Rytuał Integracji z Wenus - Przebudzenie Piękna

*** Rytuał Integracji z Wenus - Przebudzenie Piękna ***


Rytuał Archanielski w energiach Haniela - uwaga, OTWIERA SERCE!


***
[webinar]


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!***


Jest w Tobie zawsze.


Od pierwszego Oddechu, aż po Ostatni. 


Istniało również przed Twoim Narodzeniem, obecne w każdej Radości, Przemyśleniu i Emocji na Twój temat. Będzie istniało każdy Czas po Twojej Śmierci, w każdym ze Wspomnień, Słów i Obecności, które zostawiłeś po sobie. 


Twoje Piękno.


Na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha. Wewnątrz i na Zewnątrz. W Planach i w Manifestacji. 

Twoje Piękno to Unikatowość, którą wnosisz do Świata - niekoniecznie zgodna z panującymi standardami, podporządkowana Mediom i Modom. Niekoniecznie lśniąca bezczelnie w świetle reflektorów - niekiedy przebłyskująca jedynie w pojedynczych uśmiechach, schowanych pomiędzy godzinami dnia. Twoja Unikatowość, wprowadzająca w Świat Piękno pod Twoim Imieniem i Nazwiskiem, jest DAREM. Dla Ciebie - po prostu jako Życie. Dla każdego, kto doświadczy Twojej obecności w jakiejkolwiek formie - jako Twoja Wibracja, Osobista Jakość Energii, Niezastąpiona Częstotliwość…


Rytuał Pełnej Integracji z Wenus to potężna Magia, której zadaniem jest otworzyć Twoje oczy na… CIEBIE! Pamiętaj, że Planeta Miłości patronuje nie tylko Związkom i Relacjom - to również Kapłanka strzegąca Magii i jej Praw, Harmonii, wszelkich Sztuk i Mistrzostwa w nich oraz - naturalnie - Subtelności! Dlatego też działanie Energii, choć bardzo harmonijne i delikatne, obejmie wiele dziedzin Twojego Życia, w tym zakres Urody, Talentów, Samoakceptacji, Magii, Równowagi a także - po prostu - MIŁOŚCI na wszelkich płaszczyznach i w każdym wymiarze tego pojęcia, zgodnym z Boskim rozumieniem tego najwyższego ze wszystkich Uczuć! By zrozumieć Moc działania Rytuału i pozwolić sobie na połączenie potencjałów z jego falą oddziaływania, należy zrozumieć, że każdy z nas jest dla siebie PIERWSZĄ i NAJWAŻNIEJSZĄ Osobą. To Ty przebywasz ze sobą całe Życie, znasz więc siebie najlepiej. To Ty kształtujesz swoją formę zgodnie z własną Wolną Wolą i z wybranymi przez siebie kierunkami. I w końcu - to Ty jesteś pierwszym odbiorcą siebie - reszta Świata się po prostu od Ciebie uczy! Jeśli więc pierwszym spojrzeniem, wewnętrznym poczuciem Autora, insajdem w procesie Kreacji będzie Twoje zauważenie własnego Piękna, Twoje oczy nauczą innych, jak się je postrzega. Którędy się je widzi. W jaki sposób się na nim skupić. Jeśli natomiast widzisz siebie w zniszczeniu, braku Zdrowia lub w Słabości, oczy innych nie zobaczą nic innego, bo Twój wzrok nauczy ich oczy widzieć to, co widzisz Ty!


Zauważenie własnego Piękna jest więc nie tylko poproszeniem Gwiazd i Istot Anielskich, by Uroda zawsze lśniła najpiękniejszą ze swych wersji. To kwestia bezpieczeństwa, budowania własnej Mocy Osobistej, a nawet umocnienia siebie w Sztuce i spotęgowania swoich działań w Magii! Gdy czujemy się piękni, pozwalamy sobie działać w pełni siebie - nie ograniczają nas lęki, nie dochodzą do głosu wątpliwości. Jesteśmy pewni siebie i swej Natury, a także tego, iż nasze Piękno odnajdzie Piękno w innych i połączy z nim Siły. Gdy dostrzeżesz ten element w sobie, nagle okaże się, że wokół Ciebie dzieje się przeoczone do tej pory, lecz absolutnie niezaprzeczalne Piękno Świata! Niech zatem stanie się, w Mocy Energii Wenus, zgodnie z Twoją Wolną Wolą, w kierunku Dobra!


UWAGA: Ten Rytuał ma niezwykłą możliwość pomocy w trudnych przypadkach związanych z tematem Miłości. Wystarczy spisać intencję w formie najprostszej jako Powierzenie Anielskie (czyli Data, Miejsce, Twoje Imię, Nazwisko, w treści dokumentu wpisujesz jaką sprawę powierzasz pod opiekę Aniołom i Archaniołom) lub jako Oświadczenie Woli (wzór: https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/). 


Jeśli po prostu wypowiesz bądź wypomyślisz intencję w trakcie Rytuału, będzie ona również w Mocy, lecz dopełnienie fizyczne może mieć znaczenie w przypadku szybkości i rytmu działania spowodowanej Energii. 


Oczywiście każdy magiczny dokument należy podpisać i można trzymać go przy sobie do Czasu, aż Intencja dopełniona zostanie Sukcesem. Wówczas wpisujesz drugą datę i trzymasz tam, gdzie inne dowody Manifestacji i Dokumenty bądź oddajesz z wdzięcznością w Moc wybranego przez siebie Żywiołu. W przypadku jeśli nie możesz bądź nie preferujesz posiadania tego typu danych, możesz spalić swoją Intencję od razu po Rytuale - będzie to jednoznaczne z przekazaniem Woli Naturze, a więc pływ Energii zostanie zachowany.


To działanie zostało wykonane w trakcie wznoszącego, silnie transformującego Nowiu w Wadze, w energiach Początków oraz w silnym punkcie Kreacji. Z tego względu szczególnie wystrzegaj się prowadzenia pojazdów i pracy z maszynami (wliczając wszelkie urządzenia posiadające magnesy) bezpośrednio po Rytuale. Powodem jest to, iż aura tego szczególnego Czynienia może się znacznie różnić od temperatury Twojego Dnia. Mimo tego, iż działanie nie zajmuje wiele Czasu, uruchamia głębokie procesy transformacji - daj Energii i sobie chwilę na to, by Miłość odnalazła Drogę do Ciebie i by wszystko mogło wydarzyć się w największej Harmonii. 


***

*Dla Czyniących i Grupy WINGS: 


Jeśli chcesz przygotować się do działania Rytualnie i przeprowadzić własną Ceremonię, przygotuj 5 zdjęć, na których Twoim zdaniem wyglądasz najbardziej korzystnie, bądź na których najlepiej się czujesz. Napisz na nich daty. Z tyłu każdego ze zdjęć wpisz daty, używając tylko roku - 2020, 2033, 2024 etc. I zadecyduj, co będzie na zdjęciu - z jakiego powodu będziesz czuć się tak samo pięknie lub lepiej? Jaki Twój nastrój będzie kontynuacją tego momentu? Na kiedy zamawiasz czucie się tak, jak na zdjęciu? Następnie złóż zdjęcia tak, by to, co wydarzone, było po Lewej stronie. A to, co dopiero nastąpi, niech patrzy w Przyszłość - to strona Prawa. Zdjęcia zwiąż 3 razy czerwoną nitką i zawiąż kokardkę po stronie Przyszłości. Następnie weź plik zdjęć w złożone Dłonie i wypowiedz: 

“Wołam swoje Piękno z każdych Czasów w Siebie, Witam je w sobie a ono rozpływa się we mnie, Rozświetli mi Drogę do każdego Celu, Oto Święte Przymierze z Mocą Świętej Mocy Wenus!” i poczuj, jak wypełniasz się pięknem Kwiatów i Natury, dźwiękiem Ptaków i zapachem Deszczu. Jeden oddech - jedno Piękno Natury! Za każdym razem, gdy czujesz się w nastroju, weź w dłonie swoje zdjęcia i użyj ich jak dziurki od klucza, przez którą przelejesz Błogosławieństwo w Przyszłość!


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


Might the Force be with You, and The Love within. Yo!Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Pamiętaj że kupujesz dostęp do nagrania na 1 rok!Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!

Zapisy wstrzymane