„Odkryj ten kompletny system treningowy, który pozwoli Tobie zrzucić te ostatnie 5, 8, 10 niechcianych kilogramów i uzyskać sylwetkę, na jaką naprawdę zasługujesz w 49 dni.”

- Bez spartańskiej diety,
- Bez głodzenia siebie na śmierć,
- Bez efektu jo-jo.

Od: Ewelina Jakubiak
Twórczyni Programu szkoleniowego: „Twoja wymarzona sylwetka”

Witaj, nazywam się Ewelina Jakubiak i od dziesięciu lat skutecznie pomagam swoim klientkom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Ten czas pozwolił mi wypracować najbardziej skuteczne systemy treningowe, które pozwalają uzyskać rewelacyjne wyniki w postaci zrzucenia niechcianych kilogramów i uzyskania pięknego zdrowego ciała.

Wiele moich klientek za miesiąc wspólnej pracy oraz efekty w postaci szczupłej sylwetki płaci mi ponad 1000 zł. Na szczęście dzięki technologii Ty możesz już dzisiaj posiąść tę wiedzę za ułamek tej kwoty. Jeśli chciałabyś czuć się pełna energii w ciele bez zbędnego tłuszczu i wyrzeźbić sylwetkę na jaką zasługujesz to zapraszam Ciebie do przeczytania co dla Ciebie przygotowałam.

Największy problem kobiet, które chcą się odchudzić…

Każdego dnia w pracy spotykam bardzo wiele kobiet, które są w trakcie odchudzania. Mam wtedy możliwość usłyszeć z „pierwszej ręki”, jakie są ich największe problemy w zrzuceniu zbędnego tłuszczyku oraz w czym potrzebują pomocy. Oto pytania, które słyszę najczęściej:
 • Jakie ćwiczenia zaproponujesz na pozbycie się tłuszczu z okolicy bioder?
 • Interesują mnie ćwiczenia na schudnięcie w talii?
 • Które ćwiczenia umożliwią spalenie tkanki tłuszczowej?
 • Interesują mnie ćwiczenia wyszczuplające dolne partie sylwetki.
 • Zależy mi na ćwiczeniach na dół, i na ręce żeby zlikwidowały defekty.
 • Jakie ćwiczenia na pupę, dużo schudłam, ale w dalszym ciągu jest duża?
 • Mam wałek na brzuchu, jakie ćwiczenia wykonywać żeby się go pozbyć?
 • Proszę o ćwiczenia, dzięki którym mój brzuszek będzie płaski.
 • Jakie ćwiczenia na grube łydki?
Jeszcze więcej podobnych pytań dostaję od kobiet z całej Polski – czytelniczek mojego bloga.

Największy problem kobiet, które chcą się odchudzić, to brak skutecznego i dobrze zaplanowanego treningu odchudzającego!!!

Pamiętaj, żeby schudnąć nie wystarczy ćwiczyć cokolwiek i w jakikolwiek sposób. Ćwiczenia nie odchudzają! To dobrze zaplanowany trening w połączeniu ze zdrową i zbalansowaną dietą przynosi upragnione rezultaty.

A ja gwarantuję Tobie, że jeśli będziesz postępowała zgodnie z treningiem oraz radami, które dla Ciebie przygotowałam, to jesteś w stanie uzyskać takie same lub lepsze rezultaty niż klientki mojego poprzedniego video szkolenia.

Eliza
Iga
Kasia
Gosia


Czy ty też nie wiesz…

 • Jak ułożyć swój trening, który w końcu przyniesie upragniony rezultat – pełne energii wysportowane ciało i smukłą sylwetkę.
 • Jakie ćwiczenia powinny znaleźć się w skutecznym treningu odchudzającym?
 • Jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby nie narazić siebie na poważną kontuzję lub zwyrodnienie stawów?
 • W jakiej kolejności wykonywać ćwiczenia? Ile powtórzeń? Ile serii? - Jak długo powinien trwać trening, aby przyniósł świetne rezultaty?
 • Jak długą rozgrzewkę zrobić i jak ją dobrze wykonać, aby ustrzec się przed urazami?
 • Jak długo się rozgrzewać przed treningiem?
 • Jak zakończyć trening? Z jakich ćwiczeń rozciągających skorzystać? Jak je poprawnie wykonać? Jak długo się rozciągać?
 • Jak się motywować do dalszej pracy nad sobą i swoją sylwetką?
 • Co robić jeśli nie masz czasu lub pieniędzy na klub fitness? Jak ułożyć sobie trening w domowym zaciszu?

Agnieszka była w bardzo podobnej sytuacji. A po moim szkoleniu…

List od Agnieszki

Od odchudzania z Tobą minął dokładnie rok. Ze względu na moją (wiadomą Tobie) sytuacje, po odchudzaniu nie miałam okazji Ci podziękować. Dzięki Tobie osiągnęłam cud. Cud, bo dokonałaś cudu! Tak jak większość dziewczyn kiedyś wydawałam masę pieniędzy na tabletki odchudzające i podobne środki, które miały w cudny, szybki, bez wyrzeczeń sposób pomoc schudnąć. Wiem teraz, że tylko pieniądze, które wydalam na Twój kurs były wydane z pożytkiem. Dzięki Tobie schudłam 8 kilo i wiem jak schudnąć więcej.

Cały czas, czyli już rok, udaje mi się utrzymać wymarzoną sylwetkę. Dzięki temu, czego mnie nauczyłaś wiem nawet jak pozwolić sobie na kulinarne szaleństwa, a potem szybko wrócić do prawidłowej wagi bądź w ogóle nie przytyć. Jesteś wielka, bo zapisując się do Ciebie myślałam, że nigdy mi się nie uda. Wmawiałam sobie, że już tak muszę wyglądać, bo inaczej się nie da, bo taka jestem. Dzięki Tobie odkryłam w sobie nowa osobę. Wiem co robić i jak postępować, aby dbać o siebie.

Ewelinko dziękuje Ci z całego serca. Mam nadzieje że znajdzie się wiele osób, które nauczą się od Ciebie jak wyglądać pięknie i jak być szczęśliwą. Uczysz nie tyko jak chudnąc, ale dajesz motywacje i pokazujesz jak realizować cele. Jestem dumna z tego jak wyglądam dzięki Tobie. Bardzo, bardzo Ewelinko Ci dziękuje.

Serdecznie pozdrawiam, Aga


Bardzo mnie uradował ten email. To kolejny dowód na to, że jeżeli się chce i wie jak dobrze wykonać trening odchudzający połączony ze zdrową dietą, to można zdziałać cuda. Zasługujesz na to! A ja specjalnie z myślą o Tobie przygotowałam ...

Przedstawiam Tobie System treningowy „Twoja wymarzona sylwetka”

Co znajdziesz w środku?

Cały system treningowy „Twoja wymarzona sylwetka” to szkolenie video rozplanowane na siedem tygodni ćwiczeń – 49 dni. W tym czasie będę etapami udostępniała kolejne filmy z nowym materiałem. Zależy mi na tym abyśmy stopniowo rozpoczynały.

Tydzień 1: Pierwszy tydzień, będzie naszym tygodniem przygotowawczym. Tutaj codziennie udostępnię materiał, który pozwoli Tobie dobrze się przygotować do całego treningu.

Tydzień 2. i 3.: Kolejne dwa tygodnie będą nauką ćwiczeń – umiejętne wykonanie ćwiczenia jest kluczem do dobrego treningu. Niewiedza może cię kosztować brakiem rezultatów bądź w najgorszym przypadku poważną kontuzją. Oczywiście, aby nie marnować czasu zaczniemy łączyć naukę ćwiczeń z treningiem odchudzającym.

Tydzień 4. 5. 6. 7: Ostatnie cztery tygodnie, to wykonywanie docelowego treningu odchudzającego. W tym czasie będziemy już pracowały na konkretny rezultatUśmiech Będzie to dla Ciebie wyjątkowy czas. Zaczniesz już obserwować zmiany.

Cały system można podzielić na trzy elementy

I Nagrania video – Twój system treningowy

Kurs Video
Jest to najważniejsza część tego kursu. W niej zawarłam dokładne instrukcje wideo całego systemu. Starannie powiem oraz pokażę Tobie:
 • Jak się przygotować do treningu i na co zwrócić uwagę?
 • Jak długo ma trwać rozgrzewka? Jakie ćwiczenia wykonywać? Jak dobrze je wykonać?
Rozgrzewka jest bardzo istotnym elementem każdego treningu. Po mojej instrukcji już nigdy nie będzie dla Ciebie kłopotem dobre rozgrzanie swojego ciała.
 • Aby dobrze wykonać trening odchudzający należy wiedzieć, jakie ćwiczenia należy wykonywać? Nauczę Ciebie poprawnego wykonywania ćwiczeń do treningu odchudzającego. Pamiętaj nie wystarczy ćwiczyć, trzeba wiedzieć jak to robić.
 • Z ćwiczeń ułożę Tobie trening odchudzający. Będziesz wiedziała, jakie ćwiczenia w treningu wykonywać? Powiem Tobie ile masz wykonać powtórzeń, ile serii i jakie przerwy stosować między poszczególnymi partiami mięśni.

Moim celem jest pokazanie Tobie kompletnego systemu treningowego, który odchudza. Tak abyś wiedziała każdego tygodnia, co masz robić i jak to robić dobrze. Dzięki video będę cały czas z Tobą!

Realna wartość samych video to 547 zł

II Nagranie audio – cotygodniowa motywacja

Kurs Video
Kiedy przeprowadziłam ankietę pośród kilku tysięcy subskrybentek mojego bezpłatnego szkolenia i zapytałam: „Jakie jest Twoje największe wyzwanie związane z odchudzaniem?”, to w trójce największych przeciwności (problemów) była MOTYWACJA, a raczej jej brak.

Wiele Pań zaczyna ćwiczyć z wielkim entuzjazmem, a po dwóch, trzech, czterech tygodniach traci kompletnie zapał i energię.

Te nagrania na to nie pozwolą! Raz w tygodniu dostaniesz ode mnie „zastrzyk pozytywnej energii” w postaci nagrania motywacyjnego. Chcę być przez te całe siedem tygodni przy Tobie, cały czas Ci dopingując. Moja pomoc z Twoim zaparciem i chęcią zmian zdziała cuda. Uwierz mi, a przede wszystkim sobieUśmiech

Realna wartość „zastrzyku pozytywnej energii” to 120 zł

III Spotkanie on-line na żywo – pytania i odpowiedzi

Kurs Video
W trakcie tych siedmiu tygodni spotkamy się wszyscy czterokrotnie na konferencji on-line.

Będzie to czas ściśle poświęcony wszystkim uczestniczkom – TobieUśmiech Podczas spotkania odpowiem na pytania, które zostały nadesłane przez maila od uczestniczek kursu oraz na pytania zadane podczas spotkania.

Jest to nieocenione źródło inspiracji! Wtedy możesz usłyszeć, z jakimi problemami borykają się inne kursantki. Być może któreś z pytań będzie Twoim pytaniem i uzyskasz na nie odpowiedźUśmiech Znowu poczujesz się jak bym była tuż obok Ciebie osobiście trenując razem z TobąUśmiech

Gorąco zachęcam Ciebie, do aktywnego nawiązywania kontaktów z innymi uczestniczkami podczas spotkania on-line. Dzięki technologii będzie to możliwe. Wspólnie będziemy pracowały nad sobą.

Nasze pierwsze spotkanie on-line odbędzie się 23 grudnia 2010 o godzinie 21.

Realna wartość czterech godzin spotkań on-line to 327 zł

Ile wyniesie Cię inwestycja w system treningowy, który pozwoli Tobie schudnąć 5, 8, 10 zbędnych kilogramów w 49dni?

Gdybyś chciała zamówić prywatny trening ze mną, to za dwa miesiące intensywnej pracy musiałabyś zapłacić 2534,00 zł. Plus karnet do klubu fitness.

Natomiast wartość całego systemu treningowego „Twoja wymarzona sylwetka” wraz ze wszystkimi filmami instruktażowymi, nagraniami motywacyjnymi oraz czterema spotkaniami on-line na żywo, to 994,00 zł.

Ile więc zapłacę?

Nie 2534,00 zł, nawet nie 994,00 zł. Dam Ci dostęp do jednego z najbardziej rozbudowanych szkoleń video na temat skutecznego odchudzania, na polskim rynku, za jedyne:

Tylko 497,00 zł (cena z VAT)

Weź sprawy w swoje ręce i już dzisiaj wkrocz na ścieżkę do Twojej wymarzonej sylwetki.


Pamiętaj, że jesteś chroniona 100% gwarancją satysfakcji!

Gwarancja


Z całego serca życzę Ci sukcesów oraz wymarzonej sylwetki, na jaką zasługujesz.

Pozdrawiam,
Ewelina Jakubiak
Twój osobisty trener
www.esylwetka.majewskibc.pl

P.S. Kupując dostęp do tego szklenia video dostaniesz wiedzę, która pozwoli Tobie utrzymać wymarzoną sylwetkę na zawsze. Twój sukces jest moim sukcesem.
Zapisy wstrzymane

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle