Yule 2018

*** YULE ***
Święto Światła


21.12.2018


(WEBINAR – szkolenie on-line)
Już 21 grudnia Narodziny Nowego Roku i Nowego Życia – Yule, czyli dnia, w którym Mrok ostatecznie przegrywa ze Światłem, a dni stają się coraz dłuższe i bardziej wypełnione blaskiem. To punkt zwrotny cyklu w kole roku – koniec starego, początek nowego. Jedyny taki dzień w całym roku, kiedy to noc jest najmroczniejsza, a pora świetlista najkrótsza – astronomiczne Przesilenie Zimowe. 


Yule – Święto Życia i Światła

W tym najciemniejszym momencie roku obchodzimy Święto Światła – święto odradzania się, płodności i nadziei. Po tej nocy światło zaczyna przezwyciężać ciemność – kiełkuje nowy cykl Natury. Sabat Yule obchodzony jest 21 grudnia, jest to prawdopodobnie najstarsze święto ludzkości, które przetrwało do czasów współczesnych, a same Sabaty są tak stare, jak stara jest sama Ziemia. 


Wedle wierzeń naszych przodków w tę właśnie noc Bogini ponownie staje się Wielką Matką i wydaje na świat syna – Pana Światła. Z dnia na dzień staje się on mocniejszy i ociepla Ziemię swoim blaskiem, obdarza radością i energią życia. Bogini Matka – Ziemia, jej Syn – Bóg Słońce. W tym najciemniejszym momencie roku ludzie czcili powrót Boskiego Dziecka, które przynosi światło, ciepło i życie. Koło Roku obraca się, przekraczając śmierć i przynosząc nowe życie. I jednocześnie w tę ciemną noc w naszych Duszach rodzi się nowa iskra nadziei – Święty Ogień, Światło Świata. Koło Roku obróciło się raz jeszcze! Dzień się odradza, nocy ubywa. Światło wygrywa z ciemnością, przeganiając złe duchy i przynosząc szczęście w nadchodzącym nowym roku. Jest to radosne święto przypominające o reinkarnacji i wiecznym cyklu odradzania.


Światło przezwycięża ciemność

Zima to czas uśpienia i odpoczynku Natury przed nadejściem wiosny. Bogini zapada w drzemkę po porodzie i pracy. Po tej nocy światło zaczyna przezwyciężać ciemność. Palenie tej nocy świętego ognia symbolizuje odradzające się Słońce. Zima dla naszych przodków była czasem, kiedy szczególnie musieli zadbać o swój dobytek, aby przetrwać ten niepewny okres. Świętując narodziny światła, odganiali tym samym mroki przyszłości. Wschód słońca w ranek Yule był powodem do radowania się z powrotu życia. To czas ucztowania, błogosławienia życia, radości, śpiewu i tańca. Czas palenia ognia, którego blask symbolizuje odradzające się Słońce, które powróciło by ogrzać Ziemię.

Jako że jest to dzień triumfu Światła nad ciemnością, celebrujemy Światło – połączenie Życia i Natury. Świętujemy radość przynależenia i wartości więzi z bliskimi. Yule to czas oczekiwania, radości i nadziei, a także refleksji i odkrywania w sobie wewnętrznej siły. To czas na zostawienie za sobą przeszłości i spojrzenie z nadzieją na przyszłość. I tak jak odradza się Słońce, tak odradza się Dusza, a po nocy zawsze przychodzi dzień. W ten czas gromadzimy się wśród tych, których kochamy, aby dzielić się z nimi Pięknem i Miłością, by wybaczać, rozumieć i obdarzać prezentami. No i oczywiście po to, żeby jeść, pić i bawić się do woli. To także odpowiedni moment, aby zaplanować przyszłość przed sobą. Warto poddać refleksji miniony rok oraz poprzednie lata, a także zadecydować o kierunku, w jakim to życie powinno iść. Czas wytyczania sobie celów oraz myśli przewodnich na nadchodzący rok. To symboliczny czas, w którym triumfuje Nadzieja. Z ciemności i nicości wyłania się nowy Świat – świt. Śmierć daje początek Życiu. 


Tego dnia odradza się wszystko.


W programie między innymi:
* Tradycja Yule 
* Magiczne metody podniesienia własnej wibracji
* Metody oczyszczania szyszynki
* Nauka wysyłania Światła - wizyjnie, rytualnie oraz jako forma medytacji
* Rytuał Anielski, mający na celu zaproszenie Aniołów do Twojej rzeczywistości; w trakcie Rytuału to Ty decydujesz, na co przeznaczasz energię - prosimy o przygotowanie intencji!


Wedle tradycji naszych dziadów, świętujmy ten dzień i my w radości oraz spokoju, wśród przyjaciół – naszej duchowej rodziny. Dołącz do nas tego niezwykłego wieczoru i świętuj razem ze swoją duchową rodziną w magicznej atmosferze. Czekamy na Ciebie, by podzielić się wiedzą magiczną. Nie zabraknie także Rytuału Anielskiego, dzięki któremu zaprosisz Anioły do swojej rzeczywistości. Będziemy także uczyć się wysyłać Światło – wizyjnie, rytualnie oraz w formie medytacji. Tak niezwykłego wieczoru nie może Cię zabraknąć.


Wydarzenie poprowadzi dla nas Wiedźma Anja Anna. Otworzy nowy rok, żebyśmy wszyscy wysłali do Źródła swoje plany, marzenia, postanowienia. Aby w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy stały się owocami naszej pracy oraz dopełnieniem energii w materii. 


Widzimy się! Miłość i Moc!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Data: 21.12.2018

Godzina: 18:00-23:55 

Cena: 99 pln
***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!