Magia Prosperity

  Prosperity


Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w materii ma nam do zaoferowania?

Na te wszystkie pytania odpowie Ci Wiedźma Anja Anna.

W wykładzie znajdziesz między innymi:


- Anielski Rytuał Prosperity - dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a "pech" w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty

- Metody inwestowania energii - nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek

- Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju - dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi

- Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym

- List do Duszy - rytuał umacniający komunikację pomiędzy Tobą a Twoim Najwyższym JESTEMUWAGA: Ten kurs nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoich Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością i z Aniołami.


Nagranie wideo webinaru Akademii Ducha
Prowadzenie:
Wiedźma Anja Anna

Czas trwania: 3 godziny
Cena: 130 zł
Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle