Zewnętrzny Motyw Tła w Microsoft Office Power Point 2007


Wyróżnij się!!
Szybka podpowiedź, jak to zrobić z PowerPoint!

Witaj,

Tworząc prezentację w Power Point, niewątpliwie Twoim celem jest zainteresowanie nią swoich odbiorców. Na pewno korzystasz z gotowych szablonów dostępnych dla wszystkich, przez co Twoja wymarzona prezentacja być może traci na wrażeniu, jakie chcesz osiągnąć, a co za tym idzie, na skuteczności. Zastanów się zatem, czy robisz wszystko w kierunku, by cel, o którym marzysz, zrealizować…

Już dziś możesz wyróżnić swoją prezentację na tle innych i sprawić, by jednym kliknięciem myszki stała się czymś zupełnie nowym i nieszablonowym!!

Oferuję Ci całkowicie za darmo krótki filmik (trwa tylko 3 minuty i 43 sekundy!), z którego dowiesz się, że gotowe szablony to nie wszystko – wystarczy wgrać własne, niestandardowe tło, by wyświetlana prezentacja stała się Twoją Najlepszą Wizytówką!!

Czy już teraz jesteś niezwykle ciekaw jak to zrobić? Na pewno TAK!! Zatem koniecznie zobacz to nagranie!! Daj się ponieść swojej fantazji i wgraj swój wyjątkowy motyw tła, o jakim inni mogą tylko pomarzyć!

Przyznaj, już sie cieszysz na myśl o tym, że Twoja prezentacja stanie się zupełnie wyjątkowa!

Wykorzystaj swoje zdjęcia, grafikę, zaprojektowany przez Ciebie dowolny obrazek i spraw, by był widoczny dla innych za sprawą Twojej prezentacji.


Nie wiesz jeszcze jak to zrobić?
Zapisz się na ten darmowy kurs
i jednocześnie zacznij myśleć, jak jeszcze możesz ulepszyć swoją prezentację...


Pozdrawiam,
Aleksandra Sawicka

P.S. Po co czekać? Zobacz 3 minutowy filmik TERAZ i stwórz zupełnie nową prezentację w Power Point! Cieszę się, że mogę Ci pomóc. Uśmiech


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle