Nauka szczęścia. Wygraj tę inkarnację!

Zapraszamy na warsztaty w Krakowie, które poprowadzi Wiedźma Anja Anna. 
Czekają nas dwa dni, okraszone Wiedzą i Magią. 
Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!


DZIEŃ 1 – 20.01.2018 (sobota)

Nauka szczęścia. Wygraj tę inkarnację!


Czym jest szczęście? Czym szczęście jest dla Ciebie? Czy szczęścia można się nauczyć?

Według psychologii, szczęściem nazywamy emocję, spowodowaną doświadczeniem ocenianym przez doświadczającego jako pozytywne, takie które wywołuje radość. Wynika z tego, że szczęście, a raczej odczuwanie szczęścia, zależy od podejścia. To, co powoduje go u jednej osoby, może wcale nie być powodem do jego odczuwania dla kogoś innego. Więc jeśli zapytasz, czym jest owo szczęście, to możesz być pewien, że dla każdego będzie ono czymś innym. Dla ciebie może być to uśmiech dziecka, a dla kogoś innego imponująca liczba zer na koncie. Szczęścia nie można zmierzyć. Nie można go też złapać w siatkę na motyle i zakręcić w słoiku. To tak nie działa. Jest jednak dobra wiadomość: szczęścia można się nauczyć!

Tylko będąc wolnym, mogę być naprawdę szczęśliwy! Wolność równa się szczęście i odwrotnie szczęście równa się wolność! Ta świadomość już na pewnym poziomie czyni Cię wolnym i szczęśliwym, ale jeżeli pragniesz skoczyć level up, to zapraszamy na warsztaty Wiedźmy Anji w Krakowie. Jako inspirator i świadomy twórca swojej rzeczywistości opowie Ci o sposobach oraz technikach, które nauczą Cię odważnie kroczyć przez swój dzień, szczerze zachwycać się jego pięknem oraz czerpać z niego najczystszą radość, jaką tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. Bądź inteligentny, sięgnij po swoje szczęście, niczym po gazetę w kiosku. Wiedz, że Ci się należy i pamiętaj, za szczęście nie płacisz podatku. Dokonaj wyboru już dziś i wygraj tę inkarnację!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

DZIEŃ 1 – 20.01.2018 (sobota) godz. 14:00 - 20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Cena: 120 pln


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 


Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle