Depresja - wygraj z nią teraz!

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Jesień. Spadające kolorowe liście, całe owocowe bogactwo Natury, dojrzałość i wyjątkowe przejście od ekstrawertycznego lata do zimy, którą lubimy spędzać przeważnie bardziej wewnątrz siebie. Dla większości droga ta jest emocjonalnym Piekłem, a na imię jej - przeważnie co sezon - Depresja. Dlaczego nasze organizmy i psychiki reagują w ten sposób na zmieniające się pory roku, chociaż przecież zmiana ta nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem? Powodów jest mnóstwo - zmniejszona ilość światła słonecznego, a więc i również inna absorpcja składników odżywczych, witamin i minerałów. Krótszy dzień, a w konsekwencji wieczne uczucie niezdążenia, niemożliwości ukończenia zadań we właściwym Czasie. Zmęczenie - po intensywnym lecie naturalnie chcielibyśmy zakopać się pod ciepłym i miękkim kocykiem i odreagować wszystkie szalone, wybijające z codziennego rytmu przygody. Jednak przeważnie Rzeczywistość wymusza na nas w tym okresie nie zasłużony wypoczynek, a zwiększony wysiłek, przygotowujący do okresu chłodu. Dlatego też często gubimy energię, wpadamy w odrętwienie, mamy problemy ze zmagazynowaniem dojrzałej, obfitej energii ukończonego lata i siłą rzeczy czujemy, że coś nam umyka... 


By ten rok nie musiał być dla nas złamany Depresją i przeleżany w trybie "Przetrwać" aż do marca, należy działać już teraz! Z pomocą Magii i Istot Anielskich dowiesz się, jak najlepiej sobie pomóc i jak pomagać innym w stanach bezradności i niemocy. 


W programie zajęć między innymi:

* Czy to Depresja, czy może zwyczajne zmęczenie? Przetestuj!

* Biochemia organizmu - jak pomóc sobie suplementami, ziołami, aktywnością fizyczną, mudrami, prostymi zabiegami codziennymi

* Alchemia - jak transfigurować niemoc i odrętwienie w motywację i działanie, którędy doprowadzić do Przemiany i jak odzyskać energię

* Chemia - zatrucie organizmu, odtruwanie wątroby i układu immunologicznego, pozbywanie się metali ciężkich

* Codzienne motywatory - metody na stworzenie w sobie energii

* Ochrona Archanioła Zadkiela - by wszystko było dla Ciebie nauką i wartością, lecz by zabezpieczyć Cię przed utratą energii

* Sposoby magiczne na pozbycie się depresji

* Sposoby magiczne na pomoc osobie z depresją


I oczywiście Rytuał Anielski, który tym razem podzielony będzie na 3 etapy. W Pierwszym oczywiście czeka nas Rytuał Uwolnienia - często bowiem to nie nasze własne procesy i ich konsekwencje generują nam trwałe i narastające zmęczenie. Jest to pokłosie działań przeciwko nam bądź efekt manifestowania się Sił, oddziałujących negatywnie w polu naszego Życia. Niekiedy odpowiedzialność za nasz stan ponoszą bezpośrednio klątwy i uroki, od których nie uwolniliśmy się do tej pory, bądź też podczepy energetyczne, których obecność wyprowadza z naszego układu energię na bieżąco - jesienią po prostu bardziej czujemy ten odpływ. Ten etap Rytuału odetnie nas od wszelkich zewnętrznych aktów agresji energetycznej oraz splątać. technicznie rzecz biorąc ta część Rytuału jest egzorcyzmem - jeśli więc potrzebujesz tego rodzaju pomocy lub znasz kogoś, kto jej potrzebuje, nie zawahaj się skorzystać z tego działania. Rytuał ma charakter permanentny i trwały - nie musisz szukać po nim kolejnych osób, które będą Cię "uwalniać". Odzyskasz Wolność i Twoim zadaniem będzie jej nie zaniedbać i powtórnie nie utracić - dowiesz się, jak to zrobić. Tym etapem działania opiekuje się Archanioł Michael oraz Aniołowie Niebieskiego Promieniowania. 


Drugi etap to Oczyszczenie - polegać będzie na wniknięciu energią Rytuału w Twoją energię i wzajemne przepłynięcie. Jest to najtrudniejsza część działania, większość osób zasypia właśnie na niej, ponieważ najczęściej nasze organizmy nie są przyzwyczajone do takiego rodzaju wnikliwości w obrębie własnych tkanek. To tak, jakby każda z naszych komórek otrzymała mikroskop do obserwacji siebie. Na tym etapie pracować będziemy z oczyszczeniem tego, co stan depresyjny już uczynił w Twoim ciele. Polegać będzie na zrozumieniu, jakiego rodzaju energię poruszamy, jakie do tej pory miała ona konsekwencje w życiu. Oraz ważne będzie otwarcie się na działanie Sił Anielskich, które na tym etapie prowadzone będą przez Archanioła Rafaela i Archanioła Metatrona.


Pracować będziemy na modelu ludzkiego DNA. Jeśli posiadacie w swojej rodzinie bądź wśród przyjaciół osoby które potrzebują uzdrowienia lub tego rodzaju oczyszczenia energetycznego, możecie poinformować ich o Rytuale lub zapytać, czy zgadzają się, by Aniołowie pomogli im w ich sytuacji. Jeśli otrzymacie zgodę lub przyzwolenie, przed Rytuałem wypiszcie na kartce ich imiona i nazwiska, a pod spodem napiszcie: "Powierzam ich pod opiekę Aniołom, by każda ze spraw dla nich najważniejszych otrzymała swoje świetliste rozwiązanie". I warto na tej kartce postawić talerzyk, na nim świecę z pszczelego wosku i odpalić ją, gdy będę zaczynała Rytuał. Oczywiście możecie zostać przy samej kartce, bez konieczności palenia świec - ale wówczas po Rytuale na drugi dzień posmarujcie kartkę miodem z obydwu stron i zakopcie w Ziemi. Niech się Wydarzy!


Część trzecia to część Alchemiczna, prowadzona przez Archanioła Sandalfona oraz przez Archanioła Zadkiela. Tutaj uczymy się, jak pomagać innym, którzy zostali draśnięci społecznym wirusem Depresji, i którędy nasze działanie w tym zakresie może realnie pomóc światu. Jest to część misyjna, jednak nie przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób uważających się za Czyniące. Jeśli nauczysz się, którędy generować falę pozytywnej energii w kierunku najbardziej potrzebujących, sam powrót tej fali będzie stanowił dla Ciebie ochronę przez ewentualnymi pułapkami depresyjnymi. Jest więc to działanie prewencyjne i to dość automatyczne - raz puszczona w ruch energia będzie bowiem powracać cyklicznie, pomnożona przez efekt, który wywoła, i ugęszczona w Czasie. 


Sprawa kolejna - jeśli jesteście rytualnymi śpioszkami i boicie się, że działanie Was nie obejmie ponieważ nie zanotujecie go w pamięci, nie obawiajcie się. Już sam fakt uczestniczenia w zajęciach i słyszenia ciałem (poprzez immersję dźwięku w tkanki) Rytuału jest równoznaczny z tym, że Aniołowie otrzymają zielone światło, by na Was zadziałać. Tak więc zostanie to dokonane. Byście jednak mieli stuprocentową pewność i zero obaw - rozumiemy, że te warsztaty przejdą z nami nie tylko Rytualiści, ale wiele osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z ezoteryką czy Magią - wystarczy napisać odręcznie Oświadczenie Woli, iż zgadzacie się, by ten Rytuał pozbawił Was depresji i posprzątał jej efekty w Waszych organizmach. Warto dodać, że w zamian odczuwania depresji otwieracie się na odczuwanie Szczęścia, Miłości oraz Inspiracji. Pod tak skonstruowanym dokumentem należy się oczywiście podpisać. 


Po Rytuale dokument możecie spalić bądź zachować - gdy spalicie, nadacie Wszechświatowi informację, iż zostało to "nadane do wykonania". Schowany dokument ma inne znaczenie - jest raczej twoim dowodem na to, co się dzieje i w jakim procesie uczestniczysz. Możesz zaglądać do niego, przypominając sobie Rytuał. Raczej go nie zgub, ale jeśli to się stanie - nie przejmuj się! Najważniejsze, że Rytuał się dla Ciebie wydarzył i że możesz żyć jego efektami w Twoim Życiu!


Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł


Zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!