Rytuał Sprawiedliwości i Odzyskiwania Długów

***  RYTUAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI I ODZYSKIWANIA DŁUGÓW ***

[webinar]


28.09.2019


***Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!RYTUAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI I ODZYSKIWANIA DŁUGÓW

...czyli Powrót Energii i Materii, Energii i Materii, Energii i Materii!

Z pewnością znasz przysłowie mówiące o tym, że w Przyrodzie nic nie ginie. Być może znasz również lingwistyczną dogrywkę i wiesz, że czasami jedynie coś zmienia właściciela.
Podczas naszego szkolenia zmierzymy się z tematami, które raz na zawsze wyjaśnią nam, jak działa Równowaga Energetyczna i jak układać swoje działania, by nie wchodzić w ogóle w pole Długu. To doskonałe, BARDZO GŁĘBOKIE oczyszczenie w energiach Nowiu w Wadze, a więc w szczególnym okresie Czasu, w którym tematy Harmonii, Równowagi i Wzajemności są priorytetem!

Na zajęciach między innymi:
Sprawiedliwość - Definicja Ludzka, Boska oraz… Rytualna!!!
Dług - co oznacza w Energiach i jakie są jego konsekwencje?
Różne obszary działania energii Rytuału - Fizyczny, Mentalny i Spirytualny (w tym Inkarnacyjny, Karmiczny i Wynikowy)
Równowaga Energetyczna - jak to działa?
Długi finansowe, Długi emocjonalne, Długi karmiczne, Długi inkarnacyjne, Długi spowodowane obietnicami - poznaj ich strukturę i naucz się ich nie powodować!
Praca z Pływami Prosperity w Życiu - jak powodować… Pieniądze!?
Bogactwo, Bieda i nasze ZAMIESZKIWANIE w nich Energią
12 monet, Cynamon+Kawa+Cukier, Bukszpan, prośby do Aniela, zasiewanie Bogactwa - praktyczne Czary do pracy z energią finansową i patenty na udrażnianie przepływów materialnych.
Praca z Naturą - techniki wzmacniania tego, co gruntuje w Harmonii
Talizmany, dzięki którym zadbasz o Równowagę i powroty Energii i Materii

Spektrum działania Rytuału:
Oczyszczenie Energetyczne ze wszystkiego, co przeszkadza we wzięciu udziału w Rytuale - wszelkie energie blokad, podczepów energetycznych, demoniczne wpływy oraz nieuczciwe podłączenia energetyczne rozpuszczają się w tym momencie!
Wezwanie Twojego Anioła Stróża i zgłośnienie Intuicji!
Równowaga Energetyczna - połączenie z Boskim Wzorem Równowagi!
Zbieranie plonów - co zasiane, niech zakwitnie!
Sprawiedliwość - połączenie z Boskim Wzorem Sprawiedliwości - przywrócenie pierwotnej Czystości wobec Prawa i Zrozumienie Jedności w Mocy Boga!
Odzyskanie Długów - niech Twoje pieniądze do Ciebie wrócą!
Odzyskanie Energii - niech to, w co zainwestowałeś… Siebie i swój Czas, znajdzie drogę odwzajemnienia!
Odzyskanie potencjału Energii zainwestowanej w Przeszłości do zasilania bieżąco istotnych spraw - Dedykacja Energii i Transmutacje Pływów!
Uruchomienie Powrotu Energii i oczyszczenie jej Drogi z Przeszkód
Uruchomienie Wysyłania Energii i oczyszczenie jej Drogi z Przeszkód!
Wypełnienie Energią Anielską i Archanielską wedle zapotrzebowania Uczestnika - o spektrum działania Energii decyduje Ciało, Umysł i Duch Człowieka, który bierze udział w Rytuale - nie wybór Mistrzyni Ceremonii!


Rytuał przebiegnie w energiach Archanioła Gabriela - by możliwa była świadoma Komunikacja na poziomie Znaków, Słów, Myśli i Wizji - jego Obecność to postawienie w Stan Obecności wszystkich wartości Żywiołu Powietrza. Pomoże nam więc zrobić geberalny remont w Słowach - wysłanych zarówno przez nas samych, jak i przeciwko nam. W Myślach - dowiemy się, które są nasze, a które tylko za takie się przebrały. Oraz w Wizjach - jego Jasność i wzmocnienie jawnie i ostatecznie oddzieli Iluzje od Postrzegania. Archanioł Michael zadba o Ziemię, Fakt Fizyczny, Powroty Materii, odzyskiwanie tego, co jest naszym Plonem, ale wcześniej było przed nami schowane lub nam odebrane. Wzmocni w nas Odwagę i poprowadzi do Wolności - również finansowej! Archanioł Uriel zadba o Ogień i Przemianę - by cała Energia, obecna aktualnie w Twoim Życiu, transformowała w taką, w któej realnie pragniesz żyć i uczestniczyć z całą swoją aktywnością. Jego energie pomogą również SPALIĆ wszelkie nieuczciwe energie, wysyłane ku Tobie. I odetnie ostatecznie od wszelkich “wampirycznych”, odbierających siły witalne obecności w Twoim Życiu - jeśli tylko na to pozwolisz. Archanioł Rafael zadba o RÓWNOWAGĘ - tak, jak Woda płynie po Świecie zawsze tą sama obecnością Kropel, tak i do Ciebie przypłynie, co wysłane, w oparciu o jego Moc i jego Uzdrawiającą Miłość ku ludziom. Działanie Rafaela to UZDROWIENIE z długów - zarówno takich, w które daliśmy się uwikłać po stronie bycia dłużnikiem, jak i po stronie bycia poszkodowanym. Archanioł Zafkiel zadba o Sprawiedliwość i Ostateczność - jesli o nim wcześniej słyszeliście, to pewnie przy okazji legendy o wypędzeniu Adama i Ewy z Ogrodu Eden. Jego Imię przedstawia nam go jako Poznanie Boga lub Wiedzę, a więc prowadzi wprost do Rozpoznania Dobrego i Złego. Tym samym jego Energia zdarzy się nam jako ta, która wskaże, czy i kiedy złamaliśmy Prawo Boskie bądź czy i w jaki sposób zostało ono złamane przeciwko nam. I dzięki temu będziemy mogli wejść w proces Przebaczenia i Transformacji. Archanioł Kamael, czyli Ten, Który Ogląda Boga, będzie naszym wsparciem w Zrozumieniu, co jest Naturalne, a co przeczy Naturze. Da nam możliwość Rozpoznania, gdzie my dokonaliśmy Nierównowagi - a w tym samym punkcie spowoduje sytuację, w której możemy ją naprawić! Wystarczy w umiejętny sposób wyrazić Wolną Wolę - oczywiście tylko jeśli jest zgodna z Sercem!

Archanioł Cassiel tym razem nie weźmie udziału w tym procesie, ze względu na udział osób niebędących Rytualistami w bieżącej praktyce. Oczywiście dostaniecie możliwość wezwania go osobiście, będzie na to Przestrzeń w Rytuale, ale jego Obecność nie nastąpi z mojego Wywołania, ponieważ jako Anioł Saturna, dbający o cykle i wahadła Karmy, mógłby poruszyć zbyt głębokie dla początkujących procesy. Po Rytuale otrzymacie taką możliwość, ale nie jest ona koniecznością - Archanioł Konsekwencji wcale nie musi być zaangażowany w pole tego Czynienia, lecz jego spektrum oddziaływania może dopełnić procesu w wielu przypadkach. Po Rytuale otrzymacie Muzykę, która pozwoli Wam poprosić go o pomoc, jeśli poczujecie taką potrzebę.
Przygotujcie się do Czynienia, które przebuduje Rzeczywistość, którą znacie!
Przygotujcie się na udrożnienie kanałów, którymi Energia płynie od Was i do Was!
Przygotujcie się na Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!
W działaniu!
Yo!

P.S. No dobra, będzie też patent na pracę z Anielem. I kilka czarów, żeby na pewno nie brakowało Wam pieniędzy na co dzień oraz na szczególne projekty. Ale przede wszystkim skupmy się na głębokim działaniu dającym Równowagę!

Kochani! To będzie bardzo INTENSYWNE działanie Rytualne! Wydarzmy to!
Niech FALA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA wróci do nas w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii!

Oczywiście możecie przygotować swoje Intencje, spisane na kartkach, i mieć je przy sobie podczas Rytuału bądź zapalić nad nimi białą, ciemnozieloną, brązową lub czerwoną świecę albo świecę z pszczelego wosku. Wasza Wolna Wola jest ŚWIĘTA i z pewnością każdy dozna działania na takim poziomie, na który jest w nim Zgoda.
Poczuj więc, o czym ten Rytuał może być dla Ciebie.
Nie szukaj w nim obietnicy Zemsty, bo nie ma jej tam.
Nie szukaj w nim złości, agresji i grozy, bo ich nie doświadczysz i nikt z Twojego powodu też nie doświadczy.
Spodziewaj się Świetlistego Rozwiązania - a więc działania, które od pierwszej chwili powstania powoduje w swoim obrębie wspaniałe następstwa, uzdrawiające, harmonizujące i przywracające Prawdę w Człowieku. Bądź w Otwartości na wydarzanie stanu, którego być moze nie znasz jeszcze z tego Życia. Stanu Wolności. Ten Rytuał otworzy przed Tobą WOLNOŚĆ od długów.
Po aktywnej i pasywnej stronie sprawy.
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 28.09.2019
Cena: 100zł
Godziny: 20:00-23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna