Wykresy z Danych Excel w Microsoft PowerPoint 2007

Czas na Związek idealny!!
Sprawdź, co łączy Excela
z prezentacją Power Point


To, że czytasz tą ofertę oznacza tyle, że zainteresował Cię nagłówek. Skoro tak jest, daj sobie szansę na pogłębienie wiedzy i już teraz zobacz co dla Ciebie przygotowała www.ekademia.pl


Tworzysz raporty, zestawienia, opracowujesz dane, często korzystasz z programu MS Excel, by ułatwić sobie zadanie. Wyobraź sobie, że wszystko co zrobisz w Excelu, możesz dalej w ciekawy sposób wykorzystać. Zaprezentuj swoją pracę, stwórz prezentacje i w łatwy sposób przygotuj w niej wykresy!!


To coś nowego, sprawdź!! Obejrzyj kilkuminutowe nagranie i dowiedz się co zrobić ,by Twoje analizowane dane zyskały niezwykła oprawę.


Zapisz się na kurs i wzbogać swoje umiejętności.


Ten filmik przyda Ci sie na pewno jeśli tworzysz prezentacje, ale przede wszystkim jeśli opracowujesz dane w Excelu. Za pomocą tej przydatnej funkcji będziesz mógł przeanalizowane dane i nie tylko wkleić je do tworzonej prezentacji, ale też w przejrzysty, czytelny i barwny sposób przedstawić je za pomocą WYKRESÓW.


Zobacz Sam! Zapisz się na kurs, a już teraz poznasz przydatną funkcję i do tego zaoszczędzisz jakże cenny czas – nie musisz wprowadzać danych na nowo, wystarczy że za pomocą jednej z funkcji w MS Power Point skopiujesz dane z pliku Excela, a Twój wykres wstawi się automatycznie.


Twoja prezentacja stanie się:

  • ciekawsza,
  • bardziej zainteresuje odbiorców,
  • przedstawisz w niej nie tylko suche informacje, ale również zaprojektujesz wg nich swoje własne odpowiednie wykresy, które z pewnością wzbogacą Twoją prezentację.


Dowiedz się, jak to zrobić teraz i zapisz się na kurs!


Ten filmik trwa zaledwie kilka krótkich minut. Nie musisz zatem szukać czasu na obejrzenie go, wystarczy, że w tym momencie zrobisz sobie kilkuminutowa przerwę w obecnym zajęciu i poznasz tajemnicę TERAZ!!


Z pewnością będziesz zadowolony z efektu i przy każdej kolejnej prezentacji będziesz dążył do użycia tej nowej, nieznanej dotąd Tobie funkcji.


Pozdrawiam,
Aleksandra Sawicka


P.S.
Przenieś dane z pliku Excel na wykres prezentacji Power Point. Naprawdę warto! Sciągnij filmik i zobacz sam!!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle