NUMEROLOGIA - część 2

*** NUMEROLOGIA *** część 2

Transmisja on-line (webinar)

18-19.01.2020

*** NUMEROLOGIA *** część 2


W grudniu 2019 rozpoczęliśmy cykl warsztatów numerologicznych od podstaw.
Zapraszamy na drugą część.
Druga część będzie kontynuacja części pierwszej, natomiast będzie tak poprowadzona aby osoby, które nie uczestniczyły w zajęciach w grudniu zrozumiały wiedzę zaczynając od części 2giej.
Dla osób, które były z nami od początku będzie to następny etap wiedzy numerologicznej.
Jeśli masz ochotę przed udziałem w części drugiej, zacząć od części pierwszej (wstęp do numerologii), do czego zachęcamy, znajdziesz ją tutaj (nagranie on-line): http://www.ekademia.pl/kurs/Wstepdonumerologii

***

Punkt zwrotny w życiu. Moment, w którym nie wiesz co ze sobą począć. Głęboka stagnacja lub wprost przeciwnie, czujesz się jak wrzucony do pralki na pełen cykl prania.

Są takie momenty, w których potrzebujemy zaczepić na czymś swoją uwagę, wyjaśnić sobie pewne rzeczy, ułożyć je chronologicznie i dać im przyczynę. Tym czymś może zostać… Numerologia. Czy myślałeś o tym kiedyś w ten sposób?

Numerologia jako punkt zaczepienia
Numerologia zajmuje się związkami między liczbami a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

Ważne jest, aby wpuścić do swojej aury osoby zaufane i energetycznie pewnie - profesjonalistów. Jeśli już o profesjonalistach mowa, poznajmy Agnieszkę.

- Rozłożyła karty, spojrzała mi w oczy, a później… opowiedziała całe moje życie - tak spotkanie z Agnieszką Skrzypczuk, Mistrzynią Tarota, numerolożką oraz bioenergoterapeutką,skomentowała Gosia, która jak podkreśla, „jest racjonalistką i od wróżek trzyma się z daleka”.
A jednak tym razem poczuła, że może zaufać, a nawet więcej, że Agnieszka przekaże jej coś, co pozwoli jej odkryć zarówno najlepszą wersję siebie jak i nową, życiową drogę - Nie myliłam się - podkreśla - Dobrze jest trafić na profesjonalistkę, szczególnie w tak delikatnej materii jak życie duchowe, odkrywanie tajemnic przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Agnieszka od około 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.
- Karty Tarota przewijały się przez mój dom od dzieciństwa, ale wtedy nie myślałam, że będą częścią mojej pracy - tłumaczy - Aż do pewnego 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostałam talię. Od razu, natychmiast mnie pochłonęły. Z czasem zrozumiałam, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym.
Później zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy - Kowalskiej. Do dziś pozostają w przyjaźni.

- Rozpisanie pełnego portretu numerologicznego danej osoby, to wiele godzin pracy - mówi Agnieszka - Można oczywiście w razie potrzeby stworzyć skróconą jej wersję, jednak zawsze chodzi o to, by poznać swoje dobre strony i talenty, mieć wiedzę, jak wykorzystać życiowe okazje, nie popełniać tych samych błędów, w jakich dziedzinach szukać pomysłów na rozwój oraz czego i kogo się wystrzegać - tłumaczy - Choćby taka sytuacja: gdy powtarza się w naszym życiu kolejny cykl numerologiczny, sprawdźmy co w poprzednim było niekorzystne, by tego nie powielać - zaznacza - Każdemu człowiekowi jest bowiem w danym momencie potrzebne co innego, by ruszył do przodu, by dostał energetycznego „kopa”. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś, kto wychodzi ode mnie z sesji, tego właśnie nie otrzymał.

Najświeższym talentem Agnieszki jest bioenergoterapia. Uczy się jej od prezesa Polskiego Towarzystwa Bioenergoterapeutów, Ryszarda Ulmana. Dzięki temu, że coraz mocniej widzi i czuje energię, może pomóc w dodatkowy sposób. No i ma w sobie dużo ciepła i cierpliwości. Czyż nie tego potrzebuje człowiek, który stoi na życiowym rozdrożu?

Twoja szansa
Warsztaty, prowadzone przez Agnieszkę Skrzypczuk to będzie idealny wstęp do tego, aby zagłębić temat Numerologii i pozwolić sobie na odkrycie tego skrawka duszy, którego ukrywamy najgłębiej. Wszystkie odpowiedzi są w nas samych. Pracując na wibracjach liczb, jesteśmy w stanie je odczytać i podjąć decyzję: co z tym zrobimy?

Warsztaty będą dryfowały po podstawach numerologii, które powinien opanować każdy, kto ma ochotę drążyć tę gałąź ezoteryki.
Czy wiesz już, kim jesteś z Drogi Życia? Czy wiesz w jakim roku osobistym jesteś? Czy masz pojęcie jak wielką zmianą energetyczną okaże się dla ciebie zmiana nazwiska po ślubie? Co zrobić, aby imię i nazwisko sprzyjało tobie i twoim planom? Czego możesz spodziewać się po roku 2020? Za chwilę 1 stycznia, przed tobą kolejne 12 miesięcy, podczas których możesz zrobić w zasadzie wszystko - czy wiesz jak rozłożyć swoje plany i marzenia, aby miały możliwość się zrealizować? Czy wiesz jakimi liczbami się otaczać? Albo czy zauważyłeś, jakimi otaczałeś się do tej pory? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź poznamy na praktyczny warsztatach numerologicznych.

Podczas warsztatów dowiemy się i poznamy:
* jak będa wyglądały energie roku 2020;
* Energia liter;
* liczby karmiczne;
* finalna interpretacja portretu numerologicznego;
* wyliczenie żywiołów w portrecie numerologicznym;
* predyspozycje do zawodów:
* jakości (inspiracja, dualizm, równowaga) i elementy (mentalny, materialny, emocjonalny intuicyjny) w portrecie numerologicznym;
* pytania i odpowiedzi.


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk
• Data: 18-19.01.2020
• Godzina:
- sobota: 10:00 – 17:00 (z przerwą na obiad)
- niedziela: 10:00 – 17:00 (z przerwą na obiad)

Cena: 330 pln


Jeśli macie jakieś pytania odnośnie webinaru prosimy o kontakt:
webinar@akademiaducha.pl


***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!