Rytuał Absolutnego Błogosławieństwa - otwórz się na Boską Pomoc!

Rytuał Absolutnego Błogosławieństwa - otwórz się na Boską Pomoc!


Aniołowie Siedmiu Boskich Promieni i Boskość w każdym Stworzeniu działają ku Tobie!


***


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!***


Czasami trudno jest Ci dowiedzieć się od samego siebie, czego potrzebujesz. 

Czasami wiesz, że wszystko idzie wspaniale, ale pragniesz pomóc Światu i Sobie, i otoczyć swoje Życie dodatkową Opieką. 

Czasami tworzysz coś szczególnego i potrzebujesz, by Wszechświat popłynął w kierunku Twojego Spełnienia w tym dziele.

Czasami chcesz poczuć Magię. Najczystszą. Najprawdziwszą. Najbardziej wspólną w Tu i Teraz dla Świata i Ciebie. Łączącą Niebo i Ziemię. Moc Aniołów z Wolną Wolą Człowieka. 


I na takie Czasy jest właśnie ten Rytuał.

Jeśli potrzebujesz Błogosławieństwa, Sprzyjania i Dobra w kierunku, który jest Twoim Celem, połącz się z Mocą Ceremonii i po prostu OTRZYMAJ!

Niekiedy, mimo modlitw, próśb i afirmacji, nawet najbardziej wprawny Czyniący mija się z Celem lub też nie ma możliwości uruchomienia pływu w Rzeczywistości, który może zakwitnąć upragnionym dla niego bądź dla niej efektem. I właśnie dla takich sytuacji ten Rytuał również stanowi doskonałe dopełnienie, ponieważ  otwiera Cię na to, co naprawdę potrzebujesz otrzymać - nie na to, co jest Twoim widzimisię!


W swojej pracy z Magią dokonałam wielu Ceremonii, Rytuałów i Spotkań. Powodowana przeze mnie Energia stała u podstaw wielu Przemian i Transformacji. Jeśli jednak miałabym wskazać jeden Rytuał, który każdy Człowiek na Świecie, niezależnie od swojego zaangażowania w Sztukę i swoich potrzeb, mógł zrobić - wybrałabym ten. W każdym bowiem przypadku takie skupienie się na Tobie Istot Anielskich i Archanielskich daje kompletne wsparcie w dziedzinie, która jest dla Ciebie ważna. Jeśli przychodzisz z rękoma otwartymi (wreszcie!) na Obfitość w Materii - otrzymasz. Jeśli ważne jest dla Ciebie Zdrowie - dostaniesz Wsparcie. Jeśli powodem Twojego uczestnictwa jest potrzeba, by otworzyły się przed Tobą nowe Drogi oraz nowe Drzwi - pozwól Energii przepłynąć i zasilić to, co dzięki Tobie wzrośnie w Świecie! Oto Energia, która obejmie najpełniejszą Pomocą każdą z Dziedzin Życia i każdą ze spraw, którą jej powierzysz.Siły Anielskie ewokowane w tym Rytuale nie znikają, gdy go kończymy. Wręcz przeciwnie! Od chwili Twojego przejścia z Rytuału we własną Rzeczywistość fizyczną są przy Tobie aż Twoja Intencja zostanie dopełniona, delikatnie pomagając omijać obecne na drodze przeszkody i inspirując ku najlepszym rozwiązaniom! Jeśli pragniesz poczuć ich Obecność, przywołaj którykolwiek element Rytuału bądź powołaj się na jego Moc i poproś, by dały Ci znak. Masz możliwość nawiązania z nimi szczególnej, bardzo głębokiej relacji!


Rytuał Absolutnego Błogosławieństwa rozświetla Twoje Serce - i gdy patrzą w nie Anioły i czytają Twoje Ważności, Ty również je widzisz i są one w Tobie oznajmione. Otrzymujesz więc szansę zobaczenia jaśniej i pełniej tego, co jest Twoim Życiem. Skorzystaj z tego świętego Czasu, by osiągnąć JEDNOŚĆ na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha. Działania możesz dokonać wspólnie ze wszystkimi, w dacie premiery. Możesz dokonać go za dnia spacerując. W nocy, gdy nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Bądź w trakcie podróży. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!


Uwaga - choć zazwyczaj nawet nie podsuwam Wam tego pomysłu ze względu na potencjały w Magii i urządzenia, ten można wykonać w samolocie bez narażania nikogo na niebezpieczeństwo. Polecam mieć wówczas otwarte oczy - spodoba Wam się!Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Cena: 100 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!