Otwarcie Trzeciego OKA
Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Kochani, tym razem dajemy Wam możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Otwarcie Trzeciego Oka to okazja, żeby wzbić się wysoko, najwyżej jak tylko jesteście w stanie polecieć i ujrzeć to, co było do tej pory przed Wami ukryte. 

Rytuał Otwarcia Trzeciego Oka asekurują dwie wybitne Siły, a właściwie Moce, ponieważ są to Siły Uświadomione. Pierwsza przewodzi Niebieskie Światło Ochrony i Zwycięstwa i jest jedną z najwybitniejszych Czyniących, jakich było mi dane rozpoznać i odnaleźć w tej inkarnacji. Druga to Energia Jasnozłota, galaktyczna, zdecydowanie jedna z najwyżej wibrujących w Człowieku, jakie znam. 

Zdaję sobie sprawę, że gdybym otworzyła Wasze postrzeganie warunkując je swoim otwarciem, mogłoby nie być do końca kompatybilne z tym, jak żyjecie i jak pragniecie z tej opcji korzystać, ponieważ nie każdy od razu będzie gotów rzucić pracę i stać się Magiem, Wiedźmą bądź Highest Priestess. Ale każdy, z dnia na dzień, będzie mógł oswajać się z nowymi opcjami, które daje postrzeganie Rzeczywistości najwyżej i najgłębiej, jak ona istnieje i jak jesteście w stanie być w niej wzajemni poprzez odpowiedzialne tworzenie jej. 

Ten Rytuał jest szczególny, ponieważ uruchamia pewien proces. Nie tylko uczy z powrotem ludzki organizm, którędy to pełnego spojrzenia poprzez zmysł Postrzegania, ale dostosowuje każdego, kto weźmie w nim udział, do uniesienia tej umiejętności. Pomaga zbudować stelaż psychiczny, który - dzień po dniu - będzie stawał się odpowiednią konstrukcją do ustanowienia pełnej stabilności Ciebie w nowej formie. Już nie jako kogoś, kto korzysta z Życia w wersji demo, zaś kogoś, kto kreuje je wedle własnej Wolnej Woli, zgodnie z decyzją Serca, w energii pomocy Anielskiej i Archanielskiej, jeśli tylko będzie ona potrzebna lub jeśli o nią poprosi. 

Ten Rytuał jest szczególnie ważny, ponieważ daje dostęp do tego, co w Magii wielu z Was uważa za podstawowe narzędzie. Otwiera percepcję i pozwala przekraczać granicę pomiędzy tym, co widzialne i niewidzialne. 

ALE!!!
Pamiętajcie, że Rytuał tego typu nie działa jak pigułka, która poszaleje w organizmie kilka godzin, spiętrzy energię i przejdzie. Działa jak lawina frekwencji, uruchomionych w kierunku otwarcia postrzegania i uzyskania pełnego akcesu do własnych Darów Parapsychicznych. Rozwija w Tobie gotowość, pomaga Ci utrzymać otwartość na to, co się zdarza. Zgłaśnia Twoja Uważność w istotnych kwestiach, wycisza hałas i zgiełki Umysłu, które nie prowadzą do Prawdy. Po tym Rytuale możecie poczuć, że Życia "samo" sprząta się z określonych bodźców, wrażeń, starych emocji. Że tworzy się w Was Przestrzeń na to, by nowa, a tak naprawdę PRZEDWIECZNA I NATURALNA umiejętność bycia połączonym ze Światem poprzez Wszechprzenikanie i Zrozumienie rozwinęłam skrzydła w pełni i pozwoliła Wam unieść się powyżej wszystkiego, co znacie do tej pory.

Opisując najprościej, jak to możliwe - Rytuał będzie działał, dopóki nie osiągnie pełnego Sukcesu w Manifestacji w każdej osobie, która tego pragnie i z niego skorzysta. Dla kogoś będzie to ostatni puzzelek bądź utwierdzenie Postrzegania, które już ma. Dla kogoś - początkiem Podróży, która od tej pory ułoży się pod stopami w tak niezwykłych, magicznych i totalnie zachwycających wydarzeniach, że nikt nie będzie miał wątpliwości, że kroczy Ścieżką Cudu. 

Ale ważne jest, by Rytuał ten trafił tylko i wyłącznie do tych, którzy z pełną odpowiedzialnością z uwagi na nowo przypomnianą i ewoluującą w nim Moc będą w stanie ustanowić nim i jego energią Błogosławieństwo dla Świata. 

Zastanów się więc, dlaczego chcesz postrzegać.
Co Tobą powoduje?
Czy zamierzasz wykorzystać ten Dar, a właściwie Naturalne Prawo Człowieka, do celów które czujesz w Sercu Dobrymi? 
Daj sobie Czas na poczucie tego.
Tym razem melodią będą jedynie dzwonki Koshi oraz Zaphir. 
Rytmem - Twoje Serce i Oddech.

Każdy, kto jest gotów, niech czuje się zaproszony do wzięcia udziału. Świat nie potrzebuje nas zanurzonych w odwiecznym spaniu, za zamkniętymi oczami, odłączonych od Źródła. Potrzebuje nas - i my siebie również potrzebujemy - w pełnej Manifestacji. Dołączcie więc do nas po właściwej stronie Granicy Działania. I niech wydarzy się najpiękniejsze i najważniejsze, co może zostać wydarzone!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Podczas Rytuału orientujemy się na energię Archanioła Zadkiela, Metatron opiekuje się Magią i każdym ze słów i symboli, Sandalfon zaś otrzymał w opiekę każdą z nut melodii i każdy ze słyszalnych dźwięków.

Niech wydarzone zostanie w Świecie to, co Najważniejsze spośród dostępnych i najpiękniejsze spośród możliwych!


Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Cena: 99 zł

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin
 
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle