Rytuał Wiary w Siebie. Zgłośnij Światło w Sobie!Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Jeśli nie wierzysz w siebie, nie wierzysz w Boga.

Dlaczego?

Ponieważ jeśli nie dostrzegasz go w sobie, skąd pomysł, że jesteś w stanie obserwować jego istnienie gdziekolwiek na zewnątrz?

 

Każdy z nas miał w Życiu momenty absolutnego zwątpienia. Nierzadko, zapadając się w nie, przeżywaliśmy długie miesiące bądź lata depresji. Niekiedy - z braku sił lub pomysłu na to, którędy wyjść z tego impasu, osiedlaliśmy się w stanach swojej niższej wartości i niejako godziliśmy a to, by nigdy nie osiągnąć maksimum, po które - z naturalnej swojej potrzeby i zadania w świecie - mamy możliwość sięgać z każdej sekundzie pobytu na Ziemi. Gdy nie widzimy w sobie Światła, nie mamy szansy manifestować się nim w Życiu innych - wszystko bowiem co robimy jest wówczas wielkim wołaniem o nie. I mimo tego, iż wydaje nam się, że realizujemy się dość pożytecznie - Świat sprawia wrażenie niechętnego wobec naszych dobrych chęci, a ludzie nie postrzegają naszej pomocy jednoznacznie pozytywnie. Gdy element Światła jest tym brakującym, wszystko, co czynisz,  woła go ze Świata. Wszystko, co robisz, próbuje go przywołać i objawić. Gdy nie masz Światła w sobie, nie widzisz go w innych - nie jesteś bowiem w stanie dostrzec tego, czego sam nie posiadasz. I tak błędne koło się zamyka. Krąg, w którym nie czujesz ani Nadziei, ani Szansy na to, że coś się zmieni. Krąg, w którym jesteś odizolowany od piękna i wspaniałości Świata, bo nie pozwalasz sobie ich doświadczać.

 

Dlatego STOP!!!

 

Spójrz na siebie tak, jak widzą Cię Aniołowie i Archaniołowie. 

 

Jesteś Wodą. 

 

Pierwiastkiem Życia. Czasem Istnienia. Substancją Odrodzenia. I od Ciebie i tylko od Ciebie zależy, czym wypełnisz krople swojego Czasu i czym przepłyniesz w Życie innych. To nie jest kwestia warunków. To nie jest kwestia okoliczności. To TYLKO I WYŁĄCZNIE kwestia Twojego Wyboru. 

"Wierzyć" oznacza "wiarą dać Życie". Tak samo w języku angielskim - To Believe means to Be Alive. Uwierzyć oznacza użyciowić, a więc uczynić żywym, za pomocą Wiary. 

 

Jeśli więc nie wierzysz w siebie, nie dajesz Życia swoim Marzeniom. Swoim decyzjom. Sobie. Nie dajesz Życia niczemu, co zawiera pierwiastki Ciebie - wszystko więc co robisz jest daremne i puste, bo nawet jeśli wysiłek jest znaczny, to Wiara - tak, WIARA - potrzebna by zobaczyć realizację i pełen Sukces nie pojawi się z zewnątrz. To zawsze sprawa wewnętrzna - to w Tobie kiełkuje pierwsze nasionko, a wraz z Tobą rozkwita i wydaje owoce w każdym Twoim Czynieniu. Wiarą siebie czynisz i tworzysz siebie - atom po atomie. Stanowisz siebie. Jeśli patrząc w lustro widzisz kogoś, kto dokona tego, czego pragnie Twoje Serce, nie ma takiej siły w Świecie, która mogłaby Cię powstrzymać. 

Dlatego Wiara w siebie jest tak ważna. Gdy wypełnia twoje gesty i słowa, manifestujesz na bieżąco takie Życie, jakiego pragniesz! Gdy wypełnia Cię Wiara w siebie samego, masz kompletną pewność, że usłyszysz głos swojej Intuicji i odnajdziesz Odwagę, by za nim podążyć!

 

Rytuał Wiary w Siebie zgłaśnia w Tobie Światło. Jego zadaniem jest ukazanie Ci Ciebie w pełnym Blasku i w pełnej Możliwości. Oczyszcza obraz - często bowiem nie umiemy przyjąć tego, że jesteśmy Cudem, ponieważ w naszej codziennej Rzeczywistości nie widzimy możliwości, by mieć na siebie taką optykę. Dzięki przejściu przez proces rytualny i osiągnięcie Zrozumienia w dziedzinie Wiary otrzymasz szansę na kompletnie Nowe Życie. Nowy start. 

 

Już nie na istnienie dla kogoś, albo w jakimś Celu, który jest Ci narzucony zewnętrznie bądź od wewnątrz tylko po to, by spowodować zapełnianie Czasu czymś pożytecznym. Otrzymasz szansę na Nowe Życie, w którym odkryjesz siebie. Poznasz siebie. Pokochasz siebie. Zaprzyjaźnisz się ze sobą. Życie, w którym zrozumiesz, jak wiele zależy od Ciebie i jak wiele możesz zrobić, jeśli tylko jest w Tobie Wiara i jeśli tylko dokonujesz Wyboru, by coś zostało dokonane. 

 

Wiara w siebie jest podstawą do odkrycia w sobie Mocy i kształtowania jej.

Jeśli więc planujesz wziąć odpowiedzialność za siebie i pozwolić sobie odkryć, jak pięknie potrafisz rozkwitnąć w Życiu bez konieczności polegania na pomocy z zewnątrz - bądź. Połączmy się w Czynieniu i niech wydarzy się to, co najważniejszego i najpiękniejszego może stać się w wyniku takiego połączenia Sił! Niech Magia otworzy Ci oczy na to, jak wspaniałym Cudem Boga jesteś! 

 

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

 

Zapraszamy!

 

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 99 zł

 

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

 

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!