-„Doświadczony LIFE COACH Ujawnia Sekrety Swojego Warsztatu. W jak sposób 9 Starannie Wybranych, Dokładnie Przetestowanych Narzędzi Zarządzania Nieograniczonym Potencjałem Ludzkiego Umysłu Pomoże TOBIE Skierować Karierę Zawodową oraz Życie Osobiste w Upragnionym Kierunku!”-

„Poznaj Lekarza Psychiatrę, Który Po 9 Latach Porzucił Doskonale Rozwijającą Się Praktykę I Karierę Naukową, Zakwestionował Dogmaty Tradycyjnej Psychologii I Poświęcił Cały Swój Zawodowy Czas, Aby Zbudować Prosty System, Dzięki Któremu Pomógł Setkom Ludzi w Całej Polsce Uwolnić Własne, ‘Zniewolone Przez Lęki i Ograniczenia’ Umysły Oraz Odważnie Sięgnąć Po Szczęście I Sukces.”

podpis_piotr.jpg redaktor CzasNaE-Biznes podpis_artur.gif autor "Kod Umysłu"


Już Za Chwilę Dowiesz Się
Jak Na Nowo KROK PO KROKU
Zaprojektujesz Twój Własny Umysł!

To tylko niewielki ułamek tego, czego JESZCZE nie wiesz i nie potrafisz:

 1. Dowiesz się, jak skutecznie wymazać z pamięci wszystkie mroczne, obezwładniające, „złe” wspomnienia z przeszłości oraz zastąpić je silnie motywującą do działania, pełną sukcesów, nieodpartą, kolorową wizją przyszłości.

 2. Nauczysz się, jak przywołać, uruchomić i potężnie wzmocnić stan charyzmatycznej pewności siebie.

 3. Poznasz metodę, która pozwoli Ci „wykasować” z pamięci porażki

  (wykorzystując oczywiście naukę, która z nich płynie) oraz czerpać potężną siłę z utrzymywania w pamięci wspomnień osiąganych sukcesów.

 4. Dowiesz się, jak w ciągu kilkudziesięciu minut praktycznie każde ograniczające przekonanie zastąpić potężnie wzmacniającym i wspierającym przekonaniem.

 5. Nauczysz się, jak błyskawicznie przejąć kontrolę nad własnym, bieżącym stanem emocjonalnym.

 6. Zneutralizujesz szkodliwe mentalne nawyki, np. pociąg do papierosów lub słodyczy i zastąpisz je …

  (a gdyby od dzisiaj sama myśl o kolejnym papierosie automatycznie uruchomiła w Twoim umyśle nieposkromnioną chęć zjedzenia jabłka bądź wypicia szklanki świeżo wyciśniętego soku lub wody mineralnej?)

 7. Rozwiniesz pozytywne mentalne nawyki, np. nawyk regularnego uprawiania sportu, bądź systematycznej nauki obcego języka…

  (regularny wysiłek fizyczny bądź regularną naukę większość ludzi nieświadomie kojarzy z bólem, potem oraz nieprzyjemnym wysiłkiem. A gdyby od dzisiaj sama myśl np. o kolejnym wypadzie na trening bądź basen stała się impulsem uruchamiającym silną, nieodpartą motywację. O ile łatwiej byłoby Ci wytrwać w takim postanowieniu?)

 8. Dowiesz się jak „zapomnieć” o odkładaniu na później ważnych zadań i czynności i uruchomisz nieodparty, wewnętrzny przymus, który pomoże Ci z łatwością zrealizować każde zadanie w terminie.

 9. Nauczysz się, jak przeprogramować Twoje mentalne reakcje, aby sytuacje, które do tej pory uruchamiały stan silnego stresu, teraz stały się sygnałem uruchamiającym pokłady kreatywności, szybkości działania i błyskotliwości myślenia, a co najważniejsze, głębokiego spokoju.

 10. Poznasz prostą technikę, która pozwoli Ci „przeprogramować” Twój umysł, czyli dotychczasowy strach i lęk przed porażką zastąpisz…

 11. Zrozumiesz, dlaczego prawie w każdym przypadku, kiedy myślisz, że coś jest dla Ciebie "niemożliwe" to prawie na pewno masz do czynienia z „fałszywym” problemem, czyli „nauczysz” Twój umysł, jak z odwagą myśleć WIELKIMI KATEGORIAMI.

 12. Zdobędziesz umiejętność transformowania tzw. "problemów" w WYZWANIA oraz zrozumiesz, dlaczego ma to kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu w biznesie bądź w życiu osobistym, o ile pragniesz osiągnąć go w niedalekiej przyszłości.

 13. Nauczysz Twój umysł myśleć WIELKIMI KATEGORIAMI, czyli w końcu zaczniesz z odwagą wyznaczać sobie naprawdę WIELKIE CELE i programować swoją przyszłość.

 14. Dowiesz się, jak NATYCHMIAST odzyskać kontrolę nad własnymi emocjami oraz umysłem w sytuacjach krytycznych, (np. odzyskanie przewagi psychologicznej podczas wymagających negocjacji, dalsze zachowanie spokoju podczas rozmowy z prowokująco aroganckim rozmówcą itp.)


-”Gdzie I Jak Mogę Się Tego
Wszystkiego Nauczyć?”-

Otóż,

Wystarczy, że skorzystasz z mojej propozycji i zakupisz:

„Uwolnij Swój
Zniewolony
Umysł”

który przeprowadziłem osobiście w Warszawie.

Lech Dębski
Pierwszy Polski Life CoachTM


-„No dobrze, a ile ZAINWESTUJĘ,
gdy już zdecyduję się zakupić
nagrania ze szkolenia?”-

Powiem krótko.

Udział w treningu "Uwolnij Swój Zniewolony Umysł" kosztował 677 zł . Ty masz możliwość wzięcia udziału w tym popularnym treningu nie wychodząc z domu i inwestując– jedynie 197.00 zł

Złóż zamówienie już teraz!

Pozdrawiam,

Lech Dębski
Pierwszy Polski Life CoachTM

P.S. GWARANCJA SATYSFAKCJI albo zwrot pieniędzy!

Jeżeli nadal, z jakiegokolwiek powodu wahasz się, czy skorzystać z tej wyjątkowej promocji, to mam dla Ciebie propozycję:

Nie mów teraz TAK!!! Po prostu powiedz: „Być może”!!!

Całe ryzyko związane z zakupem tego zestawu nagrań przyjmujemy bowiem na siebie!!!

GWARANTUJĘ, że w ciągu 30 dni od daty zakupu tego zestawu nagrań możesz zażądać zwrotu wszystkich pieniędzy. Wystarczy, że napiszesz na biuro[małpa]majewskibc.pl

Lech Dębski
Pierwszy Polski Life CoachTM

Tak więc z moją 100% gwarancją zwrotu pieniędzy jedyne co ryzykujesz, to możliwość przeprowadzenia totalnej rewolucji w sposobie korzystania z potencjału własnego umysłu. ? (KLIKNIJ TUTAJ TERAZ!).

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle