Jesteś ekspertem w swojej branży?

Chcesz zdobyć większą popularność?

Chcesz wypromować siebie lub swoją firmę w Internecie?

Realizuj i publikuj
filmy w Internecie

Przedstawiam instrukcję wideo, na której zobaczysz krok po kroku w jaki sposób założyć konto w serwisie do bezpłatnego publikowania filmów w Internecie. Dowiesz się na co powinieneś zwrócić uwagę, abyś Ty i Twoja firma odnieśli największe korzyści.

Zaoszczędzisz czas na przyszłość

Od razu po obejrzeniu i odsłuchaniu będziesz mógł założyć porządne, eksperckie konto na YouTube. Dzięki temu unikniesz konieczności zakładania drugiego konta w przyszłości i ponownego czasochłonnego, wgrywania filmów do Internetu.

Stworzysz kanały filmowe
dla różnych grup docelowych

Jeżeli dotąd uważałeś, że nie jest istotne jak zarejestrujesz się na YouTube, to po zapoznaniu się z Tą instrukcją zobaczysz, że czasem warto zarejestrować kilka kont i to każde w inny sposób.

Zaczniesz Wyróżniać się w Internecie

Instrukcja ta sprawi, że będziesz gotowy do wykorzystania w swoim marketingu najnowszych trendów. W dobie coraz szybszego Internetu, filmy wideo stają się coraz popularniejszych środkiem przekazu w Sieci. Ich publikowanie nie jest już tak trudne jak Ci się może wydawać. Już teraz przygotuj się do tego. Zarejestruj swoje konto na YouTube.

Mirosław Szmajda
mgr inż. Mirosław Szmajda,
specjalista sprzedaży internetowej

Informacje i porady
na bazie moich doświadczeń

Nazywam się Mirek Szmajda. Zajmuję się tematyką sprzedaży w Internecie. W ostatnim czasie coraz częściej wykorzystuję do tego filmy. Publikuję je na moich eksperckich blogach. Rejestrując kolejne konto na YouTube postanowiłem podzielić się z Tobą moją wiedzą i przygotowałem tę wideoinstrukcję.

Wiele Przykładów i Konkretnych Wskazówek

Na filmie zobaczysz:
 • Jak wygląda formularz rejestracyjny YouTube
 • Jakie masz do wyboru typy i style kont
 • Które konta są najlepsze dla ekspertów
 • Jaką powinieneś wybrać nazwę użytkownika na YouTube
 • O co chodzi z tą Polityką Prywatności
 • Co zrobić, gdy nie możesz się zarejestrować

Oglądaj i Słuchać w Całości
lub we Fragmentach

Film zrealizowany jest na zasadzie wyświetlania komputerowego ekranu wraz z mówionym komentarzem. Instrukcja nagrana jest w technologii flash i możesz ją odtwarzać bezpośrednio w internetowej przeglądarce. Film został podzielony na 14 części, do których możesz z łatwością dotrzeć za pomocą wyświetlanego z boku menu.

Zobacz Początek Filmu

Poniżej możesz obejrzeć początek oferowanej instrukcji. Wersja płatna jest znacznie lepszej jakości. Obraz jest kilka razy większy i wyraźniejszy. Dodatkowo będziesz miał do dyspozycji wygodne menu, które ułatwi Ci poruszanie się po instrukcji. Również komentarz głosowy w pełnej wersji jest wyraźniejszy. Aby zobaczyć początek filmu, kliknij na poniższy obrazek.

Zamawiając instrukcję otrzymujesz:

 • dostęp do 15 minutowego filmu, który możesz obejrzeć bezpośrednio w internetowej przeglądarce

 • możliwość korzystania z wygodnego menu, pozwalającego dotrzeć do poszczególnych tematów

 • dostęp do forum dyskusyjnego, na którym możesz zadawać ogólne pytania na temat wykorzystania wideo w sprzedaży internetowej

  plus Specjalny Bonus

 • bezpłatną poradę na temat wyboru typu, stylu i nazwy Twojego konta na YouTube

Masz zagwarantowaną możliwość odsłuchiwania i ściągania plików przez rok od momentu złożenia zamówienia.

Ile To Kosztuje?

Przygotowanie i sprawdzenie informacji prezentowanych na filmie zajęło mi kilkadziesiąt godzin. Tobie przekazuję tę wiedzę za jedyne 14,90 zł.

Gwarancja Satysfakcji

Daję 100% gwarancji, że oferowane szkolenie będzie dla Ciebie wartościowe. Gdyby jednak okazało się, że jest inaczej, to wystarczy, że w ciągu 30 dni poinformujesz mnie o tym, a ja odeślę Ci zapłaconą kwotę.

Zamów dostęp do filmu już teraz
i jak najszybciej poznaj metody dzięki którym będziesz gotowy do publikowania swoich eksperckich filmów w Internecie!
Nie zwlekaj.

Najlepiej zamów już teraz.

Zakupu dokonujesz wypełniając poniższy formularz. Po kliknięciu na dole na przycisk "Składam zamówienie..." system przeniesie Cię na stronę, gdzie można dokonać zapłaty (przelewem lub kartą kredytową).

Po otrzymaniu przeze mnie zapłaty na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dostępu do szkolenia.

Na obejrzenie filmu i ściągnięcie udostępnionych materiałów masz 3 miesiące czasu.

BONUS
bezpłatna porada na temat wyboru typu, stylu i nazwy Twojego konta na YouTube

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowo moją poradę, czy wybrane przez Ciebie typ, nazwa i styl Twojego konta na YouTube są dobre, już teraz zamów instrukcję. W czasie kiedy będziesz miał dostęp do tego szkolenia, możesz mnie o to zapytać, a ja udzielę Ci mojej porady.

Oferta z bonusem jest limitowana tylko dla pierwszych 100 osób.

Wyprzedzisz Konkurencje

Dzięki mojemu szkoleniu zarejestrujesz najlepszą nazwę na YouTube zanim to zrobić za Ciebie Twoja konkurencja. Nie przegap okazji! Bądź pierwszy i od samego początku zrób to poprawnie.

Zapisz się na szkolenie w postaci instrukcji wideo
„Jak zarejestrować konto eksperckie do publikowania filmów na YouTube”
teraz!

Mirosław Szmajda

Pozdrawiam.
Mirek Szmajda

Właściciel serwisu SprzedawcaInternetowy.pl, redaktor Biuletynu Sprzedawcy Internetowego oraz organizator akcji "Zacznij od Allegro".

PS. Już od jutro zarezerwujesz sobie dobre konto na YouTube i wkrótce zaczniesz prowadzić swój własny kanał filmowy w Internecie.


Zapisy wstrzymane
Jeżeli masz problemy z zamówienie - kliknij tutaj i zobacz instrukcję na wideo jak zamówić szkolenie.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zamówienia instrukcji napiszesz do mnie, że nie ma ona dla Ciebie żadnej wartości, odeślę Ci zapłaconą kwotę.