Profesjonalne szkolenie dla Empatów!


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

EMPATIA - wielki, TRUDNY DAR

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że jesteś bezbronny i rozebrany wnętrzem wobec świata? Każda energia wsiąka w Ciebie, jakby bariera ochronna nie istniała? Masz wrażenie, że jesteś magnesem na smutek lub też że każde ludzkie uczucie, z którym masz kontakt, brzmi w Tobie zwielokrotnione i nie radzisz sobie z tym? 

Większość ludzi, których nazywamy empatami, to osoby hiperwrażliwe. Lecz nie z powodu swojego własnego kształtowania siebie, sublimacji w wysokie cechy lub charakteru. Z powodu Natury, która wyróżnia ich w tłumie w sposób szczególny. W Starożytnym Egipcie zwani byli Ludzkimi Kotami - idealni mediatorzy, rozumiejący Uzdrowiciele, wyjątkowo intuicyjni Mistrzowie w swoich dziedzinach... 

Z drugiej strony osoby, które wymagają specjalnych warunków, by czuć się dobrze, często mają wrażenie, że ludzka obecność wręcz parzy ich w aurę, wyjątkowo wyczuleni na wibracje otoczenia i sytuacji... Współczesny świat, pełen zgiełku informacyjnego i tysięcy pływów energii, w których jesteśmy wszyscy zanurzeni jak w akwarium, to wyjątkowo trudna plansza do życia dla Empaty. Wszystko wokół woła bowiem o uwagę emocjonalną - a to główny rodzaj skupienia, który osoba obdarzona darem Empatii, czyli Jasnoczuciem, prowadzi w sobie. Splot Słoneczny, Czakra odpowiedzialna za komunikację, wchodzenie w relacje i ewoluowanie w nich, połączenia międzyludzkie, przyjaźnie, sojusze, rodzaj kontaktu który prowadzimy ze światem zewnętrznym jest u Jasnoczuciowca zbudowana w zupełnie inny sposób - zamiast w rytmie wdechów i wydechów, ruchem przypominającym pulsowanie ukwiału przywoływać i oddawać fale energii wibrujące częstotliwością zbieżną z ta, która kumuluje Czakra, Empata jest jak gąbka wołająca do siebie Wodę każdej trudnej Emocji, by następnie swoją MOCĄ przetransformować ją w Świetle i uwolnić Świat od jej obecności, a tym samym oczyścić z te emocji ludzi, którzy - często mimo faktu, że ją wywołali - kompletnie sobie z nią nie radzą.

Każdy tak uszczególniony przez Boga możliwością czytania emocji Człowiek niekiedy latami uczył się, jak swoją unikatową cechę oswoić i wyszlifować w kierunku Daru - nieopanowana bowiem niejednokrotnie gubiła ludzi, nakazując im przeżywać bez zrozumienia emocje całego otoczenia, co nierzadko prowadziło do kompletnego postradania zmysłów. Innymi słowy - do szaleństwa. Jest więc praca nad darem Empatii nie tylko ciekawym kierunkiem rozwoju psychotronicznego, ale przede wszystkim koniecznością dla każdego, kto jest nią pobłogosławiony. Bez umocnienia może stać się słabym punktem. Bez pracy nad odczuwaniem jasnoczujący może przestać czuć siebie, stając się biernym czytnikiem otaczającej go Rzeczywistości, ale bez wiedzy o tym, co jest w tym wszystkim Jego Wolą. Empaci, naturalnie pracujący z substancją Emocji, mają najczęściej ogromne przełożenie na kreowanie Rzeczywistości, bowiem sama Emocja jest niczym innym, jak paliwem stworzonym do wypełnienia Woli, prądem do działania, Siłą, która płynie w wytyczonym przez Czyniącego kierunku. Gdy osoba w pełni swojej Mocy jest w harmonii ze swoimi Emocjami, jej Tworzenie w świecie może być niepohamowane i zawsze wyda owoce zgodne z Wolą, ponieważ cały Wszechświat wspiera tych, którzy działają w pełne zgodzie z własnym Sercem, a efekt ich działań mnoży Dobro. Gdy pojawiają się emocjonalne wewnętrzne niezgodności, automatycznie sami ograniczamy swoją Moc w działaniu, ponieważ niezintegrowani nie jesteśmy w stanie skupić się całym Życiem w punkcie, którego pragniemy dokonać.

Emocjonalne zaległości z samym sobą, chowanie emocji zamiast transformowania ich jest często tą pułapką, w której Empaci spędzają mnóstwo Czasu swojego Życia. A wystarczyłoby zrozumieć, dlaczego takie reakcje następują, z jakich przyczyn nastrój zmienia się z sekundy na sekundę i co jest odpowiedzialne w biochemii naszych organizmów za to, że odbieramy emocje świata niekiedy mocniej niż własne. Z racji tego, że nauka Emocji jest fundamentalną koniecznością w pracy nad sobą, a praca nad Empatią jest podstawa BHP każdego, kto ją w Życiu odczuwa*, pierwsza część naszego szkolenia będzie dostępna po webinarze w serwisie YouTube. Będzie możliwość wrócić do nie w każdej chwili lub podesłać każdemu, kto potrzebuje skonfrontować się z tym tematem w swoim Życiu.

Część druga, praktyczna, nie jest już wykładem, a przygotowaniem do transformacji relacji Empatii z własnymi emocjami w pełna synergię i jedność, oraz wejście w panowanie nad wpływem emocji otoczenia - będzie to proces psychologiczny, ale prowadzony już w opiece Anielskiej i Archanielskie oraz bazujący na przywołaniu każdego elementu twojej Mocy w Jedność. Będzie to proces również oczyszczający - tym razem zastosujemy technikę oddechowo-pulsowa, by każdy wszedł w siebie i poczuł siebie od środka, zrozumiał swoje delikatności, zrespektował je.

Dlatego też serdecznie namawiam każdego z Was, byście przygotowali sobie najbardziej optymalne w Waszych kryteriach Miejsce do przeżycia tego procesu. Jeśli najbardziej zrelaksowani jesteście w wannie pełnej Kwiatów i Minerałów - nie wahajcie się. Jeśli najbardziej wygodnie z własnymi Emocjami i Uczuciami jest Wam w łóżku pod kołdrą - niech to będzie Wasz ołtarz Przemiany. Jeśli chcecie stworzyć bazę z poduszek i światełek i tak zagłębić się w sobie, śmiało. Nic Was nie ogranicza - tego dnia jednym z najważniejszych zadań jest to, byście podążyli za głosem własnej intuicji w przygotowaniu najwyższego i najbardziej satysfakcjonującego komfortu, jaki może dla Was zaistnieć.

Możecie stworzyć krąg wokół siebie. Posadzić kwiaty. Wziąć udział w Rytuale w lesie. Jest Waszym i tylko i wyłącznie Waszym wyborem, jakie warunki będą świadkiem i substancją Waszej Przemiany w Czyniącego, który osiąga Harmonię z własnymi Emocjami. A więc będzie to działanie, w którym - eliminując pęknięcia, niezaufania, niezgodności, wszelkie objawy niejednorodności w czuciu, krzywdy i traumy, stajemy się na powrót czyści w odczuwaniu, święcie rozebrani Magią z każdego cierpienia, które zamieszkało w nas z powodu naszego odczuwania.

Efektem Rytuału będzie spójność emocjonalna, mentalna i duchowa każdego biorącego udział i czysty start w pracę z substancją Emocji na co dzień. Dzięki Nauce, którą otrzymacie, będziecie wiedzieli, jak wygrywać labirynty, z których trudno wykaraskać się umysłem. UWAGA! Szkolenie zawierać będzie również sporo informacji dotyczących spektrum przeciwnego wobec Empatii, które często określane jest w powszechnym dialogu jako Zespół Aspergera lub spektrum Autyzmu. Wyjaśniony zostanie wpływ Merkurego i rtęci (np. pochodzenia szczepionkowego) na ośrodki komunikacji - przygotujcie się na informacje z dziedziny suplementacji oraz metod zrozumienia osób o nietypowej emocjonalności!

W trakcie szkolenia dowiecie się między innymi:

1. Co to jest EMPATIA i jak ją rozpoznać?
2. Empatia od zewnątrz - co widzą ludzie? Jak pomóc komuś, kto czuje więcej?
3. Autyzm, Zespół Aspergera, Zaburzenia Komunikacyjne - powody i metody zrozumienia, ważne informacje o suplementacji, jak działa splot słoneczny w takich przypadkach?
4. Emocje Otoczenia - jak nie pozwolić im zdominować naszych? Pływy społeczne, mody, histerie, trendy, wyjaśnienie współczesnej inżynierii emocjonalnej i ludzkich reakcji na nią.
5. Do czego można użyć Empatii? Najpiękniejsze rzeczy, które przynosi ten Dar.
6. Niebezpieczeństwa niezrozumianej Empatii i metody eliminowania ich.
7. Ćwiczenia i medytacje do pracy z jasnoczuciem.
8. Co mogą Empaci, a niedostępne jest dla innych?
9. Jak wykorzystać Empatię w Magii?
10. Moc Osobista Empatów - metody pracy nad sobą.

Oczywiście trzecią częścią szkolenia jest Rytuał Archanielski, który tym razem odbędzie się z pomocą Archanioła Verchiela.

Bądźcie przygotowani na głębokie zrozumienie siebie i oczyszczenie tego, co powoduje w Waszym Życiu emocjonalne stany zapalne. W ten sposób odzyskacie Wodę, czyli Czas Życia, na tworzenie pięknych i ważnych działań, zgodnych z Prawdą w Sercu i z Wolą Duszy. Jest to szczególnie ważne dla Empatów, choć oczywiście obowiązkowe dla każdego Czyniącego w Magii, by zawsze być wiernym swoim uczuciom. A niekiedy zgiełk i hałas emocjonalny mocno utrudnia skupienie się na nich i wsłuchanie się w to, co mówi Serce. Będzie to więc Rytuał oczyszczający, dający lekkość, lub tez raczej - rozbierający z niepotrzebnej ciężkości.

Przygotuj się na połączenie ze sobą w Przyjaźni, nie poprzez walkę lub ocenę. Dzięki wejściu w medytację odczujesz swoje integrowanie się na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha zarówno od wewnątrz, czując każda kroplę dźwięku w swojej Krwi i znając jej oczyszczenie, jak i od zewnątrz, widząc, jaki impakt będzie miało Twoje działanie, co zmieni się w Tobie i w świecie. Dźwięki, które będą nam towarzyszyć w rytuale, to dźwięki Wody i dzwonków Koshi oraz Zaphir. Przygotujcie się zatem na kompletne, całościowe i pięknie jednoczące zanurzenie w sobie na głębokość całej Istoty!

Niech fala tego Rytuału zmyje Ziemię i zabierze z niej krzywdę spowodowaną dotychczas niezrozumianymi Emocjami, gdyż Światło Zrozumienia w niej zawarte wpuści Światło w każdą kropkę Wody!

Spisz własną intencję, o czym ma być dla Ciebie ten Rytuał i an co dedykujesz swoją energię, która w nim popłynie.

Razem stańmy się Zmianą, której potrzebuje Wszechświat! Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

**By mieć pewność, czy sprawa dotyczy Ciebie, przeczytaj szczegółowy artykuł na ten temat: akademiaducha.pl/empata-30-cech lub sięgnij po więcej informacji: akademiaducha.pl/tag/empatia.INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Cena: 99 zł
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!