Rytuał Odrodzenia Starej Wiedzy - odpamiętaj Umiejętności Duszy!

Rytuał Odrodzenia Starej Wiedzy - odpamiętaj Umiejętności Duszy!


Fioletowy Płomień i praca z energiami Zadkiela - UWAGA, prowadzi do Pełnej Mocy!


***
14.11.2019

[webinar]


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!***


Wszystko, czego się kiedykolwiek nauczyłeś, jest Twoje na własność!


Czy pamiętasz scenę z Matrixa, w której Morfeusz trzymał w dłoniach dwie pigułki - Czerwoną i Niebieską, i oferował Wybór głównemu bohaterowi? W realiach filmowych tabletka Informacji, nieodzownie związana z Królestwem Wody, Wiedzy i Pamięci jest zatruta. Neo wybiera więc Czerwoną drogę, wchodzi w Ogień, Praktykę i Ruch. Przemieszcza się po planszy Świata rozebranej z iluzji i fałszywych obrazów, maskujących faktycznie dziejące się procesy.


W Rzeczywistości podejmujesz ten wybór codziennie.

I w wyniku tego raz stajesz się biernym odbiorcą, a raz - aktywnym praktykiem. Lecz tylko wówczas, gdy połączysz te dwa gradienty Świata w jednym momencie, otrzymasz Fiolet - a więc barwę Wiedzy, Pamięci, Rozwoju, Ewolucji i Transformacji! Fiolet łączy w sobie najzimniejszy Błękit z najgorętszą Czerwienią. Łączy Ciszę i Spokój z Eskalacją i Prędkością. Łączy to, czego się dowiedziałeś, z tym, co potrafisz z tym zrobić. Łączy Wiedzę, którą zdobyłeś, z Praktyką, której dokonałeś. Tworzy więc - bezpośrednio - umiejętność.


I chociaż Ludzie rzadko potrafią być Wolni wobec Wiedzy, która w ich pojęciu jest od nich potężniejsza sama w sobie, to każda osoba na świecie przechodzi przez swoje zakresy Wolności, wchodząc w praktykę. Spójrzmy chociażby na Artystów lub Sportowców - każdy z nich jest niepowtarzalny w swoim stylu wznoszenia wybranej przez siebie Sztuki na wyższy i głębszy poziom! 


I tak samo jest z każdym Człowiekiem na Świecie. Dlatego też Fiolet nazywany jest często również Kolorem Wolności lub Wyzwolenia - bez umyślnego połączenia barw z dwóch polarów gamy nie uzyskalibyśmy przecież tak wielkiej amplitudy możliwości!

A skoro rozumiesz już to, łatwo będzie Ci zintegrować w sobie Wiedzę o tym, iż każdy Fiolet kiedykolwiek stworzony przez Ciebie w Świecie jest Wieczny i nadal możesz go przywołać! 

Tędy, tą właśnie drogą, odbywa się rytualne otwarcie Życia dla każdego rodzaju Starej Wiedzy. By mieć pewność, że sięgniesz po tę z dziedziny Magii, Ezoteryki, Rozwoju, Medycyny, Sztuki oraz każdą z Umiejętności detektowanych przez Ciebie dziś jako przydatne, powstała Ceremonia, której zadaniem jest wprowadzić Cię w Święty stan połączenia ze sobą w najwyższym Zrozumieniu. Bez kompletnego zaufania do siebie nie pozwolisz sobie bowiem na stanie się kimś w Pełni Mocy!


Dlatego też Rytuał ma kilka momentów wznoszenia, które lubicie w relacjach nazywać “piętrami” albo “levelami”. Polecam odtwarzać go co najmniej 2 razy w roku, podczas przełomu Litha i Yule, ponieważ w tych punktach Czasu nasze otwarcie na połączenie z Przyczyną Duszy jest bardzo płynne. Jeśli chcesz, możesz dokonywać go również w innych okolicznościach - za każdym razem wesprzesz rozpoczęte procesy odkrywania dawnych Wielkości, takich jak Talenty i Dary, ale również otworzysz nowe Drzwi dla tego, co dziś - w tym Życiu - jest twoim Rozwojem i Wiedzą. Przecież nie da się poszerzać tylko w jedną stronę! Im więcej Wiedzy zintegrujesz, tym większą Moc stworzysz w sobie w Przyszłości!


Kochani!


Na ten Rytuał czekaliście zapewne wiele lat. Nie byłam gotowa go dla Was przeprowadzić na poziomie, który sięgałby po wartości z zakresu jednoznacznie uznawanego za Święty. Teraz jestem. 


Cieszę się i czuję aktywną Wdzięczność, że mogę być Twoim Przewodnikiem!


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***


Jak działa Rytuał - https://www.youtube.com/watch?v=CneJWIELnEE&


Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!
***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Cena: 100 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!