Zarządzanie Sobą w Czasie - Wideo Szkolenie

Zarządzanie Sobą w Czasie - Praktyczne Wskazówki Praktyka!

autor: Marcin Godlewski

Mam dla Ciebie nagranie ze szkolenia które przeprowadziłem 26 stycznia 2011 roku dla Partnerów FF24.eu. Cale nagranie trwa 45 minut i jest dostępne do obejrzenia non stop. Po zakupie będziesz mógł oglądać to wideo kiedy tylko będziesz chciał.
Na szkoleniu dowiesz się:
 • Jak wyznaczać sobie SKUTCZNIE cele (+ przykłady),
 • Jak planować zadania,
 • Jak rozpoznawać rzeczy pilne od ważnych,
 • Jak WYGODNIE pracować z kalendarzem i w pełni go wykorzystywać,
 • Dlaczego miejsce pracy jest ważnym elelementem,
 • Jak pokonywać swoje ograniczenia,
 • Jak skutecznie delegować obowiązki,
 • Jak praktycznie kontrolować swój czas pracy (i jego efekty),
 • itp.

Poniżej kilka opinii uczestników szkolenia:

Bartek BlicharksiSzkolenie Marcina Godlewskiego o zarządzaniu czasem, a właściwie jak sam autor podkreślił w temacie, zarządzania sobą w czasie była według mnie na bardzo wysokim poziomie. Oprócz sporej dawki interesujących mnie informacji na temat programów (tych darmowych i mniej darmowych ;) ) można było uzbroić się w niezbędną wiedzę i zaraz po zakończeniu szkolenia wdrożyć w życie pewne zasady mające na celu zwiększenie naszej produktywności. Korzystanie z aplikacji wymienionych przez Marcina, pozwala na wizualizację naszego czasu poświęcanego pracy, analizę, a co najważniejsze motywuje do pracy nad samym sobą.
Bartek Blicharski

Bartek BlicharksiZ Marcinem Godlewskim pracuję codziennie i to już od dłuższego czasu. Swoją wiedzą na temat zarządzania sobą w czasie i uwalnianiem swoich zasobów (produktywności), nie raz mnie zaskoczył. Jednak tym szkoleniem przeszedł samego siebie. Podaje na nim jasne, proste i klarowne instrukcje, które NATYCHMIAST dają znaczne rezultaty! Serdecznie Polecam,

 

Marek Olejniczaki
Erwin HerbaCo myślę o szkoleniu „Zarządzanie sobą w czasie” Marcia Godlewskiego? Krótko mówiąc było to jedno ze szkoleń na którym po prostu warto być. Większość z nas pewnie znała co najmniej część rzeczy przedstawionych na szkoleniu lecz nie brała ich do siebie. Dzięki takim prezentacjom możemy się przekonać jak ważne mogą być proste czynności ułatwiające i zwiększające efektywność naszej pracy. Dla mnie szkolenie było bardzo fajny i przyjemne oraz celująco poprowadzone, z całą pewnością będę uczestniczył na następnych szkoleniach Marcina.
Edwin Herba
Dawid SaryszDlaczego wciąż nie udaje mi się odnieść sukces? Co ma wpływ na moje ciągłe porażki, stres, nie dotrzymane terminy, kiepskie owoce pracy, ogólne przemęczenie i brak motywacji? Nareszcie znalazłem odpowiedzi na te pytania. W końcu dotknąłem istoty tych wszystkich problemów. Nie spodziewałem się, że rozwiązanie może być tak proste! Szkolenie z Zarządzania Czasem Marcina Godlewskiego to sprawdzone, praktyczne metody, które pozwoliły mi uporządkować cały mój świat. Tempus edax rerum (Czas - pożeracz wszystkiego - Owidiusz). Zdrowie, miłość i młodość są bezcenne. Resztę możesz zdobyć dzięki szkoleniu Marcina Godlewskiego z Zarządzania Czasem.
 
Dawid Saryszl

Dodatkowo do tego szkolenia dorzucham jako bonusy:

 1. Prezentację PowerPoint z szkolenia,
 2. Kupon ze zniżką 50% nakurs Produktywności (wartość 27 zł),
 3. Dostęp do forum na którym będziesz mógł otrzymać odpowiedź na swoje pytanie,
 4. i dla wszystkich klientów 50% rabatu na moje kolejne szkolenie.

Aktualna cena tego szkolenia to 37 złotych

Kup teraz nagranie które trwa 45 minut i dowiedz się jak mieć więcej wolnego czasu!

P.S. Pamiętaj o tym że czasu masz tylko tyle co wszyscy, jednak dzięki moim praktycznym poradom możesz zrobić więcej w tym samym czasie niż inni. Nie kupuj tego kursu jeśli nie będziesz chciał wykorzystać moich rad.

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle