Splot Słoneczny - Relacje, Przyjaźnie, Porozumienia!

SPLOT SŁONECZNY - RELACJE, PRZYJAŹNIE, POROZUMIENIA!


… a gdyby tak wszystkie konflikty, w które kiedykolwiek uwikłana była twoja Energia, rozwiązać za pomocą jednego prostego Zrozumienia?

15.09.2019

[webinar]


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!***


Czakra Splotu Słonecznego, zwana w sanskrycie Manipurą, czyli Lśniącym Klejnotem, stanowi Wewnętrzne Słońce każdego Człowieka i jest ośrodkiem energetycznym generującym i kodującym informacje na temat wszystkich naszych połączeń emocjonalnych ze światem zewnętrznym. Jest również centralnym bankiem wewnętrznych przeżyć i emocji - to tutaj “przechowujemy” większośc informacji dotyczących naszych przyjaźni, sojuszy, ważnych dla nas osób, ale i również w tym miejscu nas zapisują się wszelkie energie dotyczące wrogich bądź niekorzystnych wpływów, wynikających z życia w społeczeństwie. To tutaj swój Dom ma każdy entuzjazm i motywacja, ale również zawód i żal - Serce bowiem nie ma w swojej Przestrzeni Miejsca na takie substancje, wszystko więc co nie przekroczy jego Bramy zatrzymane zostanie w Splocie, który oczyszcza się samoistnie, zgodnie z planem Boga… lub nie, jeśli został uszkodzony bądź jeśli Twoja Energia nie przepływa swobodnie od Korony do Podstawy! 


Splot Słoneczny często obrywa za wszelkie nieporozumienia i splątania wibracyjne organizmu, ponieważ to tutaj odbywa się nasza główna konfrontacja wibracyjna na linii “Ja vs Świat”. W momencie, gdy czujemy się słabi lub niedostateczni z jakichkolwiek względów, informacja ta jest obecna w obrębie splotu słonecznego i ma aktywny wpływ na wszystkie interakcje, których się podejmujemy! Jeśli rodzi się w nas kompleks, który w ostateczności ma potencjał uszkodzenia naszego wewnętrznego wizerunku nas samych, z pewnością proces ten dzieje się - geograficznie pod względem obszaru występowania reakcji - właśnie w Splocie Słonecznym, czyli naszym Ośrodku Mocy! To właśnie Manipura jest centrum informacji o tym, co czujemy do siebie - czy jesteśmy siebie pewni, jakie są nasze własne, autonomiczne reakcje i emocje o nas samych. To tutaj suma znajdującej się w nas energii decyduje ostatecznie, czy manifestujemy się w świecie jako spowalniający bieg wydarzeń pesymiści, czy też nadajemy prędkość i mamy umiejętność tchnienia Życia w każdy proces w pełen optymizmu i dynamiki sposób.

Splot Słoneczny jest Domem Lojalności, Domem Respektu i Domem Koneksji - jest bowiem zestrojony z wzajemnym przepływem informacji emocjonalnych w każdej relacji, którą nawiązujesz. Tak, jak traktujesz i postrzegasz siebie, tak patrzysz na innych i o tym są Twoje połączenia z nimi - czy teraz już rozumiesz, jak ważne jest utrzymanie Splotu Słonecznego w najpiękniejszej z możliwych Harmonii?


Czakrą tą opiekuje się Archanioł Raguel - Mistrz Zbiegów Okoliczności. Ten, który swoim działaniem łączy ludzi i ich Moce, by wydarzyć mogło się na Ziemi to, co najważniejsze i najbardziej szlachetne do wydarzenia się w danym Czasie. Proces Rytualny, wieńczący zajęcia, połączy Cię z jego nieograniczoną Mocą i pozwoli Ci spojrzeć na relacje w Twoim Życiu nie tylko Twoim własnym wzrokiem, ale również emocjami tego, kto znajduje się po drugiej stronie tej relacji! By przygotować się do procesu Rytualnego, wejdź w medytację i poczuj, jakie związki, znajomości oraz połączenia pragniesz przywołać w obliczu tej oczyszczającej i dającej zrozumienie energii. Możesz zapisać na kartce każdą osobę, pomiędzy którą a sobą pragniesz oczyścić przepływ energetyczny. Możesz również przywołać przed swoimi Oczami każdego, z kim kiedykolwiek łączyły Cię emocje i przyjrzeć się, które połączenia wymagają Anielskiej Interwencji. Możesz również zaufać swojej Intuicji i na bieżąco przepłynąć przez Rytuał czując, w co Cię wyposaża i co Ci daje - to, w jakim stylu wydarzysz działanie Rytualne, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kierunkiem Rytuału jest zharmonizowanie kontaktów międzyludzkich oraz oczyszczenie relacji z każdego z gradientów zła, które mogłyby odbierać Czas możliwy do wydania na Życie najpiękniejszymi wartościami. W Ceremonii Aniołowie i Archaniołowie zawezwani do pomocy zaopiekują się Twoimi relacjami i poprzez wskazanie Ci tego, czego w nich nie rozumiesz, i wzmocnienie w Tobie Światła Zrozumienia i Ciepła Poczucia nastąpi pełna transformacja bieżącej sytuacji w najlepsze z możliwych Świetliste Rozwiązanie dla Ciebie i wszystkich uczestniczących w tej sytuacji. 


UWAGA! Rytuał polecamy w szczególności osobom skonfliktowanym w obrębie własnych Rodzin oraz nieotrzymującym wsparcia ze strony najbliższego środowiska - jego działanie ma bardzo mocny potencjał przywracania Równowagi we wszelkich relacjach! Jeśli zależy Ci na nawiązaniu Porozumienia bądź Kontaktu z konkretną osobą, spisz jej imię na jednej stronie kartki, a swoje na drugiej i miej tę kartkę przygotowaną do Rytuału. Jeśli zależy Ci na naprawieniu Związku bądź połączeniu się z prawdziwą Przyjaźnią w ważnej dla Ciebie relacji, dołącz do Rytuału Anielskiego z tą intencją i pozwól, by zaufanie w Anielską Pomoc zmieniło Twoją Rzeczywistość w najpiękniejszą z możliwych!


Ceremonia, wieńczące nasze zajęcia, będzie poprzedzona przygotowującym szkoleniem, na którym dowiesz się między innymi:


• Co to jest Czakra Splotu Słonecznego i jak o nią dbać?

• Uzdrawianie Splotu Słonecznego - najprostsze metody do codziennego i interwencyjnego stosowania

• Połączenie z Polem Emocjonalnym Ziemi - globalne współczucia, zrozumienia oraz uczestnictwo w masowych procesach i odporność na sztuczne pływy

• Emocje vs Uczucia - jak je odróżnić?

• Nauka umiejętności po splocie, czyli jak “odkserować notatki” z biopola innego człowieka (jeśli jest na to wzajemna otwartość, przyzwolenie lub zgoda!)

• Jak filtrujemy to, co dostajemy od innych? Wybiórczość emocjonalna i podatności

• Połączenie Manipury z innymi czakrami

• Opis pracy Raguela i Aniołów Relacji - Klucze i Wskazówki do pracy na co dzień!

• Tarcza obronna i nasza naturalna ochrona energetyczna - zbuduj ją!

• Moc Osobista i Wewnętrzne Słońce - jak znaleźć zasilanie… na wszystko, czego pragniesz!?

• Empaci, autyści, zespół Aspergera - różne spektra nietypowego działania Czakramu Splotu Słonecznego

• Bratnie Dusze, Bliźniacze Płomienie, szczególne połączenia karmiczne i inkarnacyjne - czujesz je… w SPLOCIE!


Oczywiście pamiętajcie o tym, iż Magia dotycząca innych osób może zostać zmanifestowana tylko i wyłącznie wówczas, gdy nie łamie ona ich Wolnej Woli i gdy jest zgodna z Boskim Źródłem, a więc z również i z kierunkiem Życia i Odrodzenia w każdej komórce. Jednakże wyjątkiem jest tutaj Magia Odcinająca - działa bowiem na zasadzie obronnej. Jeśli pragniecie uwolnić się od toksycznej relacji bądź oczyścić ze znajomości, która uczyniła w Was zniszczenia, macie prawo zadziałać w Obronie własnej i broniąc własnego Życia odciąć się od negatywnej energii, nawet, jeśli emitujący ją osobnik nie jest fanem Waszych wolnościowych odruchów. Bądźcie jednak przekonani, że tego typu Rytuał ma działanie ostateczne i uwalniające - nie jest zabawką, która może nie zadziałać! Jeśli więc wchodzicie w Ceremonię z mocną intencją, by odciąć się od konkretnej osoby i jej wpływów w obszarze Waszej Rzeczywistości, nie próbujcie później przywołać jej do własnego Życia ani przeciwdziałać uruchomionej Magii w inny sposób - Ochrona założona na Was nie dopuści bowiem krzywdzącej energii w obszar Waszego wydarzania się, jeśli raz poprosicie o tę Ochronę zgodnie z własną Wolną Wolą.


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Cena: 100 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!