PANIKA

EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI Z EWOLUCJI i OSTATECZNY TEST ROZWOJU DUCHOWEGO !

***


webinar (warsztaty on-line)
***


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Witajcie w Specjalnym Czasie - jak cudownie, że to akurat MY, ludzie żyjący w TU i TERAZ, otrzymaliśmy możliwość przejścia TRANSFORMACJI i stania się ZMIANĄ. Oto szczególny punkt Rozwoju Wszechświata. Przeciążenie, które na zawsze ustanowi właściwy dla Nowego Czasu STYL ISTNIENIA ludzkości. Nie pozwólmy, by tak istotny Czas przebiegał dla nas przez bezdroża PANIKI! Wszystko, co dzieje się aktualnie globalnie, jest całkowicie zgodne z przewidywaniami Proroków i Wiedzą, którą już znacie. Wszystko, co nie ewoluuje, zostaje w Starym Czasie. W Przeszłości. Towarzyszą temu Punkty Przełomowe, takie jak ten. Często wydarzające się w specjalnych warunkach, o podwyższonym poziomie niebezpieczeństwa, dających konfrontację z faktycznym stanem i jakością swoich działań. 


I uwaga! 


Na progu takiego testu właśnie stoimy! Jeśli uważasz, że to trudny test - takim dla Ciebie będzie. Jeśli uznasz wygranie tego momentu za sport, który możesz wydarzyć we własnym stylu - ZWYCIĘŻANIE stanie się Twoim nawykiem. Niekoniecznie poprzez konieczność POKONYWANIA PRZESZKÓD - a przez Celebrację i Spełnienie! Po co produkować Energię całego procesu, jeśli potrafisz wyprodukować jej Owoc od razu? Rytuał uczy którędy nie poddać się wszechogarniającemu zamieszaniu. A wręcz przeciwnie - jak wykorzystać wznoszące się pływy Rzeczywistości… na swoją korzyść! 


W programie szkolenia między innymi:


 • Rozwój Duchowy - EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI ŚWIATA
 • Zrozumienie i Poczucie - przygotuj się, by uczynić Wiedzę Umiejętnością! 
 • Magia, Transcendencja, Szamanizm… Twoje Życie czy… hobby? Czas Prawdy!
 • Czujesz lęk? Uwaga, to nie Twoja “Wina”! 
 • Skąd bierze się lęk, fobia, strach?
 • Pole telemorfogenetyczne Ziemi - jak działa i jak nad nim pracować świadomie?
 • Pływy naturalne (instynktowne) i sztuczne (wykreowane ludzkim działaniem)
 • Geny i pamięć komórkowa: szczególnie ważne dla POLSKIEJ KRWI!
 • O czym Żyją Żywioły? Pracuj nad intencjami! 
 • Frekwencja PANIKI - rozbierzmy częstotliwość tego pływu na czynniki pierwsze! Co stanowi… ANTYPANIKĘ?
 • Co karmi a co ucisza Panikę? Jak transformować stany Paniki w… potężną energię ZWYCIĘSTWA?
 • Poznaj swój zasięg oddziaływania - wizualizuj go i EMANUJ Światłem tego Wydarzania… i każdego DOBRA, które Cię spotyka!
 • Kiedy NIE EMANOWAĆ? Bądź odpowiedzialny - to ważne! Naucz się pracować z własną Energią, by nie stanowiła niebezpieczeństwa! NIE KONTAMINUJ NEGATYWNIE!
 • Czas dla Zwycięzców Światła - pokażmy, jak wyjść ZWYCIĘSKO z tego punktu Świata!
 • Jeśli zamierzasz to przeżyć, to nie zachowuj się jakby… było odwrotnie!Rytuał Archanielski będzie tym razem bardzo WEWNĘTRZNY - zobaczysz, jak Panika pracuje w Tobie i nauczysz się pracować z nią, by… pracowała dla Ciebie! Wiele PRACY przed nami - jeśli więc nie obawiasz się, że przypadkiem faktycznie dokonasz Zmiany w sobie i w Świecie (bo tak się stanie i nie będzie to przypadek!) spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania. Energie Przewodnie: Archanioł Michael, Archanioł Gabriel, Archanioł Metatron, Archanioł Rafael, Archanioł Uriel. Rytualiści - przygotujcie Ołtarze! I wszyscy połączmy się w Miłości i w Mocy!***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Dostęp do nagrania na 1 rok!Cena: 99zł

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Data: 22.03.2020

Godzina: 20:00

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas! 


Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!