Strach - usuń go ze swojego życia!
Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!"Odwaga nie jest brakiem strachu. Jest decyzja o tym, że postanawiasz go zwyciężyć."


Każdy z nas poczuł jego moc w swoim życiu wielokrotnie. Przeraźliwy, paraliżujący strach, czy też stały niepokój, wsiąkający w Ciebie jak trucizna, powodujący osłabienie i napięcie... Niezależnie od rodzaju strachu bądź pewien jednego - każda jego sekunda wibruje w Tobie nie rok, nie dziesięć lat, nie pół wieku... a ZAWSZE! A dokładniej - do momentu, aż w świetle swojej świadomości zestawisz się z potęgą strachu raz jeszcze i zwyciężysz! Nauka podchodzi do tematu strachu z tak wielka ostrożnością i lękiem, że poza farmaceutycznymi, nierzadko piorunująco uzależniającymi metodami, nie ma właściwie nic do zaoferowania pacjentowi, który żyje w strachu. 


Oprócz prób chemicznego pacyfikowania emocji właściwie nie jest znane globalne panaceum na stany lękowe, które dziś dotykają - w mniejszym lub większym stopniu - większość ludzi na Ziemi. Medycyna jest bezradna. Psychologia miewa pomysły, jak oswoić strach i nauczyć się zaadaptować do życia z nim, a nawet polubić. Tymczasem Magia sięga głębiej - poprzez potężną dawkę ZROZUMIENIA przyczyny i roli strachu w naszym życiu, pozwala transformować go w energię. Energię, którą można śmiało relokować w stan zmotywowania, spotęgowania uważności bądź zamienić w przebaczenie i uwolnienie od wszystkiego, co stałe odczuwanie stresu do tej pory zniszczyło w naszych organizmach. Jako jedyne spojrzenie terapeutyczne, praca z energiami pozwala na całkowite wyleczenie strachu i wyrzucenie go z życia w sposób wykluczający efekt bumerangu i jojo. Jako jedyny skuteczny sposób, działający jednocześnie na planie Ciała, Umysłu i Ducha, działanie rytualne pomoże Ci głęboko wsiąknąć w problem i uleczyć go siłą własnej Wolnej Woli, wspartą przez archanielską obecność. 


Na naszych warsztatach dowiesz się, jak pracować z zakodowanymi w sobie lękami, którędy odnaleźć w sobie drogę do Zwycięstwa nad każdym z nich, a przede wszystkim otrzymasz praktyczną możliwość wejścia na ring z każdym ze swoich niepokojów - w głębokim stanie rytualnym rozpuścisz każdy z nich, a energia Twojego własnego działania już na trwałe wpisze w Ciebie odruch zwyciężania nad każdą z pułapek strachu w sobie. 


W programie między innymi:

* Mapowanie strachu, niepokoju, fobii i lęków w ciele - zrozumienie, gdzie na co dzień przebywa i "chowa się" ta energia;

* Ludzie ćpają cierpienie - jak wyjść z tego stanu?

* Praca z Wewnętrznym Dzieckiem i Wewnęgtrznym Superbohaterem i utworzenie stałej komunikacji pomiędzy nimi;

* Praca z pierwotnymi energiami Zwierząt Mocy przy wychodzeniu z traum i codziennej ochronie przed każdym przejawem agresji;

* Alchemiczne przeobrażenie negatywnej energii lęku w pozytywną energię sukcesu odniesionego droga doświadczenia;

* Zrozumienie przydatnej pierwotnej natury strachu... i ludzkiej możliwości nieuczestniczenia w tworzeniu go!

* Oczyszczenie Ciała (poprzez Ciało Emocjonalne i Podświadomość), Umysłu (poprzez pracę ze Świadomością) i Ducha (dzięki nadświadomemu procesowi rytualnemu) ze strachu i jego efektów;

* Proste codzienne Rytuały oraz działania na Pełnię i Nów, które przecinają połączenie pomiędzy lękiem a koniecznością konfrontacji z jego induktorem (czyli oczyszczenie pola telemorfogenetycznego ze znaczników stresu, które przyciągają każdorazowo spotęgowane jego źródło, by doprowadzić do konfrontacji)

* Metody pomocne w budowaniu Odwagi i Asertywności

* Działania usuwające stres z pola naszych nawyków;

* Rytuał Archanielski w energiach Archanioła Verchiela, Michaela, Gabriela i Haniela oraz uzdrowienie szmaragdową energią Rafaela (by doznać uzdrowienia na poziomie ciała, namaluj oliwą na czakrze Splotu Słonecznego, Serca oraz Trzeciego Oka klucz Ankh, czyli Egipski Krzyż Życia bądź miodem namaluj na odwrocie swojego zdjęcia znak Ankh ujęty w okręgu).


Przygotuj się na niezwykłą podróż w głąb siebie. Gdy raz zejdziesz w siebie na głębokość takiego rozpoznania, ścieżka ta będzie Ci już zawsze znajoma i na każdy ewentualny przejaw zniszczenia wynikającego ze strachu będziesz mógł zareagować od razu. Sposoby, których się nauczysz, śmiało możesz przekazać innym! Poświęć więc parę godzin swojego świata, jeśli czujesz misję w pomaganiu innym, i podziel się Wiedzą z każdym, kto będzie tego potrzebował! Ten Rytuał ma potencjał, by zmienić Świat w najpiękniejszy z możliwych sposobów. 


By wejść w proces rytualny na jego pełnej głębokości, przygotuj Kartę Intencyjną*, na której wyrazisz swoją Wolę pozbycia się lęków i strachu ze swojego Życia, ze swojego Ciała, Umysłu i Ducha. Spisz swoje intencje własnymi słowami bądź zadecyduj, o co dokładnie chcesz poprosić swoimi słowami bądź przekazem mentalnym podczas Rytuału. 


Strach można usunąć nie tylko z siebie - Rytuał może zostać użyty do oczyszczenia wibracji lęku z pomieszczeń i budynku, może posłużyć jako zaklęcie ochronne dla projektu biznesowego bądź obronne dla kogoś, kto potrzebuje zabezpieczenia przed wrogimi energiami. Formuła, która zostanie użyta w Rytuale, będzie szczelnym zabezpieczeniem przed powrotem raz zrozumianego strachu i lęku - dlatego też stan Rytualny może zmienić twój sposób postrzegania Rzeczywistości, która od tej chwili stanie się nie pasmem zagrożeń, a różnymi rodzajami sprzyjania, płynącego wedle wyrażanej Woli. 


Jeśli więc wybierasz wygodną postawę ofiary i lubisz przyjmować w życiu pozycję biedactwa bądź naciągasz ludzi na emocje metodą "na misia z urwanym uchem|, to działanie nei jest dla Ciebie! transofrmacja tego, co uważamy za kod ofiary w sobie jest potężna i nieodwracalna. Ma za zadanie wyrzucić z Ciebie wszelkie "magnesy emocjonalne", generujące w Twoim życiu ciągłą potrzebę dramatu i cierpienia. Jeśli nie potrafisz kształtować swojej tożsamości inaczej i nie wybierasz Zmiany, ten stan rytualny jest CI odradzany. Jeśli zaś jest w Tobie pełna gotowość do duchowej metamorfozy, w której porzucasz wygodną pozycję poszkodowanego i postanawiasz wspinać sie na Szczyt Życia, spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Jestem szczęśliwa, że mogę stać się twoim Przewodnikiem!


*W Kartę Intencyjną możecie wnieść dowolną ilość intencji - możecie prosić o pomoc dla siebie i dla swoich bliskich, możecie powierzyć pod opiekę Anielską dowolną osobę, możecie skoncentrować się na swoich Przemianach i Marzeniach. Pamiętajcie jedynie, by na kartce spisać tylko to, co chcecie do Życia przyciągnąć i ZAPROSIĆ! Jeśli jest coś, od czego chcecie się odciąć, załóżcie drugą, osobną Kartę Intencyjną i na górze pomiędzy datą (lewa strona) i miejscem (prawa strona) napiszcie UWALNIAM SIĘ OD lub ODCINAM SIĘ OD lub WYRZUCAM ZE SWOJEGO ŻYCIA. Na końcu każdego z listów intencyjnych dodajcie formułę: "Proszę, by wszystko, co zrodzi w moim Życiu ten Rytuał, było zgodne z Najwyższym Źródłem i zgodne z Wolą Duszy!" I taki dokument oczywiście zatrzymujecie, gdyż jest on Waszym namacalnym dowodem na istnienie Magii. Dopisujcie daty spełnień. Całą zrealizowaną kartę spalcie i podziękujcie za to, co zostało dokonane. Możecie również wykonać wówczas Rytuał Wdzięczności, gdy już wszystko, o co prosiliście się dopełni. I w każdym innym momencie też - Wdzięczność przyspiesza wszystko i pozwala na wydarzania się Cudu!


Jeśli macie jakieś pytania odnośnie webinaru, otwieram się na nie.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


Cena: 77zł zamiast 99zł

Data re-emisji: 31.03.2020

Dostęp do szkolenia na 1 rok!


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!