*Rytuał Odcięcia od Dowolnej Osoby Lub Sytuacji - DZIAŁANIE NATYCHMIASTOWE! *


*Rytuał Odcięcia od Dowolnej Osoby Lub Sytuacji - DZIAŁANIE NATYCHMIASTOWE! ****


28.10.2019

[webinar]


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!***


Spektrum działania Rytuału:


*Odcięcie od dowolnej Osoby - zgodnie z Wolną Wolą biorącego udział w Rytuale! 

*Odcięcie od szkodliwych programów, uszkadzających samoocenę i poczucie własnej wartości;

*Odcięcie od dowolnej Sprawy - wskazanej przez Intencję uczestnika Ceremonii

*Odcięcie na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha od każdej Energii, której nie pragniemy już dłużej doświadczać w swoim Życiu, w tym: 

energii biedy energii cierpienia energii choroby energii negatywnego wpływu energii nałogu energii osłabienia i apatii energii obojętności - by mieć pewność, że Rytuał usunie z Twojego Życia te procesy wraz z echo, które po sobie zostawiają, napisz Oświadczenie Woli - tak jak potrafisz bądź zgodnie ze wzorem - wówczas stworzysz funkcjonujący Dokument w Magii! (link do artykułu, w którym Wiedźma Anja wyjaśnia czym jest i jak spisuje się Oświadczenie Woli: https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/)

*Odcięcie od Klątw i Uroków rzuconych w trakcie bieżącego Życia i usunięcie ich pokłosia;

*Pożegnanie procesów karmicznych i inkarnacyjnych, które mają związek z Klątwami i Urokami Rodu, Krwi oraz Praktyki z poprzednich Żyć

*Usunięcie wrogich energii, upośledzających funkcjonowanie na którymkolwiek poziomie istnienia Człowieka

*Oczyszczenie Energetyczne i wypełnienie Światłem ubytków, poczynionych przez szkodliwe w swym przebiegu procesy związane z działaniem tego, od czego się odcinasz


Oczywiście każdy Rytuał Anielski jest Przestrzenią Cudu, w której zmanifestować możesz wszystko, co w Twoim Sercu wpisane Światłem i Ciepłem. A więc co Prawdą, Cudem, Mistrzostwem i Zwycięstwem. Możesz wyrazić Wolę, by dokonane zostało Dobro w innym kierunku niż ten, który jest tematem Rytuału. Niekiedy potrzebujesz po prostu Bramy pomiędzy Niebem i Ziemią, by Twoje Ważności zostały wsparte Mocą Anielską i usłyszane przez Wszechświat. Nie wahaj się - jeśli czujesz, że Czas jest dla Ciebie właściwy, zobacz, od czego możesz odciąć się w tak mocnym Rytuale! Być może zadecydujesz o odcięciu się od własnych wahań i wątpliwości. A może już Czas, by odciąć się od niebezpieczeństwa, związanego z agresją innych. Pamiętaj! To zawsze TWOJA decyzja. Spisz swoje intencje i pozwól Magii zadziałać, by Twoje Życie było pełniejsze o Piękno i lżejsze o troski, poczucie winy i wmówione powinności! Nie mamy Czasu żyć w ILUZJI BEZRADNOŚCI - już dziś ogłoś niepodległość od tego, czego nie chcesz!

Jak to działa?


Ludzka Wolna Wola jest ŚWIĘTA - to nią jesteśmy połączeni z Wieczną, Nieograniczoną WOLNOŚCIĄ Boga, która manifestuje się poprzez każdą formę egzystencji Światła na Ziemi. Wystarczy spojrzeć na Naturę - Kwiaty i Drzewa istnieją w miliardach form, to samo można powiedzieć o Minerałach, Grzybach, o wszystkich Domach Przyrody, z których pochodzi to, co biologiczne! I taką samą Wolność w swej Naturze ma Człowiek - może istnieć w Pełni swojej Wolnej Woli, dopóki nie jest ona złamaniem Woli drugiego Człowieka. Może doświadczać wszystkiego, czego pragnie - dopóki jego pragnienia nie robią krzywdy innym! Może decydować o tym, co wydarzy się w jego Życiu - oczywiście jeśli nie tworzy w ten sposób zaburzenia dla innych!


