Uwolnij się - Rytuał Ściągania Pieczęci

Uwolnij się


A gdyby tak zdjąć te wszystkie blokady, pieczęci, ograniczenia, odkodować programy i otworzyć się na Siebie i Wszechświat? Doświadczać bez żadnych wpływów, zobaczyć czego tak naprawdę pragniemy, co nas uszczęśliwia, co sprawia, że rozkwitamy? Brzmi dziwnie prawda? ;) To na pewno. Ale także ODWAŻNIE. Bo trzeba posiadać dużo odwagi, aby rozpocząć życie na nowo. To duchowe i to materialne. Bo po otworzeniu się na siebie, Wszechświat, prawdę – nic już nie będzie takie samo.

Jeśli jesteś gotowy zapraszamy na wykład Anji o zdejmowaniu blokad, kodów i założonych programów.

We współczesnym świecie od samych narodzin narażeni jesteśmy na różnego rodzaju oddziaływania, które mają na celu ograniczenie naszej percepcji, świadomości, wolności. Organizacje religijne nakładają na nas pieczęci, blokady, a rodzina, przyjaciele, partnerzy podświadomie wgrywają nam programy, które dotykają tak naprawdę każdej dziedziny naszego życia i wpływają na nasze decyzje i wybory.
W efekcie, zamiast być w pełni świadomymi i żyć zgodnie ze swoją wolną wolą i celem duszy, popełniamy wciąż przedziwne błędy, wtłaczamy się w kolejne schematy, nie potrafimy wyjść z pewnych uzależnień - od konkretnych emocji, uczuć, zachowań, powiązań.

Chcemy być otwarci na Świat, chcemy się rozwijać, poszerzać percepcję, widzieć i czuć więcej ale ciągle coś nas blokuje. Nie umiemy wyjść spoza pewnych ram, po prostu „w głowie nam się nie mieści”, że można by było spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy - przecież nie tego nas uczono, nie to nam mówiono.

Więc jeśli jesteś gotowy, to zapnij pasy i zapraszamy na wykład o Uwalnianiu Uśmiech

Wiedźma Anna Anja przekaże Tobie różne techniki uwalniania się od tego, co Cię krępuje i niszczy oraz nauczy Cię jak przekazać tę wiedzę innym. Pokaże jak utrzymywać się i dbać o wysokie wibracje oraz jak poszerzać percepcję. Przeprowadzi Cię przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe ścieżki rozwoju, kierunki, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy.


W programie miedzy innymi:

* Wolność - czym jest i jak ją postrzega Wiedźma.
* Identyfikacja
nakładanych na nas programów, blokad i pieczęci.
* Techniki zdejmowania pieczęci i blokad i odkodowywania programów.
* Zagrożenia we współczesnym Świecie, mające na celu pozbawienie nas wolnej woli
* Budowa czakralna człowieka. Omówienie miejsc, w których lokują się poszczególne kody i programy.
* Zdejmowanie blokad energetycznych i oczyszczanie czakr – Niezwykle silny RYTUAŁ ANIELSKI.


UWAGA: Ten kurs nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

Każdy Rytuał przeprowadzony w sposób świadomy i w zgodzie z Wolną Wolą poszerza percepcję i zdejmuje blokady z postrzegania - jeśli nie jesteś gotów, daj sobie czas i wróć do tematu, gdy poczujesz, że to Tu i Teraz.Nagranie wideo webinaru Akademii Ducha
Prowadzenie:
Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 3 godz. i 30 min.
Cena: 147 zł
Zapraszamy!
Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Chętnie odpowiemy:
biuro@akademiaducha.pl

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle