Magia Obronna cz.I

Magia ObronnaŻyjemy w czasach, w których pierwiastek duchowości zaczyna nam o sobie mocno przypominać, dzięki czemu zauważamy, że nie wszystkie nasze niepowodzenia mają swój powód w naszych decyzjach. Jeśli okoliczności układają się wbrew Tobie, jesteś wypompowany z energii, czujesz że okazje omijają Ciebie i utknąłeś w martwym punkcie, a pech polubił Ciebie do tego stopnia, że towarzyszy Ci na każdym kroku warto sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się energetycznie w Twoim życiu. Często bowiem posiadamy podłączenia energetyczne, które wypompowują z nas energię, zaburzają naszą aurę i sprawiają, że rezonujemy z niskimi wibracjami, tym samym przyciągając nieszczęścia i choroby. Bywa, że winę za to ponosi położona na nas klątwa lub urok, który ktoś rzucił na nas lub bliską nam osobę. Dlatego też stworzyliśmy dla Ciebie możliwość przyjrzenia się swojej sytuacji energetycznej i nauczenia się, w jaki sposób dbać o siebie na poziomie duchowym, by energie wysłane w Twoim kierunku nie były w stanie Ci zaszkodzić.W programie zajęć między innymi:
- Proste techniki na bronienie i chronienie się w życiu codziennym,
- Jak zabezpieczać teren, który ma jakiś problem z energetyką,
- Jak zabezpieczać osoby, które mają problem z energetyką,
- Symbole i minerały ochronne,
- Rytuał Archanielski - autodiagnoza energetyczna, wejście w Nadświadomość,
- Rytuał Ochrony (jeśli chcecie chronić określone osoby, sytuację lub dziedzinę życia).


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 4 godziny i 20 minut
Zapraszamy!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Chętnie odpowiemy:
biuro@akademiaducha.pl

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle