Wibracje Nowego Roku Numerologicznego

Webinar (transmisja on-line na żywo)

26.09.2020

 

***

 

Zapraszamy na webinar poświęcony wibracji Nowego Roku Numerologicznego!

 

Czego możesz spodziewać się po nowym roku? 2021, czyli Sad Ostateczny i Świat!

We wrześniu witamy nowy rok numerologiczny - 2021, rok uniwersalny - 5.

Przed nami kolejne miesiące, podczas których możesz zrobić w zasadzie wszystko - czy wiesz jak rozłożyć swoje plany i marzenia, aby miały możliwość się zrealizować? Czy wiesz jakimi liczbami się otaczać? Albo czy zauważyłeś, jakimi otaczałeś się do tej pory? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź poznamy na warsztatach numerologicznych.


Do wzięcia udziału w webinarze zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu wiedzy numerologicznej!

 

***

 

Punkt zwrotny w życiu. Moment, w którym nie wiesz co ze sobą począć. Głęboka stagnacja lub wprost przeciwnie, czujesz się jak wrzucony do pralki na pełen cykl prania.

Są takie momenty, w których potrzebujemy zaczepić na czymś swoją uwagę, wyjaśnić sobie pewne rzeczy, ułożyć je chronologicznie i dać im przyczynę. Tym czymś może zostać… Numerologia. Czy myślałeś o tym kiedyś w ten sposób?

 

Numerologia zajmuje się związkami między liczbami, a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

 

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

 

Ważne jest, aby wpuścić do swojej aury osoby zaufane i energetycznie pewnie - profesjonalistów. Jeśli już o profesjonalistach mowa, poznajmy Agnieszkę.
Agnieszka od oko
ło 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.
- Karty Tarota przewija
ły się przez mój dom od dzieciństwa, ale wtedy nie myślałam, że będą częścią mojej pracy - tłumaczy - Aż do pewnego 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostałam talię. Od razu, natychmiast mnie pochłonęły. Z czasem zrozumiałam, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym.
źniej zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy - Kowalskiej. Do dziś pozostają w przyjaźni.

- Rozpisanie pełnego portretu numerologicznego danej osoby, to wiele godzin pracy - mówi Agnieszka - Można oczywiście w razie potrzeby stworzyć skróconą jej wersję, jednak zawsze chodzi o to, by poznać swoje dobre strony i talenty, mieć wiedzę, jak wykorzystać życiowe okazje, nie popełniać tych samych błędów, w jakich dziedzinach szukać pomysłów na rozwój oraz czego i kogo się wystrzegać - tłumaczy - Choćby taka sytuacja: gdy powtarza się w naszym życiu kolejny cykl numerologiczny, sprawdźmy co w poprzednim było niekorzystne, by tego nie powielać - zaznacza - Każdemu człowiekowi jest bowiem w danym momencie potrzebne co innego, by ruszył do przodu, by dostał energetycznego „kopa”. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś, kto wychodzi ode mnie z sesji, tego właśnie nie otrzymał.

 

Twoja szansa
Warsztaty, prowadzone przez Agnieszk
ę Skrzypczuk to będzie idealny wstęp do tego, aby zagłębić temat Numerologii i pozwolić sobie na odkrycie tego skrawka duszy, którego ukrywamy najgłębiej. Wszystkie odpowiedzi są w nas samych. Pracując na wibracjach liczb, jesteśmy w stanie je odczytać i podjąć decyzję: co z tym zrobimy? Wybór należy do Ciebie!

 

***

 

Podczas warsztatów dowiemy się i poznamy:

 

* Energie nowego roku 2021;
* Energie poszczególnych miesi
ęcy w numerologicznym nowym roku;
* Co przyniesie nam nowy rok?;
* Jak si
ę przygotować na wibracje nowego roku;
* Energie nowego roku dla ka
żdej wibracji 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,22,33,44
* Ciekawostki numerologiczne;
* Pytania i odpowiedzi.

 

 

***

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


• Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk
• Data: 26.09.202; sobota
• Godzina: 11:00 – 16:00 (z 30 min. przerw
ą na obiad)

 

Cena: 99 pln

 

 

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie webinaru prosimy o kontakt:
webinar@akademiaducha.pl

 

***

 

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

 

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

 

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzi
ć swoją wewnętrzną potęgę?

 

Zapraszamy!