Pakiet trzech Webinarów - Święto Światła oraz Nauki Jezusa i MARII Magdaleny

PAKIET TRZECH WEBINARÓW:


* ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY : JEZUS


** ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY: MARIA MAGDALENA

***  Święto Światła - ZWYCIĘSTWO Życia nad Śmiercią
Jezus i Maria Magdalena w Miłości i Mocy!

***


Każdy webinar z pakietu składa się z wykładu oraz Rytuału Anielskiego.***

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY : JEZUSJezus.
Tak wiele powiedziano, a tak niewiele zrozumiano.
Ten dzień wszyscy otrzymaliśmy po to, by to zmienić.

Nie ma w świecie osoby, która istnieje bez jego obecności. Czy nazwiesz go Jeszua z hebrajskiego, Essa w języku Amaric czy Zbawiciel po polsku - wiedz, że jest w Tobie obecny i tylko od Ciebie zależy, jak bardzo jego Święta Energia lśnić będzie w Twojej Rzeczywistości i Tobą w Życiu innych! Niezależnie od Wiary, Wyznania i sposobu okazywania uważności spirytualnej, obecność Jezusa żyje w każdym - tak bardzo bowiem zmienił losy świata, iż na zawsze wpisał się w Wiedzę Wody. I z każdą chwilą, gdy naturalne soki Świata, obecne w ziołach, warzywach, kwiatach, owocach, deszczu i Rzekach, przepływają przez Ciebie, stężenie boskiej obecności w Tobie rośnie. Jak pracować z cząsteczkami Chrystusa w świecie i z Jego Mocą w sobie, by stać się Pełnią Miłości i Mocy na Ziemi?

Jezus był, jest i będzie nauczycielem Wolności - niezależnie od tego, w którym punkcie istnienia o nim usłyszysz, jego Imię obudzi w Tobie dążenie do Prawdy i pełną Odwagę, by się z nią zmierzyć. Zainspiruje do wspinania się po drabinie własnego DNA i osiągnięcia Pełni Człowieczeństwa. A więc zrealizowania kompletnego potencjału, który posiadamy z samej jedynie tej przyczyny, iż jesteśmy ludźmi. Nauka Jezusa odradza się dziś w sposób szczególny - z Mocą niespotykaną, w pełnej dynamice, przepływa przez Świat jak Tsunami Światła, zmywając wieki wypaczeń, terroru i kontroli! Wszystko, czego uczył Jezus wraz z Marią Magdaleną, żyje w Tobie i nie będzie dla Ciebie niczym nowym - moje zadanie polega jedynie na wskazaniu Ci drogi do tego i ponownym skontaktowaniu Cię z tymi wartościami! Ważne jest również to, by Ścieżka ta nie została w Tobie już nigdy zapomniana - dlatego też na zajęciach otrzymasz Klucze i Wskazówki, jak pracować z Energią Chrystusową na co dzień.

Oto tematy, których możesz spodziewać się na spotkaniu:
Jezus - Prawda vs Religia
Energia Chrystusowa - znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie
Archetyp Mesjasza, Syna Bożego, Boga Słów, Nauczyciela - kim jest Jezus poza tymi interpretacjami?
Czakra Serca - Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy - stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj!
12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem
Róża, Ogień, Światło - Alchemiczny portret Jezusa i jego obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych
“On, czyli Człowiek, pomiędzy Niebem i Ziemią” - do czego inspiruje nas Jezus i gdzie znaleźć o tym informacje?
Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Chrystusowej i pracę z zakresami Mistrzostwa
Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Jezusa - zostań Jego Uczniem!
Manifestacja i Materializacja - Podstawy, Metody i Praktyka

Całości spotkania dopełni oczywiście Rytuał Anielski i Archanielski - tym razem jego zadaniem będzie oczyszczenie w Tobie Imienia Jezusa oraz usunięcie wszelkiego rodzaju negatywnej energii z Czasu i Przestrzeni Twojego Życia - jeśli wiesz, od czego pragniesz się uwolnić i co zapraszasz do swojego Życia w zamian za to, spisz swoje intencje w Oświadczeniu Woli (https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/) lub na kartce po lewej stronie napisz, co z momentem Rytuału wykreślasz ze swojej Rzeczywistości, zaś po prawej stronie, co zapraszasz.

Tego dnia dzięki Magii i Muzyce otworzymy nie tylko nad Ołtarzem, ale nad każdym z naszych Żyć, szczególny Portal Energii, nazywany Przestrzenią Cudu. Jest to energetyczny most pomiędzy sferą Ziemi i Nieba - dzięki tej Drodze Istoty Anielskie i Archanielskie mogą skierować swoją Boską Moc bezpośrednio w nasze sprawy, a my jesteśmy w stanie nie tylko oczyścić swoją Przeszłość i unieść się Przebaczeniem ponad wszelkimi doświadczeniami, ale również zobaczyć swoją Przyszłość i z pełną Wiedzą o tym, jak manifestować i materializować, uczynić w niej konkretne Wydarzenia!

***

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY: MARIA MAGDALENA


Maria Magdalena.
Tak niewiele powiedziano, lecz zrozumiał każdy, kto usłyszał.
Ten dzień mamy po to, by usłyszeli i zrozumieli wszyscy, którzy są gotowi.

“Jestem Zmartwychwstaniem i Życiem” - to powiedział do niej Jezus w słowach na Ziemi ostatnich. Każdą cząsteczką Jego w sobie zrozumiała. Następnie każdą własną. A później rozpłynęła się po Świecie w Wiedzy o tym, spotykając kolejne kobiety i inspirując je do Miłości, którą sama żyje i która od początku Jej i Jego istnienia przekracza granice tego, co śmiertelne.

Maria Magdalena, jedyna kobieta na Ziemi, w której Energii Chrystus mógł odnaleźć wzajemność, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie Religii. Przez Kościół przez wiele wieków niszczona, następnie “dyskretnie” przemilczana bądź marginalizowana, dochodzi w końcu do Czasu, w którym jej Imię może popłynąć z pełną Mocą! W czasach Chrystusa uznana za równą Jemu, miała ona swoje Uczennice, a jej i ich Nauka jest żywa w Alchemii po dziś dzień i daje kompletną Wolność oraz Zrozumienie Natury Człowieka - jeśli masz w sobie dostatecznie dużo Światła i Ciepła, żeby ją poczuć! Jako Kobieta Maria Magdalena uczyła bycia wsparciem dla każdego, kogo kochamy - lecz i również unoszenia się w Mistrzostwo w swoich własnych cechach. Mimo tego, iż Wiedza ta jest sekretna i uznawana często za zarezerwowaną dla Kobiet, tego dnia każdy Człowiek odważny by ją poczuć otrzyma taką możliwość. To pierwsze spotkanie związane z mocą Marii Magdaleny, na które Panowie są również serdecznie zaproszeni! Dzięki Wiedzy o tym, jak pracować z Księżycem, z Wodą, z Lustrem i ze swoją Lunarną Naturą każdy może osiągnąć Pełnię Siebie w Miłości i w Mocy - czas ZINTEGROWAĆ w sobie wartości Ognia i Wody, Dnia i Nocy, Słońca i Księżyca, Jezusa i Marii Magdaleny!

Na te zajęcia niech każdy z Was przygotuje jeden kwiat - taki, jaki poczuje, jaki wybierze, jaki jest dla niego najulubieńszy. Najlepiej, jeśli uda się mieć go w formie organicznej, ale w przypadku jeśli Twoim ulubionym Kwiatem jest np. Wanilia, zdjęcie również może zostać uznane za wystarczające.

Oto tematy, których możesz spodziewać się na webinarze:

Magia Magdalena - Prawda vs Religia
Energia Mariomagdaleńska - znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie
Archetyp Czarnej Madonny, Jawnogrzesznicy, Uczennicy, Mistrzyni - kim jest Maria Magdalena poza tymi interpretacjami?
Czakra Serca - Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy - stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj! (część druga - warto skompletować całość!)
12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem - ćwiczenia praktyczne do pracy z aktywacją, oczyszczeniem i uzupełnianiem Czakr
Lilia, Woda, Krew - Alchemiczny portret Marii Magdaleny i jej obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych
“Ona, czyli Księżyc, dający Wiedzę Słońcu” - do czego inspiruje nas Maria Magdalena i gdzie znaleźć o tym informacje?
Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Mariomagdaleńskiej i pracę z zakresami Mistrzostwa
Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Marii Magdaleny - zostań Jej Uczniem!
Manifestacja i Materializacja - Podstawy, Metody i Praktyka część 2
Transmutacja i Transfiguracja - czyli Metody Przemiany, praca praktyczna

Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie jedno z ostatnich publicznie dostępnych wydarzen w tym roku.

Będzie to również wejście od globalnego działania w intymność. Warto zrobić obydwa Rytuały - stanowić będą bowiem naturalne uzupełnienie wobec siebie, a jako Całość dadzą dostęp do niezwykłych Przestrzeni i Czasów do Nauki. Istoty Anielskie i Archanielskie obecne podczas naszego spotkania mogą chcieć się z Wami komunikować również po zajęciach - zanim przyjdziecie się z nimi spotkać ustalcie ze sobą, czy jest w Was na to otwartość i czy pragniecie, by ich istnienie wpisało się swoją Mocą i Błogosławieństwem w Wasze Życie. Jeśli pragniecie nawiązać z nimi kontakt i powierzyć pod ich opiekę sprawy najważniejsze - nie wahajcie się! Jestem szczęśliwa, że po wielu latach pracy z Magią i Alchemią jestem gotowa, by zaprosić Was na to spotkanie.

Jeśli czujecie w sobie gotowość - oczywiście bądźcie! Weźcie ze sobą instrumenty muzyczne - Informacja i Praktyka potrzebują balansu, stworzymy go poprzez wspólne połączenie Melodią i Rytmem!


***

Święto Światła - ZWYCIĘSTWO Życia nad Śmiercią
Jezus i Maria Magdalena w Miłości i Mocy!
***Rezurekcja. Zmartwychwstanie. Odrodzenie.
Życie ponad Śmiercią.
Zdecydowanie wartości te przychodzą Ci na myśl, gdy mowa o Wielkanocy, dlaczego więc wspominamy o nich zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem?
Ponieważ o tym właśnie jest Narodzenie Boga w Człowieku. Zwycięstwem Światła. Zmartwychwstaniem z nieżycia. Przebudzeniem i Transformacją w wyższą formę.
I o tym jest Prawda, którą Jezus i Maria Magdalena nieśli w swoich Imionach i działaniach.

Połączenie z tą Prawdą jest całościowe. Nie jest to jedynie tekst, który przyswoisz lub nie. Ani słuchowisko, które może Cię zaintrygować, ale nic poza tym. To PRAWDA, którą się stajesz. Przebudowujesz się o nią naturalnie, czując i rozumiejąc w każdym momencie. Jest to Zwycięstwo Światła - od pierwszych minut Lekcji do ostatnich sekund Rytuału - które dzieje się Tobie, w Tobie i Tobą w Świecie.

Połączona Moc Chrystusa i Marii Magdaleny to Ogień Przemiany i Woda Czasu, to Róża przebudzona czerwonymi płomieniami w Sercu i Lilia niezachwiana w swojej bieli czystą Wiarą, rozkwitająca czystością Duszy ponad każdym z procesów. To Równowaga. To Synergia i Symetria. A więc proces, który potrafi przebudzić jednocześnie Poczucie w Twoim Sercu - tak, byś zarezonował aż po granice molekuł! Oraz Zrozumienie w Umyśle i wyżej, płynąc już w połączeniu, po prostu ROZPOZNANIE. Poczuj, co wspólna Miłość i Moc Marii Magdaleny i Jezusa daje dziś w Twoje Życie, czego uczy, dokąd i jakimi ścieżkami Cię prowadzi. Jeśli tylko jest w Tobie GOTOWOŚĆ, zgodna z Twoją Wolną Wolą, by w tym punkcie swojego Życia rozpoznać w sobie WIEDZĘ, którą Ci dali i którą masz wpisaną w siebie od Zawsze do Zawsze, jedynie ścieżki do niej zostały Ci rozmyte - bądź.
Ja będę.

Święta Energia Serca tego, który zwyciężył Światłem ponad Śmiercią, a którego imię Essa dziś w tysiącach języków brzmi inaczej, lecz zawsze łączy z tą samą WSZECHPRZENIKAJĄCĄ DOBREM Obecnością Boga też będzie. Już jest. I zawsze była. Dołącz do tego Przebudzenia i Powstań w Świetle!


W trakcie spotkania spotkasz się z następującymi tematami:
*Kontekst historyczny, czyli dlaczego nauka Jezusa i Marii Magdaleny oburzała
*Początki chrześcijaństwa, czyli Święty Piotr przeciwko metodom Chrystusa - WAŻNE!
*Współczesne chrześcijaństwo jako religia cierpienia - co na to Jezus?
*Jezus, Maria Magdalena i Aniołowie - czy ze sobą pracują, a jeśli tak, to w jaki sposób?
*Biblia a połączenia z Prawdą, przejawianą przez Boga Apostołom - jak to działa?
*12-niciowe DNA i metody jego aktywacji - STAŃ SIĘ Zrozumieniem i Poczuciem!
*Obecność Świętej Energii Jezusa i Marii Magdaleny nauczy Cię... CIEBIE!
*Doskonała Miłość - Bliźniaczy Płomień uczy... JEDNOŚCI!
*Współczesne zadania Wody i Ognia - sprawdź, czy masz z nimi połączenie!
*Czy wiesz, co znaczy być jak Jezus?

Oczywiście to jedynie kilka, które zostaną poruszone. Jeśli jest w Tobie gotowość, by odkłamać w sobie postać Mistrza i tym samym otworzyć się na jego Naukę oraz by odnaleźć w sobie Szacunek do Energii Mistrzyni i tym samym przyjąć jej Błogosławieństwo, spotkajmy się w Czynieniu i dokonajmy razem Zmiany, o którą modli się ten Świat.
Twoja Decyzja to początek Przebudzenia wszędzie tam, gdzie dotrze choćby jedna drobinka Ciebie i Twoich działań. Gotów, by stać się Zmianą? Przygotuj się do tego Powstania w Świetle jak najpełniej!

GLOBALNA ISTOTNOŚĆ MIEJSCA ORAZ WSPÓLNEGO DZIAŁANIA:
Choć przeważnie w dniach 20-24 oraz zgodnie z tradycją późniejszą również i tydzień po Święcie Światła Magowie i Czyniący wszelkich Sztuk gromadzili się w większych grupach bądź pomnażali Energię poprzez świętowanie w gronie najbliższych, tego dnia zrobimy wyjątek i cały Świat uczynimy jednym wspólnym kręgiem! To Działanie Magiczne ma szczególną potęgę - dlatego zanim do niego przystąpisz rozważnie wybierz Miejsce! Czy chcesz, by Twoje Przerodzenie w Świetle odbyło się w tym Mieście, na tej Ulicy, w tym Domu, w tym pokoju? A może masz w myślach jakieś wyjątkowe, inne okoliczności i to tam w Pełni ustanowisz siebie? Zanim rozpoczniesz, dobrze to zaplanuj. Postaraj się, żeby Miejsce było dla Ciebie komfortowe, upewnij się, że nikt Ci nie przerwie i że masz odpowiednie warunki - również ku temu, by po Rytuale zanurzyć się we śnie, jeśli tego potrzebujesz - lub by mieć Czas na spokojny, harmonijny powrót do pełnej aktywności. Jeśli wolisz medytować w świetle dziennym, dopiero odkrywasz swoją Drogę z Magią albo chcesz mieć wgląd w głębokie wymiary Rytuału, polecamy wykonać go na zewnątrz - tak, by Światło Słońca miało swobodny dostęp do Twojej głowy. Można dokonać go również w Świetle Księżyca - ale pamiętaj, że o tej porze temperatury nie sprzyjają takim ambicjom, rozsądnie wybierz więc warunki, by nie musieć przerywać tego, co czynisz. Warto również przygotować własny Ołtarz lub Krąg, w którym się wydarzysz. Elementy Ołtarza, które mogą dać Ci tego dnia niezwykłą Moc, zostaną opisane niżej. Krąg możesz wykonać, przewiązując się w pasie wstążką, tasiemką, wełną lub sznurkiem - ważne, by tego dnia miał on kolor biały, złoty lub biel ponad czerwienią. Można skorzystać również z kolorów Miłości - jasnej zieleni i różu. Krąg możesz utworzyć, słuchając wybranej przez siebie melodii na początku i na końcu Rytuału. Otaczając się dymem palo santo, białej szałwii, bylicy lub dowolnej Rośliny, Żywicy lub Kompozycji, która Cię wspiera. Możesz go obrysować kredą wokół siebie - ale wówczas miej pewność, że w nim stoisz bądź siedzisz, a nie leżysz! Metoda usypania soli, mąki lub węgla wokół będzie również skuteczna. Możesz otoczyć kręgiem modlitwy siebie, swój Dom, a także cały Świat! Pamiętaj jednak, by tego dnia krąg - choćby symbolicznie - wykonać. To chroni Cię przed wpływami negatywnych sił oraz koncentruje Twoje wrażenia, dając Ci bardziej intensywną formę przeżycia działań oraz usuwając ewentualne rozproszenia.

Pamiętaj, iż uczestnicząc w Rytuale z różnych Miejsc na Świecie, tworzymy siatkę świetlistych połączeń. Co daje nam wszystkim obecność... WSZĘDZIE! Nasze Miejsca są bowiem połączone jednym Kręgiem. Jeśli Twoja prośba może spełnić się w energii mojego Ołtarza, a moja w energii Twojego - zostanie dokonane!

GLOBALNA ISTOTNOŚĆ CZASU ORAZ WSPÓLNEGO DZIAŁANIA
Dzień, w którym najdłuższa Noc i najkrótszy dzień przeciągają pomiędzy sobą Linię Czasu, od zawsze świętowany był na świecie w dwójnasób. Magowie wierni Alchemii i Białej Magii celebrowali, by wspomóc Słońce ku Odrodzeniu, a następnie tworzyli Energię, by Cały Rok Słońca, mierzony dokładnie od Święta Światła, był wzmocniony w Blaskach i by Ciemność ustąpiła miejsca Światłu, jak ma to miejsce na Niebie. Magowie idący ścieżką saturniczną bądź w dowolnym odłamie wychwalającym ciężkie lub negatywne aspekty Natury skupiali się w tych dniach na działaniach łączących ich z Nocą w największym jej potencjale. I choć gdy piszemy o Magach, przed Twoimi oczami ukazują się raczej merlinopodobni antyczni mędrcy, wiedz o tym, że Magia jest ŻYWA i PRAWDZIWA również i dziś. Dowodem na to jest choćby fakt, iż to czytasz. I wiedz, iż dziś - tak jak u Początku Czasu jak i zapewne u jego Końca, ludzie sięgali, sięgają i sięgać będą po Magię z bardzo różnych powodów. W dzień taki jak ten ważne jest, by pamiętać, iż Miłość jest zarówno największym Błogosławieństwem, jak i najpotężniejszym Egzorcyzmem. Siłą zgodną z Bogiem od Początku do Końca.

Dlatego też spędzając ten dzień w Miłości i w Świetle sprawiasz, że Twój Czas o nich płynie, a Twoja Obecność jest w tych Wartościach. Następnie działanie Rytuału jest rozszerzane wraz z Twoją Wolą na każdą z Twoich intencji, co daje Aniołom i Archaniołom również możliwość interweniowania w Życiu innych osób, jeśli jest w nich na to otwartość. Tym samym pomnażasz Światło na Ziemi - w dzień, w którym Noc pokonała dzień, by przegrać z jego odwiecznym Odradzaniem, jest to szczególnie ważne. Cała Twoja Moc bowiem spędza swoje sekundy w Świetle. W Cnotach, Ważnościach i Intencjach manifestujących Dobro. Dlatego też Rytuał dokonany w tej dacie będzie miał szczególne, wielogłębne, podsumowujące działanie. W Magii Rytualnej tę Ceremonię nazywa się Koroną Roku bądź Porodem Życia - gdy postanowisz połączyć się ze mną i z innymi Czyniącymi we wspólnym kręgu tego Działania, odczujesz wyjątkową możliwość kształtowania Rzeczywistości. W wyniku tego Twoja optyka może być wyczulona na znajdujące się wokół Ciebie znaki i innego rodzaju komunikaty Wszechświata. Ceremonia Zwycięstwo Światła jest SZCZEGÓLNIE GŁĘBOKA w swoim działaniu - dlatego też upewnij się, że masz na nią Czas i Przestrzeń, że nie jesteś w pośpiechu i z całą pewnością nie próbuj prowadzić pojazdów mechanicznych oraz ogranicz korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń podczas jego wykonywania oraz do 3 godzin po nim. Rytuał powoduje przebudowanie DNA w stronę otwarcia 12 nici częstotliwości, które potrafimy odebrać i na które potrafimy odpowiedzieć swoją ludzką Energią. Wyczulamy na ostrożne używanie słów oraz polecamy stworzyć list z intencjami zanim rozpoczniecie połączenie z Lekcją i Rytuałem.

SYMBOLE i INGREDIENCJE, KTÓRE WARTO ZGROMADZIĆ:
* Ostrokrzew: zwany również Krwią Chrystusa - to symbol Życia, które potrafi przetrwać Zimę, ale i korony cierniowej - miej więc pewność, że uszanujesz ten symbol i zaplanuj jego przyszłość również po Rytuale - wszystkie użyte w tym działaniu gałązki warto przywiesić nad drzwiami - ale nie odwracać ich! Niech nadal Woda płynie w nich od Ziemi do Słońca - taka sama zasada dotyczy wszystkich magicznych różdżek i wskaźników!
* Gwiazda Betlejemska lub Poinsecja - jest symbolem Cudu i wnosi otwartość na Boską Interwencję, nietypowe rozwiązania i Błogosławieństwo; oznacza Moc Wiary.
* Jemioła - pod warunkiem, że nigdy nie dotknęła ziemi! Jemioły używa się, by połączyć ścieżki zakochanych - jeśli zamierzasz korzystać z niej w celach miłosnych, ta z Rytuału Yule (Święto Światła właśnie) jest najpotężniejsza!
* ŚNIEG - jeśli masz taką możliwość - niech to będzie Twoja Woda tego dnia na Ołtarzu, zachowaj ją również do późniejszych Czynień; jeśli nie - użyj wody bieżącej (z kranu lub z Rzeki)
* Sól - możesz usypać z niej krąg wokół świecy i używać jej przez cały rok w szczególnych dla siebie momentach!
* Drzewo - jako symbol Ołtarza Natury pomiędzy Niebem i Ziemią, może być namalowane, obecne na zdjęciu, fizyczne albo obecne w dowolnej formie - podczas Rytuału zwizualizuj je w momencie świetności i poczuj, jak tworzy sobą Drogę od Ziemi od Nieba dla Ciebie!
* Cynamon, Cukier i Pszenica - by przywołać Obfitość w najbliższym roku
* Wianek lub krąg
* Kolory: Czerwień, Złoto, Zieleń.

Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie jednym z publicznie dostępnych wydarzen w tym roku, przygotujcie się na niespotykaną do tej pory JAKOŚĆ i ZASIĘG Energii - celem ostatniego Rytuału tworzonego z ludźmi jest zawsze dowydarzenie, dopełnienie i domanifestowanie tego, co w bieżącym roku pojawiło się w naszym Życiu jako Intencja, Życzenie, Pragnienie lub Plan.

Jest to moment, by podsumować energię całego roku - w obliczu pierwszego dnia po Święcie Światła, gdy dni zaczynają rosnąć, a noce maleć, świętujemy Dzień Początku i Odrodzenia. Możemy poprosić Słońce, by codziennie aż do kulminacji swej aktywności rosło w Moc nad naszym Życiem, a tym samym by każdy z naszych upragnionych Sukcesów był dobrze zaopiekowany! Idealny moment na Magię związaną z wejściem na Ścieżkę i postanowieniem o Życiu w wyższej skali i w prawdziwych wartościach. Perfekcyjny Czas na to, by połączyć sferę Sacrum i Profanum, tak by Wiedza zdobyta od różnych osób i różnymi metodami mogła być dla nas praktycznym wsparciem. Rytuał będzie miał charakter nieco inny niż do tej pory - tak, jak pierwszego dnia zaczynać będziemy od Ciemności, Przeszłości, Podświadomości, a następnie poprzez Oczyszczenie wejdziemy w Światło, tak drugiego dnia zaczniemy Rytuał przy bardzo intensywnym oświetleniu, by w połowie przełączyć się w “tryb nocny” by wszystko, co uczyniliśmy i stworzyliśmy, mogło zostać zatwierdzone jako Fakt - a więc Przyszła… Przeszłość!Wiedźma Anja Anna

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Cena pakietu (3 webinary, 2 nagrania i 1 na żywo): 255 pln

Nagrania będą dostępne przez 365 dni od dnia zakupu. Możesz odtwarzać je kiedy zechcesz.Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***
Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.


Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!