Pakty Planetarne - Twoje własne umowy z energią Planet! (WEBINAR)Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Jak bardzo ważna jest relacja z Siłami Kosmosu wie każdy - niezależnie, czy czynnie uprawia Magię, czy też uczestniczy w projekcie Rzeczywistość korzystając z zupełnie innego pryzmatu - każdy Człowiek na Ziemi podlega wpływom planetarnym.
I w Życiu każdego z nas styl tych oddziaływań jest wiadomy już w chwili, gdy bierzemy pierwszy oddech w tym Uniwersum. To, co zapisane w gwiazdach nad naszymi głowami możemy zgłębić studiując własny kosmogram urodzeniowy - osobiście bądź z pomocą astrologa. Ale czy to, co postanowione wraz z naszą pierwszą chwilą na Ziemi, jest nieodwołalne i niezmienne?


I tak, i nie.

Każdy Człowiek na Świecie ma bowiem wybór, czy weźmie swój los w swoje ręce, czy też biernie spływał będzie wraz z nurtem Czasu. Każdy potencjał, obecny w Twoim Życiu, możesz przejść na wysokim, korzystnym dla siebie poziomie zaangażowania i zrozumienia, lub też być jego biernym uczestnikiem i świadkiem. Planety, których Moc przenika się z Czasem i Przestrzenią Ziemi, mają wpływ na wydarzenia w Twoim Życiu. Ale to Ty - tak, właśnie Ty - masz największy wpływ na siebie!

Dzięki pierwiastkowi Wolnej Woli masz prawo zadecydować, w jaki sposób Twoje relacje z ich energią będą miały koherencję z tkanką Twojej Rzeczywistości. Jako Osoba Wolna możesz wejść w specjalny, bazujący na Twojej Świadomości sojusz z Planetami, który nosi imię Paktów Planetarnych. Na ich Mocy decydujesz, co dajesz z siebie energii danego Ciała Niebieskiego (bo mowa również o Słońcu i Księżycu, które wszakże planetami nie są) i o co prosisz w zamian.
Jeśli oddasz Wenus każdy moment tworzenia makijażu, poproś o to, by zawsze ukazywała Twoją urodę w pełnym lśnieniu.
Jeśli oddasz Marsowi każdy trening lub praktykę fizyczną, poproś o prędkość i intensywność oraz geniusz w walce zawsze, gdy będą Ci potrzebne.
Jeśli poprosisz Jowisza o to, by jego sprzyjający pływ przywołał bogactwo do Twojego Życia, pamiętaj, że Jowisz to również Planeta Wiedzy i Mądrości, podaruj mu więc swój Czas, gdy je pogłębiasz!

Jak to zrobić?
Możesz wziąć arkusz papieru czerpanego i na każdym z nich, kolorem korespondującym z energią danej planety spisać własnoręcznie pakt, w dzień i w godzinę danej planety. Możesz również wziąć udział w Rytuale, który dla Ciebie przygotowaliśmy - z pomocą Czyniących, których darzę ogromnym Respektem, połączyliśmy Siły by stworzyć Rytuał, w którym większość z nas dokonała własnych paktów planetarnych. Po kilku tygodniach sprawdzania, jak energia Rytuału wpływa na nas i nasze Życie, postanowiliśmy udostępnić Wam możliwość wzięcia w nim udziału osobiście.
Jesteśmy bowiem wysoko ukontentowani - by nie użyć bardziej entuzjastycznych lecz mniej poetycko-dyplomatycznych słów.

Jeśli więc nie jesteś osobą, która ma ochotę spisać Pakty Planetarne odręcznie bądź masz je już spisane, ale pragniesz je zatwierdzić Rytuałem i przemnożyć przez jego efekt - połącz się z nami w Działaniu i zoptymalizuj sposób, w jaki Ty i Wszechświat przepływacie przez siebie wzajemnie.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 99 zł

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle