Oczyszczanie Energetyczne

Oczyszczanie Energetyczne 


We współczesnym świecie od samych narodzin narażeni jesteśmy na różnego rodzaju oddziaływania, które mają na celu ograniczenie naszej percepcji, świadomości, wolności. Organizacje religijne nakładają na nas pieczęci, blokady, a rodzina, przyjaciele, partnerzy podświadomie wgrywają nam programy, które dotykają tak naprawdę każdej dziedziny naszego życia i wpływają na nasze decyzje i wybory.
W efekcie, zamiast być w pełni świadomymi i żyć zgodnie ze swoją wolną wolą i celem duszy, popełniamy wciąż przedziwne błędy, wtłaczamy się w kolejne schematy, nie potrafimy wyjść z pewnych uzależnień - od konkretnych emocji, uczuć, zachowań, powiązań.

Ile razy powiedzieliście, mówiąc o poprzednich czy obecnych związkach – ja zawsze trafiam na zimnych partnerów, ja zawsze daję z siebie więcej niż dostaję, co jest ze mną nie tak?
A odpowiedź jest prosta - z Tobą wszystko jest ok, błędne jest tylko Twoje wyobrażenie o Sobie samym, bo zostało wykreowane przez innych i wtłoczone w Twoją podświadomość. Przyciągamy te osoby i te okoliczności, które potwierdzają to, jakimi się widzimy, jakimi dla siebie jesteśmy, jak sobie wyobrażamy prawidłowo funkcjonujący świat. Zatem, jeśli od dziecka mieliśmy wtłaczane do podświadomości, że mężczyzna powinien być zimny, surowy, a jeszcze co gorsza – czasem nami potrząsnąć mocno, bo wtedy wiadomo, że kocha – to takiego partnera będziemy szukać. Jeśli zostało nam zakodowane, że musimy zasłużyć na miłość i szczęście, tak się będziemy zachowywać. To będzie dla nas NATURALNE. Tylko efekty takiego zachowania, partner, którego przyciągnęliśmy, już nie.

Chcemy być otwarci na Świat, chcemy się rozwijać, poszerzać percepcję, widzieć i czuć więcej ale ciągle coś nas blokuje. Nie umiemy wyjść spoza pewnych ram, po prostu „w głowie nam się nie mieści”, że można by było spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy - przecież nie tego nas uczono, nie to nam mówiono.

A gdyby tak zdjąć te wszystkie blokady, pieczęci, ograniczenia, odkodować programy i otworzyć się na Siebie i Wszechświat? Doświadczać bez żadnych wpływów, zobaczyć czego tak naprawdę pragniemy, co nas uszczęśliwia, co sprawia, że rozkwitamy? Brzmi dziwnie prawda? ;) To na pewno. Ale także ODWAŻNIE. Bo trzeba posiadać dużo odwagi, aby rozpocząć życie na nowo. To duchowe i to materialne. Bo po otworzeniu się na siebie, Wszechświat, prawdę – nic już nie będzie takie samo.

Więc jeśli jesteś gotowy, to zapnij pasy i zapraszamy na szkolenie o uwalnianiu.

Wiedźma Anna Anja przekaże Ci różne techniki uwalniania się od tego, co Ciebie krępuje i niszczy oraz nauczy Ciebie jak przekazać tę wiedzę innym. Pokaże jak utrzymywać się i dbać o wysokie wibracje oraz jak poszerzać percepcję. Przeprowadzi Cię przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe ścieżki rozwoju, kierunki, w których możesz się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy.

W PROGRAMIE miedzy innymi:

- techniki zdejmowania pieczęci i blokad

- sposoby oczyszczania szyszynki i utrzymania higieny energetycznej

- techniki zabezpieczania się przed próbami programowania

- zdejmowanie blokad energetycznych i oczyszczanie czakr - RYTUAŁ ANIELSKI.


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 2 godz. i 58 miut
Cena: 77zł
Zapraszamy!
Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Chętnie odpowiemy:
webinary@akademiaducha.pl

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle