RYTUAŁ TRANSFORMACJI ŚWIATA

*** Ceremonia Transformacji Świata ***


GLOBALNA CEREMONIA WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA - MOBILIZACJA!


Ewolucja w Świetle - witaj w Nowym Życiu!


webinar (warsztaty on-line)


25.03.2020
***


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!
***

PRZYCZYNA: Fala Transformacji, przelewająca się przez Świat przez Sami-Wiecie-Co (niestety, wprowadzono CENZURĘ i za mówienie głośno o tym co się dzieje można mieć poważne problemy, więc mimo tego, iż najgorętsze rządowe hasztagi nie pojawią się w opisie, liczymy na Waszą wrodzoną bądź nabytą inteligencję) 

Powołanie Świata w stan “Czasu Najwyższego”


CEL: Przejęcie Płomienia tej Transformacji - niech zapłonie o WOLNOŚCI, MIŁOŚCI i MOCY! Wykorzystanie prędkości procesów społecznych i przekierowanie ich w zjawisko Wiosny, Motywacji, Odwagi i Rozwoju. Przejęcie FALI wzrodzonej sztucznie przez laboratoryjnie stworzoną mutację wirusa do zasilenia PRAWDZIWEGO PROCESU PRZEBUDZENIA LUDZKOŚCI 


Data: 

Wykonany: 21 marca. 

Godzina: 

Dołącz kiedykolwiek możesz. Im więcej liczby 5 w dacie i godzinie, tym mocniejszy impakt rytualny. Polecamy wystartować Rytuał o :55 dowolnej godziny bądź we własnej godzinie urodzenia. 

Polecamy wybierać korzystny planetarnie Czas.

Miejsce: 

Gdziekolwiek jesteś na świecie, oznacz się na Mapie - zobaczmy, jak daleko sięgnie nasza Magia! Wszędzie, gdziekolwiek byłeś, jesteś i będziesz - tam pojawi się ŚWIATŁO TRANSFORMACJI, jeśli zgodnie ze swoją Wolną Wolą przepuścisz je przez swoje Serce i wyślesz w Świat. 


Klucze i Wskazówki Alchemiczne i Rytualne: 

* Kierunek: CAŁKOWITE WYPEŁNIENIE ŚWIATA ŚWIATŁEM BOSKIEJ MIŁOŚCI


* Droga: Poprzez zakresy Zrozumienia, Poczucia, Przebudzając Zmysły i Dary Parapsychiczne

* Styl: Całkowita Integracja Mocy - Odzyskanie Starej Wiedzy i połączenie się ze swoimi zakresami Potęgi - zarówno od strony Talentów, jak i sumowania Aktywności; praca z TRANSFORMACJĄ ENERGII, GLOBALNE FALE PRZEKSZTAŁCENIA - Magia i Muzyka sięgają tak daleko, jak je wyślesz! 


* Inspiracja: Zgromadź wokół siebie Ziemię i Wodę z różnych części Świata. Lub przedmioty wyprodukowane w rónych krajach - niech przez czas Rytuału twoja OBECNOŚĆ będzie otoczona KRĘGIEM ŚWIATA! Mogą to być przedmioty rytualne, codziennego użytku lub nawet warzywa i owoce - pamiętaj jednak, że po potraktowaniu ich rytualnie podnosisz ich rangę ze sfery profanum do sfery sacrum, dlatego też rozważnie wybieraj swoje elementy ołtarzowe! takiego przedmiotu nie można wyrzucić do śmieci, należy obchodzić się z nim ze szczególnym poszanowaniem - chyba, że zamierzasz zdjąć mu rangę - rozpgrogramować - po rytuale. Jeśli masz swój własny Ołtarz, zgromadź na nim elementy wszystkich Żywiołów. Głównym znakiem Rytuału jest Krzyż Ankh, ochronę powierzamy Siedmiu Archaniołom a kontaktujemy się (konektujemy Ołtarze) poprzez Bramę Miłości i Mocy - znak Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny. Oczywiście symbol ten udostępniamy Wam już teraz wraz z pełnym opisem - znajdziecie go w komentarzach pod opisem wydarzenia! Zgromadźcie wokół siebie przedmioty rytualne, narzędzia Mocy, wszystko, co Was wspiera - nawet w zdjęciu albo wypisane na kartce! Podczas tej Ceremonii stajesz się MISTRZEM tej Przemiany, a Twoje Życie jej Ołtarzem - stwórz więc najwspanialsze warunki do tego PRZERODZENIA W ŚWIETLE!


* Siły Archanielskie: Archanioł Metatron w Opiece nad Magią, Archanioł Sandalfon w Opiece nad Muzyką, Aniołowie Siedmiu Boskich Promieni w opiece nad podstawowymi kolorami Rzeczywistości. Książęta Anielscy zaproszeni w Sztukę dla podniesienia poziomu subtelności oddziaływania przy jednoczesnej zwiększonej Mocy. 


* Siły pomocnicze: Zwierzęta Mocy z domu Każdego z Żywiołów, Vesta, Artemisa oraz Apollo. 


* Planetarne wsparcie: Całe NIEBO.


* Ziemskie Wsparcie: Siła Wiosny. 


* Natura Rytuału: HIPERSPELL, HIPERBLESSING - lawina błogosławieństwa, im większy impakt tym większy impakt, całkowita mechanika zachowania identyczna z wirusową - jedynie przenoszona substancja różni się swoją jakością i działaniem, jest bowiem czystym, naturalnie rozprzestrzeniającym się ŚWIATŁEM!


***

Dostęp do nagrania na 1 rok!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Cena: 55 zł

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Data: 25.03.2020

Godzina: 20:00-21:00

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas! 


Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Zapraszamy!Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!