

* Dlaczego tyjemy bądź chudniemy niezgodnie z Wolą? Tempo organizmu a tempo mentalne,
* Substancje, minerały, rośliny - jak z nimi pracować?
* Ćwiczenia percepcyjne centrujące - by Ciało, Umysł i Duch połączyły się w jeden CUD,
* Optymalizacja Nawyków, deprogramowanie negatywów
* Podstawowe działania z zakresu eskalowania Mocy Osobistej
* Teoria dezintegracji pozytywnej, avatarowanie w celu oddalenia, wypracowanie własnego punktu obserwacji siebie,
* Zapoznanie z technikami postrzegania aury i rozumienia energii,
* Podstawowe drogi uzdrowienia (plus wejście w praktykę podczas Rytuału Anielskiego)


To, czego zamierzam Cię nauczyć, jest tak proste, że aż trudne. Na warsztatach pracować będziemy w trzech etapach. Zajęcia podsumowuje Rytuał Anielski, którego energia podsumuje i scali w nas zdobytą Wiedzę, a także przyczyni się do natychmiastowego wdrożenia tego, co Ty - tak, właśnie Ty - uznasz za ważne i jednoczące dla swojego Ciała, Umysłu i Ducha. Podzczas Rytuału Anielskiego mamy do czynienia z powstaniem połączenia pomiędzy naszą sferą a sferą Istot Wyższych, które nazywamy Przestrzenią Cudu. W momencie, gdy dokonujemy Rytuału, wszystko, co zapisane w Twoim sercu jako intencje, pragnienia, ważności, marzenia i potrzeby jest perfekcyjnie słyszalne przez każdy atom Wszechświata. Jest wyeksponowane, w najwyższej możliwej do osiągnięcia dla Ciebie energii. Jeśli jesteś otwarty, możesz obserwować wizyjnie tę transformację, możesz kompletnie uczestniczyć w tym, co się w czasie Rytuału w Tobie dzieje. Jeśli nie - doświadczasz tych przemian w Ciele bądź, w stanie głębokiego relaksu, otrzymujesz wskazówki do dalszej pracy nad sobą i do znalezienia się na Szczycie Życia. 


Rytuał przebiegnie w energiach Archanioła Rafaela, Archanioła Gabriela oraz Archanioła Metatrona. Czas, w którym wykonamy Rytuał, jest przez każdego postrzegany inaczej - nie stresuj się więc, że nie zdążysz poprosić o to, cod la Ciebie ważne. Spisz swoje intencje (list intencyjny) i połóż go na ołtarzu, wnosząc tym samym swoje pragnienia i kierunki w Rytuał. Energia nie ma limitu - jedyne ograniczenia tworzymy sami. Jeśli masz 100 próśb zamiast jednej, efekt uboczny jest tylko jeden - będziesz dłużej pisał. 

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


Miłość i Moc, Miłości Moc, Miłość i Moc!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Cena: 77 złGotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!