Tymczasem w naszym Życiu zdarzają się niekiedy wydarzenia, gdy ktoś działa swoją Energią przeciwko nam - niestety, nie tylko z braku delikatności i umiejętności rozpoznawania granic, ale zupełnie CELOWO! 

I to jest ten właśnie przypadek w Magii, kiedy - w ramach samoobrony - można zareagować odcięciem od takiego osobnika, sytuacji którą tworzy bądź też wobec wszelkich źródeł energii, które działają na naszą niekorzyść! Nawet, jeśli Wolna Wola tych osób i energii zakłada nasze dalsze poddawanie się ich szkodliwemu wpływowi. Twoja Wolna Wola jest ŚWIĘTA - tak samo, jak Wolna Wola wszelkiego stworzenia boskiego w Świecie. Pamiętaj jednak, że jeśli ktoś łamie bądź pomija Wolną Wolę drugiego Człowieka, własną uszkadza w identyczny sposób. I zasada ta - rozlewająca się na wszelkie Sztuki Magii, definiująca granice pomiędzy Białą Magią i Czarną Magią, jest w tym Rytuale posadowiona o wiele wyżej, niż próbują porządkować to umowy i kodeksy karne. Ta Reguła opisuje zakresy Wyższego Dobra - celem Boskiej Cząsteczki w Człowieku jest zawsze tworzenie Dobra, pomnażanie go i budowanie Świata z Prawdy. Jeśli jakakolwiek osoba zachowuje się wobec Ciebie i Twojego Życia inaczej, oznacza to, że nie słyszy Boskiej Cząsteczki w sobie i podąża za głosem niskich instynktów albo pozwala, by jej charakter grawitował w stronę trawiących ją wad. Tymczasem - na poziomie Duszy - ta osoba z pewnością nie dążyłaby do uczynienia Zła!


I z tego też względu otrzymałam pozwolenie na przekazanie Ci narzędzia, dzięki któremu możesz odciąć się od energii dowolnej osoby, sprawy i sytuacji w Twoim Życiu. Odciąć, lecz nie poprzez odrzucenie - a w procesie Zrozumienia, Zintegrowania Lekcji i Decyzji o dalszym nieuczestniczeniu w tym pływie Energii. Dzięki pomocy Aniołów i Archaniołów możesz USTANOWIĆ PRAWO, dzięki któremu wskazana przez Ciebie osoba, sprawa, energia, sytuacja bądź rzecz nie będzie miała już wstępu do Twojej Rzeczywistości! UWAGA: Rytuał działa BARDZO głęboko i BARDZO precyzyjnie! Oczywiście został odpowiednio zabezpieczony, byście mogli użyć go niezależnie od poziomu zaawansowania w Sztuce. Może zrobić go nawet osoba początkująca, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tak potężną Magią! Przecież nie tylko zaawansowani Czyniący miewają problemy z ograniczeniami Mocy, Witalności i Obfitości! Jeśli przerabiasz doświadczenie, które masz gotowość uznać za zakończone - rytualna forma domknięcia procesu pomoże Ci przekierować jego impakt tak, by Twoje Najważniejszości zostały nimi zasilone! Energia nie znika - zmienia jedynie swój tor działania, a po Oczyszczeniu może być wspaniałym nawozem dla przyszłych Sukcesów!


Rytuał przebiega w mocnych energiach Archanielskich - ma potencjał egzorcystyczny, choć wyjątkowo łagodny przebieg. Jeśli masz pewność, iż pragniesz pożegnać coś definitywnie - połącz się z Mocą Magii i pozwól sobie być czystym od tego! Niech Twoje Życie składa się z tego, co zaprosisz w nie zgodnie z własną Wolną Wolą! Wszystko inne najwyższy Czas pożegnać. Twórz Życie zgodnie z własnym Sercem, Światłem i Intuicją. Z pełną pomocą tego, co zgodne z Boskim Pierwiastkiem w każdej formie Życia. 

Jeśli masz wrażenie, że nie jesteś w stanie wziąć udziału w szkoleniu ze względów finansowych, pozbądź się tego wrażenia:

https://akademiaducha.pl/tag/wymiana/

Jeśli to Twój Czas na Przemianę, nie szukaj wymówek - znajduj rozwiązania!


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Data: 28.10.2019

Godziny: 20:00-21:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Cena: 100 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!