Przyciski akcji w Microsoft Office PowerPoint 2007

„Akcja!”

Przygotowujesz prezentację w programie PowerPoint, chciałbyś zawrzeć w niej jak najwięcej informacji. Zapewne myślisz: „Przecież PowerPoint nie służy do przekazywania dużej ilości danych! Jak ja mam to zrobić?!

Nie musisz już zawracać sobie tym głowy! Specjalnie dla Twojej wygody www.ekademia.pl przygotowała wyjątkowy tutorial (videoporadnik), z którego w zaledwie 3 minuty i 58 sekund dowiesz się

jak sprawić, by Twoja prezentacja
rzucała na kolana...

Ułatw sobie pracę i odkryj prosty sposób na połączenie Twojej prezentacji z innymi, wzbogacającymi i uzupełniającymi ją dokumentami. Zapisz się na ten krótki kurs, aby cieszyć się nieograniczonymi możliwościami rozbudowy Twojej prezentacji!

Wprowadź trochę akcji
do twojej prezentacji!

Wyobraź sobie, jak Twoja prezentacja robi na innych wielkie wrażenie. Są zdumieni jej pomysłowością i oryginalnością, a także ilością zawartej w niej wiedzy. Natomiast Ty gratulujesz sobie w duchu, bo wiesz dobrze, jak bardzo proste i szybkie było to do zrobienia! Zaskocz więc oglądających Twoją prezentację i wstaw w niej przyciski akcji.

Zapisz się na kurs już teraz!


Pozdrawiam
Monika Nimkiewicz
www.ekademia.pl

P.S. Naucz się jak w prosty sposób sprawiać, byś mógł przekazać Twoją prezentacją o wiele więcej informacji nich dotychczas! Kliknij tu, a otworzysz sobie drzwi do sukcesu!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle