Totalna Biologia, Biologika i Recall Healing - praktycznie i dla każdego.

Totalna Biologia, Biologika i Recall Healing 

- praktycznie i dla każdego.

***Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Zapraszamy na warsztaty w Warszawie, które poprowadzi dla Was Sonia Ross!


***Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest twoja tajemnica ***

***

Totalna Biologia, Biologika i Recall Healing - praktycznie i dla każdego.

Zapraszamy na warsztaty!

Według odkryć Totalnej Biologii każda choroba jest programem. Program uruchamiany jest  w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy, przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu.

Jeśli nie panujemy nad tym świadomie, włącza się tzw. biologiczny program specjalny przetrwania. On ma nas przystosować do zmienionych - przez stres - warunków. Gdyby te programy nie istniały - nasz gatunek nie mógłby przetrwać. Jednak problem w tym, że ludzie nazywają te programy chorobami. Nie rozumieją skąd wzięło się zapalenie krtani, dlaczego mają cukrzycę, raka piersi lub prostaty. Skąd wzięły się kamienie w nerkach, dlaczego na tarczycy pojawiły się guzki, czemu nagle opryszczka na ustach?

Totalna Biologia dogłębnie wyjaśnia przyczyny choroby, a jej odkrycie wyłącza jej program.

Niezwykłe jest to, że ta dziedzina wiedzy dokładnie wie, jaki rodzaj emocji stoi za określoną zmianą w ciele. Tu niczego nie ma na chybił trafił - biologiczna precyzja odkrywa przed nami mądrość Matki Natury.
Kiedy rozumiemy jakie procesy i dlaczego akurat takie jakie zachodzą w naszych oraganizmach, przestajemy się bać. Gdy nie generujemy lęku, w naszych tkankach nie zapisują się nowe zmiany!
To wiedza dla wszystkich, potrzebna na co dzień. Może uratować życie nam i naszym bliskim. Poznajmy Totalną Biologię, by poznać siebie. W programie:

Jak wyleczył się dr Hamer i Roberto Barnai, twórca Biologiki
- Jakie warunki muszą być spełnione, by problem z psychicznego, stał się biologiczny (pojawił się na ciele w postaci choroby) - 5 Praw cech konfliktu biologicznego
- 5 Praw Natury
- Dlaczego choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu i co zrobić by trwale wyzdrowieć
- Dlaczego okoliczności ciąży i porodu wpływają na nasze życie i co to takiego: Plan/Cel?
- Pamięć komórkowa, psychogeneologia, niewidzialna lojalność rodowa, „magiczny kwadrat”. Jak to się dzieje, że konflikty psychiczne rodziców stają się konfliktami biologicznymi dzieci ?
Oraz - jak można wyłączyć programy, które przysparzają nam cierpienia? Odkrycia Recall Healing na zawsze zmienią twoje życie.

Ponadto:
• choroby kobiece i choroby męskie - jakie życiowe dramaty mogą programować raka szyjki macicy, nowotwór jajników, piersi oraz prostaty,
• triady rodzinne, czyli przyczyny problemów w życiu partnerskim, seksualnym (bolesne miesiączki, bezpłodność, wieloletni brak partnera itp…)
• nadwaga w świetle Totalnej Biologii - czyli 5 głównych przyczyn, który sprawiają, że przybieramy na wadze ( i nie jest to jedzenie Uśmiech )
• a także
- choroby układu ruchu (chrząstek, mięśni, kości), w tym Reumatoidalne Zapalenie Stawów, borelioza itp…
- alergie - skąd się naprawdę biorą i czy istotnie może nam zaszkodzić miligram truskawki, pyłek brzozy, dwa włosy z sierści kota, maleńki kęs krewetki itp… Poza tym - będzie czas na pytania indywidualne Uśmiech

Wspólnie odkryjemy prawdziwą przyczynę chorób i zachowań!

Jeśli chcesz zrozumieć co naprawdę dzieje się w twoim organizmie, dlaczego zachorowałaś właśnie w tym momencie, co sprawia, że nie dogadujesz się z partnerem, a w rodzie wszystkie kobiety umierały na raka piersi lub wątroby - już czas poznać Biologikę/Totalną Biologię.

Praca z programami rodzinnymi to praca humanitarna! Kiedy je odkodowujemy - nie przekazujemy ich w spadku naszym dzieciom i wnukom!


Szkolenie prowadzi Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, konsultantka Biologiki, certyfikowana terapeutka Recall Healing.
Uczyła się od wszystkich „biologicznych guru”: dr Gilberta Renaud, Roberto Barnai, Gerarda Athiasa. Zafascynowana genialną metodą docierania do przyczyn zmian chorobowych, prostym językiem odkrywa tajemnice ciała przed każdym kto chce je poznać. Od wielu lat pisze teksty dotyczące psychologii, medycyny i ezoteryki.

***

Tutaj artykuły Soni:

JEDZ I CHUDNIJ: TOTALNA BIOLOGIA W PRAKTYCE: https://akademiaducha.pl/jedz-i-chudnij-totalna-biologia-w-praktyce/

ODKRYJ TAJEMNICĘ CHOROBY: TOTALNA BIOLOGIA W PRAKTYCE: https://akademiaducha.pl/choroby-totalna-biologia/


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cena: 370 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.plZapraszamy!