Rytuał Wolności - oczyść się z tego, co odbiera Szczęście!

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


W świecie istnieją tylko dwa rodzaje ludzi - Ludzie Wolni oraz Niewolnicy. Bywa, iż przez całe Życie ten, kto jest uwięziony, nie rozpozna tego, co go ogranicza - urodził się już w klatce, nie zna i nie rozumie więc innych warunków, a przez to w ogóle do nich nie dąży! Bywa również, iż jednocześnie znajdujemy się w wielu więzieniach - jak w piekielnej "Incepcji", zamykani w kolejnych warstwach wymuszonego posłuszeństwa, poczucia winy, toksycznych emocji i niszczących zwyczajów. Bywa, iż tak mocno jesteśmy zaplątani, że nie pamiętamy już momentu Czystości i Lekkości, nie mamy punktu zaczepienia by przyciągnąć subtelnie wibrujące Szczęścia i Inspirację, ponieważ obracamy się w kręgu ciężkich, gęstych energii tak długo, iż nawet nie marzymy o innych warunkach doświadczania! 

Gdy ludzie, pytani o swoje marzenia, mówią o szybszej spłacie kredytów, bezpieczeństwie w sytuacji zagrożenia bądź odcięciu się od czyniących krzywdę relacji, jest to jednoznaczne z niezrozumieniem pytania. W sytuacjach stałej, ciągłej, niezanikającej lecz zmieniającej natężenie presji ludzie marzą o normalności, o spełnieniu potrzeby instynktów, o bazowej możliwości przetrwania. Im więcej kajdan ich wiąże, tym bardziej proszą o to, by nie były one zbyt ciężkie, nie mając już Odwagi prosić o to, by zniknęły i rozpuściły się w nicość, tworząc tym samym Przestrzeń dla tego, co naprawdę chcemy w sobie zapisać.

Rytuał wydarzony dla Ciebie przez Istoty Anielskie za pośrednictwem mnie nie był przeze mnie planowany. Właściwie nawet nie miałam Czasu, by go nagrać, ale gdy Aniołowie poprosili o zrobienie wyjątku, rozpoczęłam Czynienie w mocnych energiach Wenus wchodzącej w ruch prosty. Ten Rytuał jest wyjątkowo prosty - bo i Wolność jest wartością prostą, niepodlegająca żadnym warunkom, bazową. Lecz jednocześnie jego Potęga jest niezaprzeczalna. Każdy kolejny ziemski Żywioł daje nam swoje wsparcie i pomaga rozebrać się od wiążących nas pozorów i warstw. A święte Światło Źródła odpamiętuje w każdej ludzkiej komórce naturalny, boski wzór na jej istnienie. 

Początek spotkania jest tym razem bardzo intymny - postanowiłam pokazać Wam część osobistego wchodzenia w Rytuał i przygotowywania się do poprowadzenia go. Jest to wstęp muzyczny - nie przejmujcie się, jeśli nie odnajdziecie w tych dźwiękach przesadnego artyzmu. Moim celem jest pokazanie Wam zjawiska dostrojenia, wejścia w trans, zagłębienia się w sobie i wyemanowania sobą na zewnątrz. Decyzja o publikacji została podyktowana prośbami Widzących, którzy chcieli - cytuję - "zobaczyć jakieś tajemne fajerwerki". Z uśmiechem dla brytyjskich i amerykańskich Wingsów Akademii Ducha. Tym razem mój ołtarz znajdował się w Londynie, na stole znalazły się zarówno moje Reguły Ścieżki, jak i najbardziej doskonałe spośród stworzonych przeze mnie w swoim Czynieniu dokumenty rytualne. Zdjęcia ołtarza będą dostępne na wyraźną prośbę biorących udział w webinarze, lecz nie zostaną przedstawione publicznie. Warto się o nie upomnieć - tym razem ołtarz zostanie opowiedziany szczegół po szczególe. To nowa forma współpracy z Wami - na razie ją testujemy, zgłaszajcie swoje uwagi, jeśli sie pojawią!

Tymczasem zapraszam Was, a dokładniej Ciebie - tak, CIEBIE - do udziału w Rytuale, który nie pozostawi Ci już możliwości marudzenia na klątwy i blokady. Który odbierze wszystkie wymówki związane z inkarnacyjnymi powinnościami i karami. Który odbierze Ci poczucie winy, choć zapewne stanowi dla Ciebie część myślenia o sobie w kategorii "dobry człowiek". ten Rytuał obierze Cię z brudu i z lęku. Jesli pozwolisz mu na aż tak głęboką koherencję, również z napięcia i choroby. Pozwól, by przepłynął przez Ciebie wszystkimi barwami Wszechświata, budząc Światło i Dobro, Odwagę i Wolność, Miłość i Moc w każdym atomie Twojego istnienia w Energii i w Materii!
Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania.
Decydujesz o swojej gotowości na to, co może zrobić dla Ciebie ten Rytuał?
Przygotuj się i połącz się z jego Mocą. 
Stań się Wolnym Człowiekiem. 
Tak. To TERAZ. 

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Cena: 99 zł

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!