Magia Prosperity

Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości. Odblokuj się na przypływ energii wzrostu i rozwoju.

  Prosperity


Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w materii ma nam do zaoferowania?

Na te wszystkie pytania odpowie Ci Wiedźma Anja Anna.

W wykładzie znajdziesz między innymi:


- Anielski Rytuał Prosperity - dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a "pech" w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty

- Metody inwestowania energii - nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek

- Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju - dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi

- Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym

- List do Duszy - rytuał umacniający komunikację pomiędzy Tobą a Twoim Najwyższym JESTEMUWAGA: Ten kurs nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoich Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością i z Aniołami.


Nagranie wideo webinaru Akademii Ducha
Prowadzenie:
Wiedźma Anja Anna

Czas trwania: 3 godziny
Cena: 77 zł
Zapraszamy!

 

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Chętnie odpowiemy:
biuro@akademiaducha.pl

© 2007-2017 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle