SUKCES – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!

Zaproszenie od Wiedźmy Anny: https://www.youtube.com/watch?v=u4z76TEAUgU 


* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w Materii ma nam do zaoferowania?


Najczęściej winę za to ponosi schemat niezasługiwania - na tyle mocno wdrukowany w naszą strukturę, że właściwie niewiele osób potrafi spojrzeć na życie spoza niego. Mamy wrażenie, że cały dostatek Wszechświata trzyma się z daleka od nas, ponieważ nie potrafimy na niego... zasłużyć! 


Tymczasem Naturą Ziemi jest obdarzać. Człowiek, będący idealnym połączeniem sfery kosmicznej i ziemskiej, jest stworzony do tego, by cieszyć się darami obydwu tych światów. Jeśli dodatkowo zdaje sobie sprawę z tego, co dokładnie stanowi jego marzenia, czego spełnienie pragnie, co da mu szczęście i ukoronuje jego starania, ma wszelkie powody ku temu, by otworzyć się na otrzymywanie i odkryć, jak naprawdę - bez limitów, zakrzywień i sztucznych podziałów - działa Życie! 


Jeśli wierzysz w to, że Twoje pragnienia przyniosą Światu Dobro, gdy zostaną zmanifestowane, skąd wątpliwość odnośnie tego, czy możesz je spełnić? Jeśli Twoje Marzenia uczynią ten świat lepszym Czasem i lepszym Miejscem, skąd wahanie i niepewność, czy Świat Ci na to pozwoli?


Na naszych zajęciach dowiesz się, jak przekonwertować dotychczasowe metody myślenia o Rzeczywistości w sposób, który jednoznacznie doprowadzi Cię do upragnionych sukcesów i który pomoże Ci "odzyskać prąd" z każdej porażki, by zbudować się jeszcze mocniejszym i pełniejszym w działaniu! 


W planie warsztatów między innymi:

* Czym przyciągasz Obfitość, a czym od niej uciekasz?
* Anielski Rytuał Prosperity - dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a "pech" w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty;
* Metody inwestowania energii - nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek;
* Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju - dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi;
* Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym;
* List do Duszy - rytuał umacniający komunikację pomiędzy Tobą a Twoim Najwyższym JESTEM;
* Rytuał Przyciągania i Rytuał Odcinania - już teraz zastanów się, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia, a czego się pozbyć.


***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 98 zł

Data: 19.02.2020


Zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?

Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.

Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.


Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 


Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?

Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.


Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 


Serdecznie zapraszamy!