Wielkie Oczyszczanie Energetyczne 2018

Nasze Ciało i Dusza są jak nasz dom. A wiecie, co się dzieje, kiedy przestajemy o niego dbać? Kiedy zostanie zasnuty pajęczynami jak w starym horrorze? Kiedy zaczniemy potykać się o porzucone wszędzie w nieładzie rzeczy? Kiedy wszystko, zamiast lśnić pięknym blaskiem, zacznie lepić się nam do palców? Kiedy zapanuje w nim mrok i zaczniemy czuć się tam niczym więźniowie, nie mogąc znaleźć drogi od jednego pomieszczenia do drugiego? A czy mieliście kiedyś sen, w którym w Waszym domu, Waszej świętej oazie, rozpanoszyli się nieproszeni goście o wrogich zamiarach i znacie to uczucie grozy i bezradności?


Tak samo jest z naszym Ciałem i Duszą - jeśli nie zadbamy o nie właściwie, jeśli raz na jakiś czas nie wymieciemy pajęczyn, nie pozamiatamy, nie pobiegamy ze ściereczką powycierać kurz, jeżeli pojawią się w nim intruzi, przestanie ono być naszym domem. Zaczniemy się czuć źle i obco. Nasze myśli staną się ciężkie i mroczne, uśmiech stanie się odległym wspomnieniem, majaczącym gdzieś na widnokręgu pamięci, marzenia zaczną przypominać ołowiane, burzowe chmury, a nasz Energia i Pozytywne Wibracje rozpłyną się same, nie wiadomo gdzie.


Twoje Ciało jest Twoim domem. To pojazd, w którym Dusza przemierza inkarnacje, w którym tętni każde z Twoich pragnień i zapisane jest każde z doświadczeń. Każdy Magiczny Moment jest jak dzieło Sztuki, które go wzbogaca. Każda myśl to inspiracja, która zaprasza Cię do podążenia za nią w głąb siebie. Każdy, z kim spędzasz Czas, spędza go również z Tobą i razem tworzycie Magię, którą nazywamy Życiem. Oczywiście, jeśli potrafisz odpowiednio zadbać o siebie, swe Ciało i Duszę.


I dlatego zapraszamy Was na Wielkie Oczyszczanie Energetyczne, żeby podsumować mijający rok, oczyścić i zharmonizować czakry. Żeby wymieść z ciała wszelką złą energię, nagromadzoną w ciągu długich dwunastu miesięcy 2018 roku, usunąć podczepy oraz nieprzyjazne byty i zaprosić dobre wibracje. Żeby zrobić porządki z Ciałem i Duchem na wszystkich poziomach. Pomoże w tym oczywiście Anielski Rytuał Oczyszczający, w trakcie którego ciało zostanie dokładnie przeskanowane energetycznie przez energię Anielską i Archanielską, a siła Magii, wzmocniona mocą muzyki, da Wam pełen uważności, cudowny proces uwalniający.


Pamiętaj: ten Rytuał możesz powtarzać zawsze, gdy poczujesz, że coś bądź ktoś usiłuje Cię splątać bądź wybrudzić energetycznie. Możesz go również przekazać tym, którzy najbardziej go potrzebują. Nie ma on daty ważności - działanie, którego dokonamy wspólnie, nie wyczerpuje się. Stanowi połączenie pomiędzy siłą Anielską a ludzkim zrozumieniem. Dlatego też pamiętaj: każdy Rytuał Anielski jest okazją, by poprosić o spełnienie intencji, by wnieść najważniejsze dla siebie sprawy na ołtarz. Niezależnie do tematyki zajęć - Aniołowie i Archaniołowie wysłuchają tego, z czym w Sercu się do nich zwrócisz.


***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!