NOC ANIELSKA

*** NOC ANIELSKA ***

 

WEBINAR (szkolenie on-line)

 

02.03.2019

 

 

 

Aniołowie i Archaniołowie to sposób Boga na to, by dać swoje wsparcie Człowiekowi i jego Najważniejszościom. By połączyć Boską Moc i ludzką Wolną Wolę w działaniu na planie Materii i Energii. By dać Ziemi ciągłą obecność boskiej opieki, dopóki istnieją dźwięki, kolory, smaki, zapachy, dotyk i wszystkie ludzkie emocje. Siły Anielskie manifestują się ku nam poprzez komunikaty o bardzo różnych właściwościach - niekiedy potrafimy je zapamiętać i podążyć za nimi bezpośrednio, kiedy indziej są symbolami rozrzuconymi na naszej Drodze żebyśmy na pewno nie zapomnieli o tym, po co na nią wstąpiliśmy i dokąd chcemy nią dojść. Są z nami Zawsze i Wszędzie - jeśli tylko taka jest nasza Wolna Wola. Pamiętajmy bowiem, że Ziemia - Dom Człowieka, w całości podlega Prawu Boskiemu, ale stworzone na niej Prawo Ludzkie stanowi swoiste Prawo Miru, Prawo Pokoju Przestrzeni na całej Planecie! W związku z tym, jeśli Wolą Człowieka nie będzie zaproszenie Istoty Anielskiej do wspólnej pracy na rzecz konkretnie sprofilowanego Dobra, bo tylko w tym kierunku potrafią pracować Siły Anielskie, nie będą mogły zmanifestować się w jego obecności! 

 

I choć ta zależność jest wyjątkowo prosta i oczywista, wiele osób nie rozumie jej mechanizmu działania na co dzień. W związku z tym dosłownie mijają się z unoszącą i cudowną w swoich właściwościach obecnością Sił Anielskich przez szybę nieporozumienia! Zamiast rozmawiać z Aniołami, rozmawiają o nich bądź do nich. Zamiast doświadczać ich możliwości, zachwycają się potencjałami. Zamiast sprawdzić, jak wiele potrafią razem zrobić, starają się robić wszystko samodzielnie prosząc o pomoc jedynie w krytycznych sytuacjach - gdy często jest już zwyczajnie za późno na skuteczną interwencję!

 

W swojej pracy duchowej wzięłam na siebie obowiązek stworzenia pomostu pomiędzy Aniołami a Człowiekiem tak, by odwieczna Przyjaźń pomiędzy nami, a Boskimi Pomocnikami została odrodzona w imię każdej pięknej energii, która dzięki temu zrodzi się na Ziemi. Jako Opiekunowie tej Planety ludzie mają obowiązek dbania o Dom, powierzony im by możliwe stało się Życie. Ostatnie dziesięciolecia cywilizacji jawnie wskazują na to, że wielu z nas o tym, naturalnym obowiązku zwyczajnie zapomniało. Praca z Aniołami - niezależnie, z jakiego powodu ją rozpoczynasz - zawsze przekazuje Człowiekowi bardzo wyraźne koordynaty do działań globalnych. Z tego tez względu nie ma możliwości, by posiąść umiejętność komunikowania się z nimi tylko do celów egoistycznych i służących interesom jednej grupy, krzywdząc z kolei inną. Już samo zbliżenie się do wspólnego działania z energiami o tej emanacji zgłaśnia w Czyniących wszystkie pierwiastki Szlachetności, Dobra, Zrozumienia, Radości, Wdzięczności - innymi słowy - po prostu Światła, którym potrafimy się objawiać w swoich reakcjach. Dalej pojawia się niezwykła Moc, płynąca z uświadomienia nam tego, na czym nam naprawdę zależy i wysłaniu w tym kierunku wiązki Miłości ze wspólnego Rytuału. Zaś później - gdy choć raz uda nam się zawspółpracować z Aniołem we wspólnej sprawie - wypracowujemy własny styl działania z Siłami Światła i od tej pory Zwycięstwo Światła wydarza się na Ziemi również dzięki nam, widziane najpierw w nas samych i wśród naszego najbliższego środowiska, a następnie zataczające coraz szersze kręgi dzięki przenoszeniu się jako Wiedza i jako impakty energii pomiędzy ludźmi. 

 

Niekiedy jednak ludzie rozbijają się o pierwszy próg takiej współpracy i nie są w stanie - nawet przez wiele lat! - wpaść na pomysł, jak z tej pułapkowej mentalnej sytuacji się wydostać. Progiem tym jest pytanie "Jak zacząć?". Wiele kultur proponuje różnorakie praktyki mogące zjednać Siły Światła ku wspólnym działaniom, lecz najczęściej czujemy w sobie jakiegoś rodzaju opór, by za nimi podążyć. I słusznie. Bo nie o techniki i metody tu chodzi, lecz o pewne Prawo, które Człowiek nada sam sobie i którym umożliwi Aniołom zejście w swoją sferę. Chodzi o uznanie Boskości w Tobie... przez Ciebie samego! O zrozumienie, że - Czyniąc Dobro dla siebie, swoich bliskich, swoich przyjaciół - przyczyniasz się do zwiększenia ilości Dobra na Ziemi, tak więc nie odbieraj sobie prawa do Szczęścia myśląc, że to przydarzające się Tobie czyni Cie egoistą! 

To, co mamy do zrobienia podczas naszej Ceremonii nie zmieściłoby się w ramach wykładu - niezależnie od tego, ile godzin bądź lat mógłby on potrwać. 

Dlatego też proponuję Wam zupełnie nową formę przekazania Wiedzy. 

Zagłębienie się w Rozpoznaniu w Magiczno-Muzycznym transie. Doświadczając nie tylko zdobywania Informacji i sprowadzania ich do postaci notatek, lecz przede wszystkim najgłębszego Kontaktu z Istotami Anielskimi, jaki może mieć Człowiek.

Od początku do końca trwania nasze spotkanie jest Rytuałem. 

 

Z mojej strony każda energia wydarzona w związku z nim jest zadedykowana na przywrócenie kontaktu pomiędzy Aniołami i Archaniołami a każdym uczestnikiem Rytuału, który wyrazi taką Wolną Wolę. 

Każdy Czyniący ma prawo do własnych dedykacji - pamiętaj więc o liście z intencjami, które pragniesz wypełnić podczas wspólnej pracy! Pamiętaj, że tego Dnia i tej Nocy, uniesiony pomiędzy Niebem i Ziemią, będziesz miał możliwość przepuszczenia energii anielskiej przez swoje Serce prosto w każdą ze swoich spraw - tak, by przepłynęła jak przez otwarte na oścież drzwi. 

 

Tym razem Magii towarzyszyć będzie Mistrzyni Muzyki - Justyna, którą znacie z poprzednich warsztatów Akademii Ducha w Londynie, jak i również z jej własnej działalności healingowo-dźwiękowej. 

 

Nasza podróż w Przestworza i do wnętrza Wszechświata przebiegnie więc przy akompaniamencie mis tybetańskich, mis kryształowych, gongów oraz instrumentów wibracyjnych. Z mojej strony możecie oczywiście liczyć na dzwonki Koshi oraz Zaphir. 

 

By nie rozpraszać wyjątkowo wysokiej energii sfer, z którą planujemy pracować tego dnia, tym razem nie zaangażujemy do wspólnych działań całej sekcji bębniarskiej Akademii Ducha. Warsztaty o bardziej dzikiej formule proponujemy Wam dokładnie jeden weekend później (https://www.facebook.com/events/354580472058230/).

 

Na to spotkanie ubierzcie się wyjątkowo - tak, czy czuć istotność Ceremonii i by już samo przygotowanie do Rytuału było dla Was czymś szczególnym. Oczywiście możecie podkreślić rangę wydarzenia jedynie akcentami, takimi jak biżuteria lub szczególny makijaż, ale to tylko od Was zależy, czy wystarczy Wam to, by czuć się odświętnie zarówno w Energii, jak i w Materii. 

 

Osobom uczestniczącym na żywo polecamy wziąć ze sobą maty lub śpiwory, poduszki i koce - stany wizyjne mogą być dla Was bardziej komfortowe, jeśli zapewnicie swojemu ciału stan absolutnego relaksu. Możecie również wziąć własne świece, olejki, minerały, talizmany - słowem, wszystko, co chcielibyście dołożyć do wspólnego ołtarza ze szczególną intencją, bądź co chcielibyście stworzyć w ramach własnego Magicznego Czynienia. 

 

Nasza Inicjacja Anielska da Wam możliwość połączenia swojej Rzeczywistości z gęstością Anielską i Archanielską oraz utworzenie przejścia pomiędzy nimi tak, by było ono do Twojej nieustannej dyspozycji. 

 

Jeśli jesteście gotowi przejść Granicę Działania i zacząć stanowić w Świecie Zmianę, którą macie wpisaną w Serce - bądźcie!

 

Tym razem Akademia Ducha pojawi się w bardziej licznej odsłonie. Dzięki czemu poznacie nas w Działaniu i będziecie mogli dowiedzieć się, jak pracować z Magią na co dzień innymi sposobami niż te, które dotychczas poznaliście. 

 

Cieszę się, że możemy zrobić dla Was coś tak ważnego!

Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!  

 

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!!!

 

***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 
Data: 02.03.2019 (sobota)
Godz. 19:00 – 22:30 (czasu polskiego)
Cena: 99 pln


Informacje i pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl 


Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 


Zapraszamy!

 

 

 

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!