Rytuał Oczyszczający - zadbaj o Energię w swoich Czakrach! (Webinar)

 

        Kochani, zapraszamy na wyjątkowy webinar, poświęcony oczyszczaniu oraz harmonizowaniu naszych wszystkich czakr. Umożliwi nam to wiedźma Anja Anna, prowadząc dla nas Rytuał Anielski, który pozwoli nam wypełnić nasze czakry najwyższą energią ze Źródła. Jak mogliśmy się dowiedzieć z obszernego szkolenia na temat 12 czakramów, czyli energetycznych wirów, łączących świat materialny i duchowy człowieka, ich prawidłowe działanie pozwala nam zachować równowagę w codziennym funkcjonowaniu. Każdy z ośrodków mocy odpowiedzialny jest za inną płaszczyznę naszej egzystencji, a swoim działaniem przypomina ośrodek inteligencji, służący przetwarzaniu kosmicznej energii w świat materii fizycznej.

        Poczuj ożywczą energię przepływającą przez Twoje energetyczne ciało, pozwól wypełnić się światłem i tym samym wesprzyj swą twórczość mentalną, emocjonalną oraz zdrowie fizyczne i duchowe. Poczuj, jak energia przepływa przez Twoje czakramy, odśwież swojego Ducha i odzyskaj pełnię działania.

Jeżeli pragniesz uzyskać kompleksową wiedzę na temat 12 Czakr człowieka, sięgnij do naszego obszernego szkolenia, znajdziesz je tutaj: http://www.ekademia.pl/kurs/CzwartkoweLekcjeAkademiiDucha01

 

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 100 zł 


Zapraszamy!

  Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle