Rytuał Oczyszczający. Zadbaj o Energię w swoich Czakrach! (Webinar)

Formularz

Webinar

Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc. 

Na pierwsze takie wydarzenie wybraliśmy dzień poprzedzający nów w Baranie. Każdego roku ten moment jest swego rodzaju początkiem początków. Baran - pierwszy znak Zodiaku, rozpoczyna astronomiczną wiosnę, budzi świat do życia pierwszą iskrą żywiołu ognia. I choć pierwszy dzień wiosny witamy wcześniej - w momencie równonocy wiosennej - wejścia Słońca w znak Barana, to właśnie nów Księżyca w tym znaku zeruje energie z roku poprzedniego i przygotowuje nas do nowego cyklu.

Doba przed nowiem idealnie nadaje się do zrównoważenia energii, oczyszczenia z wszelkich obciążeń, tak, aby rozpocząć nowy czas w wysokiej wibracji, nie patrząc wstecz na stare problemy.

Kochani, zapraszamy na wyjątkowy webinar, poświęcony oczyszczaniu oraz harmonizowaniu naszych wszystkich czakr. Umożliwi nam to Wiedźma Anja, prowadząc dla nas Rytuał Anielski, który pozwoli nam wypełnić nasze czakry najwyższą energią ze Źródła. Jak mogliśmy się dowiedzieć z obszernego szkolenia na temat 12 czakramów, czyli energetycznych wirów, łączących świat materialny i duchowy człowieka, ich prawidłowe działanie pozwala nam zachować równowagę w codziennym funkcjonowaniu. Każdy z ośrodków mocy odpowiedzialny jest za inną płaszczyznę naszej egzystencji, a swoim działaniem przypomina ośrodek inteligencji, służący przetwarzaniu kosmicznej energii w świat materii fizycznej.


Poczujcie ożywczą energię, przepływającą przez Wasze energetyczne ciała. Pozwólcie wypełnić się światłem i tym samym wesprzyjcie swą twórczość mentalną, emocjonalną oraz zdrowie fizyczne i duchowe. Poczujcie, jak energia przepływa przez Wasze czakramy. Odświeżcie swojego Ducha i odzyskajcie pełnię działania.

Jeżeli pragniecie uzyskać kompleksową wiedzę na temat 12 Czakr człowieka, sięgnijcie do naszego obszernego szkolenia, znajdziecie je tutaj: www.ekademia.pl/kurs/CzwartkoweLekcjeAkademiiDucha01

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 złUWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!