Pożegnanie Domu Akademii Ducha

Pożegnanie Domu Akademii DuchaKochani! Przed nami szczególne warsztaty dla Przyjaciół i Sojuszników Akademii Ducha. Ostatnie w Domu, który znacie z większości naszych kamerek i z wielu spotkań warsztatowych. Na przestrzeni ostatnich 3 lat udało nam się stworzyć miejsce pełne Magii - cały budynek jest wielkim Ołtarzem Alchemicznym, a wszystko, co wniesiesz zapisane w Sercu przechodząc przez jego próg, wnosisz na ołtarz Świata z prośbą o manifestację. W tym miejscu dokonało się wiele Przemian - Sceptycy stawali się Entuzjastami, Chorzy odzyskiwali zdrowie, Zagubieni odnajdywali Klucze i Wskazówki by wyruszyć w dalszą Drogę... I jesteśmy wdzięczni za to, że mieliśmy możliwość działać dla Was, inspirując i otwierając Wasze oczy na Magię!

Lecz nowy Czas wymaga nowego Miejsca. 

Dom Akademii Ducha jest cudowną Przestrzenią, ale nasze działania wykraczają poza jego możliwości. W obliczu potężnych i pięknych zmian, przed którymi stanęliśmy, stało się jasne, iż potrzebujemy nowego Miejsca. By móc rozpocząć Rok Szkolny w Akademii Ducha już od września. Do tego czasu będzie możliwość spotykania się z nami na warsztatach w różnych Polskich miastach (Łódź, Szczecin, Poznań, Wrocław, Kraków - gotowi!?) oraz poza granicami kraju (Londyn, Berlin, Szwajcaria - widzimy się? :D) Zmiany w Akademii Ducha są ewolucyjne i rewolucyjne jednocześnie. Ich powodem jest nie tylko to, że nasza Motherwitch - Wiedźma Anja Anna - zmienia swoje życie na nieco bardziej rodzinny model. Ale również to, że my sami - jako Crew, jako specjaliści w swoich dziedzinach - jesteśmy już gotowi, by pokazać Wam swoje działanie i zaprosić do podróży w górę Życia drogami, które w swoich poszukiwaniach odkryliśmy. Dlatego też obserwujcie nas, bądźcie z nami na bieżąco i jeśli słyszeliście o domu idealnym dla Akademii Ducha w nowej odsłonie, dajcie znak. Razem stworzymy potężne Miejsce Magii, którego Światło otworzy oczy każdemu, kto gotów jest zobaczyć siebie w działaniu! 

Z okazji tej Zmiany mamy dla Was szczególną propozycję. Spotkajmy się. Na żywo i wirtualnie. Wypiszcie swoje uwagi dotyczące działania Akademii, podzielcie się z nami pomysłami na jeszcze doskonalsze funkcjonowanie oraz dajcie znak, co Waszym zdaniem moglibyśmy wprowadzić w zakres naszych usług, by świat mógł z tego skorzystać jeszcze bardziej. Jakich lekcji Wam brakowało? O czym chcielibyście się dowiedzieć więcej? Co będzie dla Was spełnieniem Marzeń w naszym wydaniu?

Na spotkanie przynieście ze sobą coś, co będzie Waszym talizmanem dla nas. Przedmiot albo jakkolwiek upostaciowioną energię, która stanowić będzie symboliczne życzenia od Was dla nas. Tak, jak składa się życzenia ludziom wstępującym na nową Drogę Życia, tak i Wy zmanifestujcie, czego nam życzycie. Każda osoba, która wejdzie do domu z prezentem/talizmanem tego dnia otrzyma szczególny rodzaj upominku w Rytuale. Taki, który ustanowi ten przedmiot kontakterem pomiędzy Akademią a Wami. A gdy potrzebna Ci będzie pomoc lub rodzaj energii, którą tworzymy, otrzymasz ją natychmiast, bo każde użycie prezentu od Ciebie stworzy ją dla Ciebie. Dlatego też ważne jest, by tego dnia w naszym Domu oraz przez komputerami na webinarze spotkali się jedynie nasi Sojusznicy i Przyjaciele. Jeśli masz w sercu wsparcie dla naszych działań, jeśli coś w Tobie uśmiecha się na myśl o Akademii Ducha - bądź. 

Energia którą stworzymy będzie naszą Siłą, by stworzyć nowe Miejsce w nowym Czasie. Jeszcze potężniejsze, piękniejsze i bardziej dostępne dla Was, jeśli poczujecie potrzebę spotkać się i wspólnie stworzyć coś wielkiego. Pamiętajcie - Akademia Ducha nie znika. WRĘCZ PRZECIWNIE!!! Zbieramy Siły, by olśnić Was w nowej formie. Jeśli przeżyliście z nami coś ważnego, połączmy się tego dnia i razem stwórzmy Przestrzeń Cudu - po raz ostatni w tym Miejscu i w tym Czasie. I być może po raz pierwszy aż tak mocno - będzie to ostatni Rytuał w Domu Akademii, a tym samym podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się do tej pory. Uwaga! Przygotujcie się na doświadczenie Magii, z którą wcześniej nie mieliście do czynienia w takim wydaniu. 

Tego dnia w Rytuale popłyniemy z energiami Wiosny, Odrodzenia, Zmartwychwstania. Z energiami Rafaela, Haniela, Gabriela. Z energiami każdej Siły Archanielskiej i Anielskiej, która ma CI wiele do przekazania, lecz do tej pory nie miała ku temu narzędzia. Przygotujcie się na dźwięk mis, dzwonków Koshi i na specjalną niespodziankę. Czekamy na Was! 


Na spotkaniu między innymi:

* INwestowanie energii - zajęcia praktyczne

* DOkumenty Rytualne - Prawo MIru, Reguły Ścieżki, Umowy Percepcyjne

* Jak chronić Dom? Praktyczne zaklęcia, formuły i metody

* Jak komunikować się z Aniołami?

* Jak wprowadzić do domu Szczęście?

* Niespodzianka.


Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


NFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 pln


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Zapraszamy!
Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


Zapisy wstrzymane

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle